Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 66 или нещо по-страшно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газ 66 или нещо по-страшно

    Здравейте маниаци на OFFROAD. Възможно ли е Виетнамка да бъде превърната в чудовище?
    Последно редактирано от Yordan Kolev; 03-02-07, 19:48.
    АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

  • #2
    Даже в ДОНОЗАВЪР
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #3
      Разбира се че може

      За няколко месеца Виетнамка бе превърната в бъги. Няколко решени на всичко мъже да направят нещо интересно преобразиха една Виетнамка в ЧУДОВИЩЕ. Бензиновият двигател бе сменен с дизелов. Шасито трябваше да бъде скъсено. Зиловата лебедка пасна идеално на Виетнамката (макар и вече да нямаше нищо общо с ГАЗ 66) макар и с доста приспособления. Външния вид въобще не наподобява на Виетнамка, а на нещо което те кара да се заглеждаш и да не откъсваш поглед от него. След тези приспособления машината бе готова за OFFROAD и недостъпните места за Виетнамката вече са възможни за БЪГИТО.
      Ако имате предложения как да направя самоделка пишете.
      Последно редактирано от Yordan Kolev; 03-02-07, 20:05.
      АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

      Коментар


      • #4
        Имам едно МНОГО добро предложение:

        ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ!!!
        Последно редактирано от Tsvetan; 03-02-07, 16:14.
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #5
          Цветане, уплаши човека бе

          Не е лошо колегата да пусне малко снимки на "чудовището" та да се получи смислен разговор.....

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
            Цветане, уплаши човека бе

            Не е лошо колегата да пусне малко снимки на "чудовището" та да се получи смислен разговор.....
            Еми аз доколкото разбрах от последното изречение тя е още в главата му...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Еми аз доколкото разбрах от последното изречение тя е още в главата му...
              Аз до колкото разбирам от последния пост е че нищо не разбрах.....
              За едно и също нещо колегата говори в "минало свършено невидяно", "минало свършено видяно", някакво странно бъдеще....
              Единствено неговия проект е в "далечно бъдеще"....

              Коментар


              • #8
                Напротив. Чудовището е напално заваршено. След няколко дни ште ви покажа и няколко снимки.
                И да знаете,, САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ САДИ"
                АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                Коментар


                • #9
                  Извинявам се за това че в началото не навсякаде писах на кирилица
                  АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                  Коментар


                  • #10
                    Ето една снимка на Чъдовището
                    Прикачени файлове
                    АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                    Коментар


                    • #11
                      Ще ви покажа още няколко снимки в тежки терени но след няколко дни
                      АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от vasko_gaz 66 Преглед на мнение
                        Напротив. Чудовището е напално заваршено. След няколко дни ште ви покажа и няколко снимки.
                        И да знаете,, САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ САДИ"
                        Не е завършено.Не те съдя,просто изказавам мнение.Идеята е хубава,според мен,но укрепването...не виждам такова.Помисли какво би станало при евентуално обръщане.Толкоз виждам от една снимка.
                        ДАЙ ОЩЕ!!!
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          Извинявай братле, ама това за мен не е чудовище а карикатура... Мисля че много ще ме подкрепят... Ако искаш да правиш нещо взимай пример от Йори, той преди да завари нещо го обмисля, пък се съветва, пък мери...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Извинявай братле, ама това за мен не е чудовище а карикатура... Мисля че много ще ме подкрепят... Ако искаш да правиш нещо взимай пример от Йори, той преди да завари нещо го обмисля, пък се съветва, пък мери...
                            +1, с двете ръце
                            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                            Коментар


                            • #15
                              РЕ:

                              Куадра не си прав, не мисля че проекта е карикатура . Явно тук става въпрос за ограничен бюджет и вероятно за това бъгито изглежда недовършено, а и можеби целта не е била да изглежда добре но на мен идеята ми харесва . Дано да има развитие и да видим следващите снимки в действие и да видим дали ще се изчистят бъговете дето се вика
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X