Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой какъв плавателен съд има?

    по подобие на темата кои какъв джип има(или нещо такова) предлагам да направим тема в която секи да представи плавателният си съд ,така ще може да обнемим информация за това онова а и да видим кои с каква гимия може да се похвали ,предлагам всеки да пусне снимка на гимията си и инфо за нея

    аз ще отбележа сефтето в темата с моята скромна navigator 3
    http://cdn.overstock.com/images/products/L10760070a.jpg
    надуваема лодка 3метра и 20 см.с надуваемо дъно,бордове и кил ,на мен лично доста ми харесва има си клапи на винтилите ,супер гребла ,абре добре е направена ,за морето за попчета и това онова си е идеална,запланувал съм в скоро време един двигател 2,5 или 4 коня да поря вълнните като луд с нея shock:

  • #2
    До: Кои какъв плавателен съд има !!

    Аз имам руска рибарска надуваема лодка, набор може би 1990 още изглежда млада и надежна, носимост до 250 кг 2 отсека, меко дъно, дървени седалки доволно за заливи и малки сладки водоеми не,че не сме влизали яко навътре в морето но тогава са ми били малко годините и акъла...

    Нямам снимки а и сега лодката е под леглото чака догодина до амина

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Кои какъв плавателен съд има !!

      Моите красавици са две,ХОНДА 4 метра с двигател Джонсон 15 коня двутактов и 2.5 метра ЯМАХА с двигател Селва 4 коня 4 тактов.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda.JPG
Прегледи:2
Размер:107.4 КБ
ID:5039432

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:yamaha.jpg
Прегледи:2
Размер:96.0 КБ
ID:5039433
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #4
        До: Кои какъв плавателен съд има !!

        Стефан ERA този двигател селва коня колко парички го взе?

        Коментар


        • #5
          До: Кои какъв плавателен съд има !!

          Момци, минавах покрай една автокъща и гледам един джет се "забил" в една лодка...
          Взех и джета и лодката, някаква система "сийдуо" или "дуосий", не запомних, ама е практично, кеф ти джета, а е яко добиче - 250 коня, кеф ти да качиш на баржата и катуна с циганетата!
          Практично и гот - за какво да купуваш два двигателя !

          Още не съм го пробвал, ама ми изглежда читаво..

          Коментар


          • #6
            До: Кои какъв плавателен съд има !!

            даи снимка на тва животно е колега да съберем малко матерял!!!

            Коментар


            • #7
              До: Кои какъв плавателен съд има !!

              !!

              Коментар


              • #8
                Re: Кой какъв плавателен съд има?

                здравейте момчета,виждам отдавна не сте писали тук.и аз имам плавателен съд и известен опит.ще ми бъде приятно да си побъбрим.

                Коментар


                • #9
                  До: Кой какъв плавателен съд има?

                  Аз си нямам !
                  Но сабирам парички за това :
                  Прикачени файлове
                  Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кой какъв плавателен съд има?

                    истина ли това питат очите ми ???? от каде я зехте тая гимия ,нещо ме базикате еии

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кой какъв плавателен съд има?

                      а пък на мойта лодка, нито мотор, нито акъл и трябват

                      http://vbox7.com/play:2cfbaede

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кой какъв плавателен съд има?

                        Мойта е още в строеж,но му се вижда края.Ако не потъне започвам по-голяма с каюта
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кой какъв плавателен съд има?

                          От "време оно" когато бях малко хлапе и карах Оптимист към ДОСО с голям интерес гледах батковците, които се фукаха с един Зефир.От тогава това си остана една моя детска мечта.Миналата година тази мечта се сбъдна съвсем случайно.Започнах да търся обяви и информация за Зефир и един приятел сподели че баща му едно време имал Зефир ама не се знае какво е станало с него.Тръгнах аз по горещата следа и .... в един затворен квадратен двор, между четири сгради,какво намерих под едно дърво:









                          Години наред този Зефир е бил изоставен на съдбата на времето и листата, които са били единствената му компания.Като го видях направо сърцето ме заболя, и си казах "Ванка, изглежда много зле, но ще се стегне.Няма нещо което да не може да се поправи, всичко е въпроса на желание" Запретнах ръкави и се заех:



                          Изчистих листата, изхвърлих водата и с помоща на двама приятели го изтеглихме от двора, който беше последният пристан за тази мечта.След като го прибрах, отделих палубата от корпуса и с колега от форума започнахме Ремонта.Изрязох старите ребра и наново оребрихме и подсилихме дъното, смених планките на шверда с такива от неръждавейка и наново подсилихме "кладенеца" с нови и допълнителни ребра.Махнах от кърмата "дървото" което бяха сложили и я изградихме наново, като я подсилих отвътре за да може да се захване стойка за извънбордов двигател.От Царево намерих чисто нови платна и мачта от швертбот Орион, която е малко дълга, но ще я скъсим Иска ми се и шверда да изработя от лист неръждаема стомана с дебелина 5-6 мм, но цената е много дебела .тези дни ще направя снимки на всичко това, което изброих.Дано да ви е интересно

                          Първо попаднах на този, но не го продаваха



                          Ето и началото на ремонта





                          Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 22-10-08, 21:08.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кой какъв плавателен съд има?

                            ххммм бая търкане ще падне, но за добре.
                            успех момчета
                            Мен пък вчера ми пристигна новото корито.

                            Не е конвенционално оръжие за туризъм, но мисля да извадя всичко от него. Само вода да има в реките, че иначе зле...
                            ето и малко повече за употребата му като особен вид офроудър
                            http://www.whitewater-bg.org/index.p...d=41&Itemid=28

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кой какъв плавателен съд има?

                              zdraveite pi4ove, imam edin vapros: ne razbiram ot komp. ,no imam lodka i iskam da obmenim niakoi idei

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X