Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно трабантче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    а пък аз купих един обърнат самурай и се замислям дали да не му сложа едно купе от траби-комби
    Сузуки Самурай-старт от скрапа
    0885192667

    Коментар


    • #17
      Миро, батка недей, нищо хубаво няма в един Трабант...ще го направим и без това...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        "=NRG=",
        Приятел,от трабантчето може да излезе нещо много сполучливо,поне аз така мисля! Стига да имаш желание,способности и много средства!!!
        Имам един познат дето има такова нещо и то е доста сполучливо,даже и на няколо състезания се яви!!!
        Та въпросното трабантче (ако мога така да го нарека,защото е преобразувано изцяло!) е сглобявано от 2 in 1! И то от предниците на дветте возила!
        -Ще се питате защо от две предници-ами за да може двигателят да се постави в задната част! Полуосите отзад са фиксирани,а окачването си с напречно разположени ресори и амортесъори!
        Имало е известен проблем с отвеждането на скоростния лост в предната част на рамата,но и това се разрерши!
        За повече инфо и снимки мойеш да ми пишеш на Л.С.
        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
        А+
        LZ1DRZ

        Коментар


        • #19
          Сетих се и за още нещо!!!
          Сигурно повечето са виждали или чували за трабанта на Дамян!
          Това е оня лилавият змей с окачване и двигател на Golf Синхро-
          той е поредното доказателство,че и от тези машинки излиза по нещо Свястно
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Evgeni Enduro
            Сетих се и за още нещо!!!
            Сигурно повечето са виждали или чували за трабанта на Дамян!
            Това е оня лилавият змей с окачване и двигател на Golf Синхро-
            той е поредното доказателство,че и от тези машинки излиза по нещо Свястно
            Това не е Трабант, а Голф Синхро маскиран като Трабант, мисля че има разлика
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #21
              е и на мен като ми писне ще маскирам един самурай като траби
              Сузуки Самурай-старт от скрапа
              0885192667

              Коментар


              • #22
                Първо е грозно и второ е изтъркано. Пък и тенденцията е да няма мукави за тях, а на оффроада задължително ще ги изкорубиш.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  Вие се бъзикате,ама оня трабант,с който ходихме на състезание има проходимост точно колкото един по-непроходим джип,примерно!!!
                  Говоря за наклон,а не за кал,камъни и т.н.
                  Цялата конструкция е не повече от 500кг.
                  Само му слагаме вериги,че ако сложим хубави гуми няма да има сила да ги носи................
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #24
                    ето какво може да стане-

                    не е задължително да е оффроуд.има и други тунинг табанчета вhttp://images.google.bg/images?q=%D1...=&start=0&sa=N

                    Коментар


                    • #25
                      Леле Вдъхнових се
                      А Evgeni Enduro мерси за снимките
                      -||||-----||||-
                      .......\o/
                      ........||
                      ......./ \
                      Dynamic
                      Carp fishing club

                      Коментар


                      • #26
                        Детската ми мечта е да си направя трабантче с двигател от CBR1000 и изхлеждащо възможно най-стандартно
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #27
                          Пожелавам ти да се збъдне
                          -||||-----||||-
                          .......\o/
                          ........||
                          ......./ \
                          Dynamic
                          Carp fishing club

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от jorne:))
                            Пожелавам ти да се збъдне
                            А, дано.
                            Няма кой да се захване да го осъществи това нещо за съжаление. Дето викат политиците - приоритетите са други.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #29
                              a ако е комбиhttp://www.kenwood.hu/download/uploa...0új%20001.jpg с малко тунинг може да стане

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X