Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка надуваема лодка- каква и откъде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

    Първоначално публикуван от Drajeto Преглед на мнение
    Ето и снимките с намален размер. Така трябва да стане. Греблото ми е от две части с две положения на лопатките, които се сменят чрез завъртане на двете части една спрямо друга като има щифт който ги прикрепя в 2 положения. Хоризонтално и на 30 градуса. Има линк в предните ми постове.
    Това май е на Панчарево... Как се държи лодката като стабилност, колко ти излезе като цяло с доставката. Определено е интересен вариант, но аз ще търся нещо двуместно. Колорадото изглежда доста интересно, а и като цена не е нещо фрапиращо.
    Александър

    Коментар


    • #32
      От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

      Да на Панчарево го пробвах. Тук съм сложил само едната седалка и се събирам прекрасно. Е със втори човек ще е по свита обстановката на борда , така че ще се ориентирам към няк

      Коментар


      • #33
        От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

        Първоначално публикуван от Drajeto Преглед на мнение
        Да на Панчарево го пробвах. Тук съм сложил само едната седалка и се събирам прекрасно почти легнал. Е със втори човек ще е по свита обстановката на борда , така че ще се ориентирам към няк
        timeout....така че ще се ориентирам към някоя по-фина боцманка, за да остане място и за бирата Сметката съм я описал на предната страница. Доставката 1GBP/kg. Гребането беше с "чалъм" при силен вятър, но е приятно. Ще пробваме и с двама следващият път.
        Ако си се навил да дадеш парите за Колорадото. Няма да съжаляваш. Жилетка виждам, че си имаш. След някои сезон може и аз да мина на такова. Умувай, заделяй и може да се засечем някой ден по водоемите

        Коментар


        • #34
          От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
          Цецо ти с морето ли се шегуваш ? На истина ли влизаш с това в морето - смелчак си дума няма .
          С морето шега не бива всички го знаем!!Смелост не е нужна за да влезеш с надуваема лодка в спокойно море. Нужно е да имаш -лодка,желание и море разбира се Лодката досега е ползвана само за морски риболов и разходки и се държи страхотно,удобна и широка е и покрива изискванията ни,но разбира се всеки си преценява нуждите и възможностите!
          Успех в търсенето!

          Коментар


          • #35
            От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            В края на седмицата е запланувано малко спускане по Струма. Ако се състои другата седмица ще има снимки и коментари.
            успяхте ли да тествате, много са ми интересни снимките и дали ще издържи някаква форма на рафтинг. Colorado то няма отворите за отичане на водата, като на рафт лодките, а само един отвор отзад, който може да се отваря. Като се стопли водата ще правим тестове с двама и наливане на вода

            Греблата от комплекта удобни ли са и стават ли за гребане или трябва да се сменят

            Коментар


            • #36
              От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

              Моля да бъда извинен за това, че не писах нищо, но поради пропадането на концерта "Елевейшън" пропадна и спускането по Струма. За сметка на това имаше морски изпитания в Турция. За съжаление без мое участие. След прибирането ми разказаха, че се е държала много добре. С двама не много опитни гребци не е имала проблеми при силен насрещен вятър и вълни около метър. Неприятната новина е, че греблата наистина не са издържали. Напукали са се пластмасовите гайки на сглобките. Налага се купуване на нещо по-здраво. Поздрави.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                От: Малка надуваема лодка- каква и откъде

                Колеги ще съм благодарен за мнението ви за тази лодка
                Прикачени файлове

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X