Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за извънбордовия двигател !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Въпроси за извънбордовият двигател !

    Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
    пак се връщаме в начало ,няма лош двигател .................
    Но имаш право русска техника ,още в момента на покупка изисква купувачат да бъде не само карач но и механик-инженер ,+ лЮбител на бодибилдинг/да не кажем профессионалист/
    Аз ли не знам. Първото ми четириколесно МПС беше ЗАЗ 966 Три основни ремонта и над 350000км! В сервиз не е влизал, само за шлайфане на колянов вал съм ползвал "майстор".

    Коментар


    • #92
      До: Въпроси за извънбордовият двигател !

      днес е чудно време за лодки и мотори да си пишеме...

      Аз трябва да измия една лодка, че утре ще идват да я купуват... Май ще слагам от течността за чистачки в кофата, че иначе ще ми замръзне парцала като я мия
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #93
        От: Въпроси за извънбордовият двигател !

        Здравейте,сдобих се с един Ветерок по наследство. пробвах да запаля мотора ,ама неби. Легендата е ,че този мотор, от как е купен е работил около 4-5 часа, при това добре. По стечение на обстоятелствата е прибран мазето и сега го открих. Някой може ли да ме насочи към човек ,майстор-сервиз,където да му направя профилактиката и да го подкарам. ще бъда благодарен за всяка сламка.пощата ми е stagebull@abv.bg а телефона 0878697147 Ангел Спасов

        Коментар


        • #94
          От: Въпроси за извънбордовият двигател !

          Първоначално публикуван от nakasak Преглед на мнение
          Здравейте,сдобих се с един Ветерок по наследство. пробвах да запаля мотора ,ама неби. Легендата е ,че този мотор, от как е купен е работил около 4-5 часа, при това добре. По стечение на обстоятелствата е прибран мазето и сега го открих. Някой може ли да ме насочи към човек ,майстор-сервиз,където да му направя профилактиката и да го подкарам. ще бъда благодарен за всяка сламка.пощата ми е stagebull@abv.bg а телефона 0878697147 Ангел Спасов
          Ако си наоколо - ела да го погледна. Първия ми мотор беше такъв.

          Коментар


          • #95
            От: Въпроси за извънбордовият двигател !

            Здрасти и благодаря.Светнах се за един приятел и му го дадох да го магери. Ако той не се справи непременно ще те потърся след празниците

            Коментар


            • #96
              От: Въпроси за извънбордовият двигател !

              Първоначално публикуван от nakasak Преглед на мнение
              Здрасти и благодаря.Светнах се за един приятел и му го дадох да го магери. Ако той не се справи непременно ще те потърся след празниците
              Един съвет- запали го, остави го да поработи малко и след това го продай. Ще разбереш защо, ако не го продадеш. Моторетка, която не прали от 2-3 дръпване, не ти трябва във водата. Това чудо на техниката не пали от 2-3 часа дърпане. И то ако си Рамбо в ръцете...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #97
                От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Един съвет- запали го, остави го да поработи малко и след това го продай. Ще разбереш защо, ако не го продадеш. Моторетка, която не прали от 2-3 дръпване, не ти трябва във водата. Това чудо на техниката не пали от 2-3 часа дърпане. И то ако си Рамбо в ръцете...
                Така е! Ама как ли станах Рамбо?

                Коментар


                • #98
                  От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                  Слаб,капризен,калпава електроника,турбинка,ламя.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #99
                    От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                    По подобен повод, бях написал това в рибарския форум:

                    Който не се е борил с изделието "Ветерок", в последствие не може да оцени другите извънбордови двигатели.
                    "Ветерок" калява характера в трудности, развива абстрактното техническо мислене и импровизацията в екстремни условия.
                    Преминалите успешно суровата школа на това още по-сурово изделие, оставаме със завинаги наранена психика, но сме готови да се изправим пред всяка несгода, която ни поднася живота.
                    Убеден съм, че двуседмична експлоатация на Ветерок, успешно замества 2 години казарма.
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                      не си писал от къде си-аз имам 2 ветерока и не ми е проблем ремонта им.От Пловдив съм и често ходя на яз.Студен кладенец. Ако си от този регион ще ти помогна.В този форум има пусната моя тема за ремонта на електрониката на ветерок-виж я.

                      Коментар


                      • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                        Здравеите . За Ветерока има само едно лекарство : Сваляш двигателя и го даваш на вторични разглобен - та да искараш някой лев . Купуваш си един китаец 5.5 коня или HONDA или BRIGGS&STRATTON 5.5 коня , слагаш го на ботуша от ветерока и даваш яко газ . Аз съм с китаец - точно копие на хонда е . От как го сложих тоя китаец е родих се . Едно дърпане ено палене , расхода е 1.5 литра за 2 часа и лодката ми е Ял 4 . Може и клип да кача ако има интерес .

                        Коментар


                        • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                          Първоначално публикуван от kannnnnnngo Преглед на мнение
                          Здравеите . За Ветерока има само едно лекарство : Сваляш двигателя и го даваш на вторични разглобен - та да искараш някой лев . Купуваш си един китаец 5.5 коня или HONDA или BRIGGS&STRATTON 5.5 коня , слагаш го на ботуша от ветерока и даваш яко газ . Аз съм с китаец - точно копие на хонда е . От как го сложих тоя китаец е родих се . Едно дърпане ено палене , расхода е 1.5 литра за 2 часа и лодката ми е Ял 4 . Може и клип да кача ако има интерес .
                          Да знаеш, че не си само ти така! Познавам поне още двама.
                          Ти за колко го намери китаеца, че тука ги гледах по 250лв.

                          Коментар


                          • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                            НАистина един китаец се присажда елементарно ,тези с вертикален вал са около триста лева 5.5 коня .Пробвано и работи задоволително ,оригиналния резервоар стига за цял ден .Оставяш само ботуша ,като изкорубваш помпата за охлаждане ,дори изгорелите газове елементарно се вкарват в ботуша ,ползвайки мека връзка от турбото .

                            Коментар


                            • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                              къс или дълъг ботуш за гумена с твърд транец-

                              Коментар


                              • От: Въпроси за извънбордовият двигател !

                                Първоначално публикуван от pirmuk Преглед на мнение
                                къс или дълъг ботуш за гумена с твърд транец-
                                На лодки за къс ботуш- с къс. На лодки за дълъг- с дълъг...
                                Сега, ако кажеш колко ти е висок транеца, все някой ще ти даде смислен отговор.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X