Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДТ - 20 Дюза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДТ - 20 Дюза

    Здравейте, весели празници на всички,
    Търся да закупя ремонтен комплект за дюза или нова/употребявана таква за ДТ-20

  • #2
    Здравейте, весели коледни и новогодишни празници на всички. Ако става дума за разпръсквача провери в магазините за земеделска техника, като носиш твоята дюза. Също така става разпръсквач от Т130 като той е с 5 дупки. Поздрави.

    Коментар


    • #3
      Привет, а може ли насока за такъв земеделски магазин в Плевен, Ловеч, София?

      Коментар


      • Николай Колев
        Николай Колев коментира
        Редактиране на коментар
        Като напишеш ремонт ГНП Плевен и излиза този резултат във WV форума
        има и още потърси и позвъни и питай ще те упътят от къде какво.

        копирано от WV форума -

        "Сервиз за ремонт на ГНП в Ловеч, квартал Продимчец.
        Николай-0887007282.
        Най-известния в Плевен! Местни майстори свалят ГНП и на другия ден му я носят за ремонт.
        Директно при него отиваш с колата и за 2-3 часа, ти я сваля, ремонтира ,настройва на стенд и монтира обратно.
        Цена на услугата за АФН мотор,заедно с уплътнения и гарнитури 120-140лева"

      • Asen Kushlev
        Asen Kushlev коментира
        Редактиране на коментар
        Тоя в Ловеч и той си надделя на масрафа и отдавна не иска да му карат коли, само помпи. Исках да му карам Паджерото преди няколко години, не искаше. Насочи ме кой да ми свали помпата и да му я пратя.

    • #4
      За него район не знам, но общо взето в първия срещнат магазин или земеделец вероятно биха могли да те насочат. Разкажи повече за проблема, някоя снимка на ДТто, от кога го търкаляш. Успех.

      Коментар


      • #5
        ЗДравейте, за Панчев от Ловеч(Продимчец).... без коментар там. Върши си работата,НО е мноого крив. Тракторът спря да пали(върти на стартер и само припушва, но не пали). Свалихме я закачихме я на ръчен стенд и се оказа,че дюзата не пръска, а пикае. Запознати казаха,че разпръсквача е драмата и от там започнах да търся подпитва и се озовах тук. Снимки на машината нямам за съжаление

        Коментар


        • #6
          Плевен е насред нивите, сигурно има 10 магазина за трактори. Виж при нас в Габрово знам за един, дето даже нямаха налично реле за стартера на Болгар.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #7
            Влизаш в първия магазин където видиш лемежи, лястовичките, дискове за брани, размахваш дюзата и питаш такива иманета имате ли? На моя двигател камерата е със завихрител и гласовете ми казаха да сложа разпръсквач за Т130 или170 не помня вече, разпръсквач е конусен с 5 дупки и става без проблем в същия дюзодържател, ако нямат като твоя. Налягането на което отваря правилното ли е 125ат. при мен съм го вдигнал на 180ат за хубаво или лошо. Направи му фотосесия , от ляво дясно, инвентар, отзиви като ползвател, защо точно това нещо. Успех.

            Коментар


            • #8
              " размахваш дюзата и питаш такива иманета " Свежо,свежо. Трактора не работи активно поне от 10г стои в гаража и само се припалва мерак ми е да го върна пак в предишното му състояние - да пали. Прикачен инвентар... знам,че има само една грапа(май така се казваше) На цвят тракторчето е военно зелено. Значи все пак има надежда за дюзата (hope) Върнахте ми надеждата за него

              Коментар


              • #9
                Стана ми интересно , разгледай това - има характеристики, какво продават - http://www.ludluk.com/Home/Product/63

                Коментар


                • #10
                  Ето още нещо - https://offroad-bulgaria.com/forum/%...D0%B4%D1%82-20

                  Коментар


                  • #11
                    Тези ми пречат в мазето - мисля че са за Краз . Ако ти вършат работа пишиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211230_210100.jpg
Прегледи:215
Размер:159.8 КБ
ID:6803100Борето
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #12
                      Ако знам,че ще свурши работа бих го взел

                      Коментар


                      • #13
                        На руската совалка разпръсквача е същия

                        Коментар


                        • #14
                          http://www.tops22.ru/uploads/files/2...1520407635.pdf

                          Коментар


                          • #15
                            https://tehnochast.com/search.php?search=1112110

                            Ако ти е свалена дюзата, дай номер. Ще намерим всичко.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X