Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

    Колега,
    Ако искаш да си купиш трактор за да го използваш за багер, не търси само готово такова, разгледай и други алтернативи за трактори без устройството.
    Може да намериш нещо запазено от някой закъсал фермер.
    После аз мога да ти монтирам австрийска багерна стрела на триточковото задно окачване на всякакъв трактор (стрелата - нова - ще ти излезе от 9 000 до 13 000 евро в зависимост от модела на трактора и модела на стрелата), както и предна товарачна стрела (тук ще си поиграем малко повече, защото се монтира допълнителна рама отдолу) - тя ще излезе от 4 000 до 8 000 евро. (цените са без ДДС)
    После след време ще си смениш трактора и пак ще си ги ползваш, или обратното.

    Коментар


    • #32
      До: Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

      Аз съм карал такъв и ако си го намерил на добра цена го взимай.Поддръжката нее толкова сериозна.Ако всичко му е наред работи добре.
      С.Колев-Kawasaki KX 250

      Коментар


      • #33
        До: Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

        Този багер работи много по-бавно и затова цената му е по-ниска,частите са по-евтини и е елементарен за подръжка.Работил съм с такъв багер и съм доволен.В момента търсия такъв багер,може дори с липси и повреди.

        Коментар


        • #34
          От: До: Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

          От 2 години работя с такъв багер, отпред с фандрома и съм много доволен.Много икономичен, с Каварненска багерна уредба.Има дребни проблеми, но бързо поправими.Новият модел ЮМЗ с двете помпи отстрани.Работи перфектно и не е никак бавен.Разходът му за деня е около 10-12 литра нафта и има регистрация може да се движи по цялата пътна мрежа без аутобан. Стигал съм до 200 кубика пръст за 6 часа. Има малка и голяма кофа Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jhg.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5189656Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jgj.jpg
Прегледи:1
Размер:199.9 КБ
ID:5189657

          Коментар


          • #35
            От: До: Струва ли си покупката на БАГЕР ЮМЗ?

            И аз имам такъв багер и съм доволен от него,единствения проблем който има е,че от известно време започна да му тече масло от въртенето на стрелата и сега съм решил да го преправя с цилиндър (като на западните)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X