Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хлабина клапани ЮМЗ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хлабина клапани ЮМЗ.

    Прав е колегата.С регулирането на газо разпределителния механизъм не трябва да се правят компромиси.Той е една от основните части от която зависи добрата работа на един двигател.Още по-вече за трактори /независимо от марката/,защото те почти винаги работят в крайно тежки условия и в много случаи има риск от прегрявания,а една неправилна регулировка може да доведе до това.Затова има и кръгова газова диаграма показваща фазите на всмукване,сгъстяване,работа и издухване в процеса на работа на двигателя.В тези процеси има доста особености и всеки претендиращ за майстор трябва да се съобразява с тях. Експериментирането на сегашния етап може да излезе много скъпо. Затова с пластинката и бъди спокоен.

    Коментар


    • #17
      От: Хлабина клапани ЮМЗ.

      Още един глас за пластинката!Имам аз един тракторист,дето любимия му лаф е:"то за толкова нищо му няма",и ако знаете що беля ми е направил!

      Коментар


      • #18
        От: Хлабина клапани ЮМЗ.

        моля да ми обясниш как се избиват ризи ден на блока след това как да регулирам кобилиците на какво разстояние от стеблото на гайката на всяка от кубиците на болтчето пише 1 8 1 как се върти вала и как се регулират.казаха ми че ризите на блока са с гумени уплатнения а не с бронзови двигателят е джон диър четирицилиндров 8 клапана.моля те за едно подробно обяснение за всичко това как става.последно съм направил всиsчко това като 13 годишен сега съм на 23 и съм забравил.моля те за акъл.моля те да ми спести ми думите от сорта след като не разбираш не се захващай.търси подробно обяснение за всичко c какво най добре да се избиват ризитеи как точно се върти вала за да се регулират клапаните..................... благодаря ти предварително...... лошото е че не го разглобих аз някой му беше сложил главата му беше остави отворен надежда викнах аз го правя в нета не мога да открия никъде ръководство за джон диър по принципвсички приятели са еднакви само иска обяснение към диариите как да стане след това как се регулират клапани......

        Коментар


        • #19
          От: Хлабина клапани ЮМЗ.

          Първоначално публикуван от cessare Преглед на мнение
          по
          принципвсички приятели са еднакви само иска обяснение към диариите как да стане след това как се регулират клапани......
          Всичко ми стана ясно,без горе написаното...
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #20
            От: Хлабина клапани ЮМЗ.

            Първоначално публикуван от cessare Преглед на мнение
            моля да ми обясниш как се избиват ризи ден на блока след това как да регулирам кобилиците на какво разстояние от стеблото на гайката на всяка от кубиците на болтчето пише 1 8 1 как се върти вала и как се регулират.казаха ми че ризите на блока са с гумени уплатнения а не с бронзови двигателят е джон диър четирицилиндров 8 клапана.моля те за едно подробно обяснение за всичко това как става.последно съм направил всиsчко това като 13 годишен сега съм на 23 и съм забравил.моля те за акъл.моля те да ми спести ми думите от сорта след като не разбираш не се захващай.търси подробно обяснение за всичко c какво най добре да се избиват ризитеи как точно се върти вала за да се регулират клапаните..................... благодаря ти предварително...... лошото е че не го разглобих аз някой му беше сложил главата му беше остави отворен надежда викнах аз го правя в нета не мога да открия никъде ръководство за джон диър по принципвсички приятели са еднакви само иска обяснение към диариите как да стане след това как се регулират клапани......
            Ко речи, ко?!
            Това ми пролича на текст, преведен с гугъл преводач, ако може оригиналният текст, може да се ориентираме по-добре.
            Кольо Динев

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X