Обява

Свий
Няма добавени обяви.

T - 25 теч на масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: T - 25 теч на масло

    Ако намериш някой цял трактор за части го вземай целия. Иначе всичко е доста скъпо и ако го купуваш ново ще ти излезе колкото цял трактор на старо. Днеска мой познат ми каза че миналата година е купил една нова глава обурудвана с кобилици, клапани и капак за 190лв. Стартера е и той цифра, алтернатора също. Аз преди години търсих хидравличана помпа и струваше 100лв.
    Само гледай да го прибереш по-сигурно и да не се повтаря тази случка.

    Коментар


    • #17
      От: T - 25 теч на масло

      Тази седмица мисля да дам шанс на родната полиция първо, и след това тръгвам по морги и пунктове за отпадъци .
      То е ясно, че няма да се купува всичко ново, макар че за някои неща като стартера и хидропомпата си мисля, че е доста рисково да се взимат употребявани .
      gsm - 0899388807

      Коментар


      • #18
        От: T - 25 теч на масло

        Морга за такива части не съм срещал, поне в нашия район. Иначе на пунктовете карат доста неща, даже и не използвани, но трябва да се седи постоянно там. От пункта съм взел два нови хидравлични цилиндъра с пластмасовите тапи за навесна система, случайно намерих с тях чистонова помпа с греста, свързващия теглич между двете дъски. За една фреза се бях нагласил да си купувам мотички, ама ми се виждаха много парите и в скрапа един ден гледам същите вързани с една тел. почети за два комплекта ми излязоха 10лв, а иначе единия комплект е 100лв. Като отида там и сърцето ми се къса. А едно навесче направено на 4 крака с нова ламарина 5х3,5м. Като го видях и си го прибрах и него. Сега ги изнесоха пунктовете извън града и не мога да ги обикалям всеки ден.

        Коментар


        • #19
          От: T - 25 теч на масло

          А тия дето са те окрали хайр да не видят от тия части.
          Възстановия.Това е корава машина и си заслужава.
          Прав си за стартера и хидр. помпа.Вземи си нов стартер с редуктор върши идеална работа, а от там и по-малък акумулатор ще използваш.
          Генератор може да се постави какъвто и да е/за предпочитане от руски автомобил/ със стойка която да наподобява оригиналната и с малко преработки да се монтира,а мощността му няма кой знае какво значение поради това,че консуматорите са с малка мощност.
          Желая ти успех.

          Коментар


          • #20
            От: T - 25 теч на масло

            Колеги имате ли наблюдения тези украинските хидропомпи нш-10 качествени ли са.
            Посъветваха ме да не купувам от тях, че карали по една година .
            gsm - 0899388807

            Коментар


            • #21
              От: T - 25 теч на масло

              Първоначално публикуван от dradonov Преглед на мнение
              Колеги имате ли наблюдения тези украинските хидропомпи нш-10 качествени ли са.
              Посъветваха ме да не купувам от тях, че карали по една година .
              Ами то реално,ако не са те остават китайските...
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: T - 25 теч на масло

                Ами щот тука ми набутват едни употребявани руски на цена по скъпа от нова украинска и ми се кълнат, че ще карат повече време от новите
                gsm - 0899388807

                Коментар


                • #23
                  От: T - 25 теч на масло

                  Взимай нова украинска,по-ще кара от рециклирана.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X