Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SNOW-HAWK 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SNOW-HAWK 500

    Вчера брат ми изпробва това превозно средство за откачалки
    Аз реших да пропусна проявата... още имам гадни спомени от преди години с теста на нов модел моторна шеина Знам че когато се съберът диваци да пробват нещо ново винаги машината си сменя собствеността .....Ако новия собственик остане цял

    Страшното пиле е с мотор 500 двутактник достатъчно мощен да ви изтръгне ръцете Имало и четири тактов двигател 800 още по мощен Усещането при управление и каране било ново и уникално Като цяло не прилича на нищо друго Малко общо има с каране на прав джет и кросов мотор В дълбок сняг било як купон а предимството пред класическата шеина е че може да се наврете по тесните джандеми тия дето толкова обичаме от ендурото Падналата мъгла е прекратила тестовете може би за добро.........

    Скоро ще направим по обстоен тест със снимки ако остане сняг






    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 13-03-07, 14:16.

  • #2
    Re: SNOW-HAWK 500

    Това е зверси кефф браво на вас
    Поздрави.

    Коментар


    • #3
      Re: SNOW-HAWK 500

      Само с такова не сме си играли заедно с теб Явоооре одъртяхме Идваи да се теглиме с книи-борд по снега Щото със сноуборд и АТВ по плажа сме го пробвали

      Коментар


      • #4
        Re: SNOW-HAWK 500

        С книи-борд по снега и таз машина ще много добре само да е необработен че . А със сноуборда и АТВто по плажа беше много яко как ни гледаха само , после във всички дупки имах пясък
        Тук пробвах енда лодчица F1 на вода нямам думи........ водните спортове вече не са това което бяха........... поне за мен де, няма такъв риник

        Коментар


        • #5
          Re: SNOW-HAWK 500

          Същото е като едно време ......всичко има само пари трябват да го е......На връщане от Испания за България спряхме в Монако Не бих отказал и от някоя класика ............Ама в другия живот...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X