Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетно бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Напредвам малко по малко. Целта ми е да съм готов до края на месеца за събора на Калайджии. Деня преди състезанието ще има организирана разходка до град Елена. Баща ми е супер ентусиазиран, че ще караме двамата. Аз ще съм с УТВ то и ще е интересно.
    Ето още малко снимки. Направихме по-голям резервоар за бензин защото старият 5л е до никъде. Също сътворих и багажник по заръки на старшия.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      Много яко става, направо започвай сериино производство
      Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
      Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
      Opel Campo 3,1 TD '99
      Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
        Много яко става, направо започвай сериино производство
        Благодаря колега. Наистина почна да придобива вид. Само да уточня, че тая машинка я правя не да изглежда като спортна а да е тип ендуро и работна. Нямам търпение да го позавърша и да караме. Много е труда и не виждам кой би дал парите които струва вече. Само пустия резервоар го правя почти 2 дена за да стане като хората. Всяко нещо отнема адски много време. Първо да го гледаш и измислиш и после да го изработиш.

        Коментар


        • #49
          Грубо това ще е. Сложих всички разпорки. Сложих таван, малкото челно стъкло, багажник. Останаха подкалници и калници да наредя. Днес го палих и тествах и се оказа, че съм прекалил с големината на интейка и филтърната кутия. Прекалено много въздух му идва и не работи добре. Утре ще му сложа подходяща рестрикция.
          ето две снимки от днес
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #50
            Малко ламерски, ама според мен, проблем с „прекалено много въздух“ - не съществува. Нал хората се чудят как да докарат колкото се може повече такъв. Виж да не се е затиснал некой жигльор в карбуратора, или да не влиза въздух някъде след дросел клапата....
            ПС: Иначе машинката кефи!
            Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

            Коментар


            • #51
              Първоначално публикуван от danail_3 Преглед на мнение
              Малко ламерски, ама според мен, проблем с „прекалено много въздух“ - не съществува. Нал хората се чудят как да докарат колкото се може повече такъв. Виж да не се е затиснал некой жигльор в карбуратора, или да не влиза въздух някъде след дросел клапата....
              ПС: Иначе машинката кефи!
              Напротив има. Това моторче няма мап, няма маф, няма нищо което да му казва колко въздух влиза. Нагласено е заводски на този дебит въздух, който му е зададен на входа на филтъра. Закачих му широколентовата сонда с лаптопа и колкото и да се смях докато го правих то си показа всичко. Колегата в сервиза ми се смя, че съм бил първия в света сложил широколентова на двигател от мотофреза. Нагласил съм го вече аз. За сега ще е с рестриктор на входа а по натам може да му тунинговам жигльора.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X