Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задържани българи с яхта...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задържани българи с яхта...

    Да не са някои от нашите членове....
    https://offnews.bg/sviat/zadarzhaha-...ia-692896.html

  • #2
    От: Задържани българи с яхта...

    ..........в Калифорния съм,в Калифорния съм...........и правим спирачки на Тотката,не се занимаваме с глупости та не сме ние.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Задържани българи с яхта...

      Просто се возели с лодка

      Коментар


      • #4
        От: Задържани българи с яхта...

        Педи десетина години се прибирам в България. Срещнах се с двама членове на форума /да, този форум/. След 2 бири в ресторант, в прав текст ми беше предложено да прекарвам дрога с яхти. Кретения.
        От доста време не съм ги виждал тук тия индивиди, може да са вече на топличко.

        11 тона хашиш на 20 метра лодка- това от самолет се вижда, че е претоварено. Честито! Да ги сцепят сега в панделата.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Задържани българи с яхта...

          А и време мина и не им помниш имената вече на тия шегаджии


          Аз искам сьс самолет,че по-бьрзо........ма не мога да карам самолет който носи 10 тона........пьк и си имам работа
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Задържани българи с яхта...

            Все пак си е запазена акватория, даже родната милиция разбрала след година, при все че сме членове на все що е ЕС.
            Да си чувал боянец да не кара/джаса ски
            https://news.bg/world/varnenski-yaht...martinika.html
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #7
              От: Задържани българи с яхта...

              Честно казано господа, на мен ми е неприятно, да ни свързват като българи с подобен род дейности.... Тъжно! Но се радвам, че не сте вие

              Коментар


              • #8
                От: Задържани българи с яхта...

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Аз искам сьс самолет,че по-бьрзо.......
                Гледай тоя филм American.Made.2017.,готин е и баш за това се разказва.

                Коментар


                • #9
                  От: Задържани българи с яхта...

                  Първоначално публикуван от russev Преглед на мнение
                  Да не са някои от нашите
                  Ае ся па веднага някой от нашите.

                  Ние ли правим всички зулуми по държавата?

                  в интерес на истината си имаме кадри и по такива места ама то от няколко хиляди човека няма как да нямаме всичко

                  Коментар


                  • #10
                    От: Задържани българи с яхта...

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Ае ся па веднага някой от нашите.

                    Ние ли правим всички зулуми по държавата?
                    Имаше някаква закачка с едни големи (офф-роудни) гуми на едно френско пристанище преди години, пълни били с някакво вещество, ма гледам спряганите форумджии са на свобода?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Задържани българи с яхта...

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Имаше някаква закачка с едни големи (офф-роудни) гуми на едно френско пристанище преди години, пълни били с някакво вещество, ма гледам спряганите форумджии са на свобода?
                      Ееее, не всеки има късмет.

                      Пък и, нали сме цивилизация, все в някой момент човек си излежава присъдата и излиза на свобода.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Задържани българи с яхта...

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Пък и, нали сме цивилизация, все в някой момент човек си излежава присъдата и излиза на свобода.
                        Това беше май за един друг - високо ценен тук майстор на ендурото ма австрийците малко му бяха дали.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Задържани българи с яхта...

                          Бегло от случките с нашенци- не закъсваме ли най- много дето работят франсетата?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #14
                            От: Задържани българи с яхта...

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Това беше май за един друг - високо ценен тук майстор на ендурото ма австрийците малко му бяха дали.
                            И той, да. Ама той отдавна излезе и още на излизане си изпроси бан.

                            Е та колко да му дадат за кражба в цивилизована страна?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Задържани българи с яхта...

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Бегло от случките с нашенци- не закъсваме ли най- много дето работят франсетата?
                              Това едва ли се дължи на бдителността на френските "органи". Просто ФранкофонЯ е най-голямата европейска страна, па и с най-много отвъдморски териториЙ. Друго - подозирам, че е и най-големият краен пазар за такива вещества.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X