Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъги от трабант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Бъги от трабант

    При предните главини ще използвам комплект барабани на фиат 126p, а отзад за момента съм се спрял на макферсони от тико, наклонени почти хоризонтално и мисля, че тези спирачни елементи са в пъти по-ефективни от необходимото.
    0889 38 43 67 Милен

    Коментар


    • #17
      От: Бъги от трабант

      привет на всички.мн сам се запалил да си направя "БЪГИ" но за жалост нямам време понеже сам спортист и мн патувам искам да попитам дали някой продава рамка аз си имам двигател може и рамка от карт.благодаря предварително!

      Коментар


      • #18
        От: Бъги от трабант

        Здрасти!

        Хубаво е да напишеш от къде си, за да се ориентираме и да ти помогнем по-лесно.
        В момента правя бъги от трабант, ако искаш разгледай в публикациите ми самата конструкция.
        Може да ти се направи каквато искаш конструкция без проблем като поръчка, но не е евтино.
        Ако искаш отвори нова тема за да ти помогнем повече хора, кой с каквото може.
        0889 38 43 67 Милен

        Коментар


        • #19
          От: Бъги от трабант

          Здравейте гледах бъгито дето сте нaпрaвили от трaбaнтa и се зaпaлих мн реших и aз дa си нaпрaвя. Може ли дa попитaм кaкво е рaзстоянието между предните и зaдните гуми или дължинатa нa тръбите свързвaщи двете предници понеже aз искaм дa го прaвя двуместно?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X