Обява

Свий
Няма добавени обяви.

120 L

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: 120 L

    Сложи датчик от Ланча Дедра - той е двустепенен и определено надежден. Със сигурност има други коли с такъв датчик.
    Ще потърся вкъщи и ако намеря ще ти дам,въпреки, че може да го направиш да включва директно втората степен Така както си монтирал радиатора единственият шанс са вентилаторите.
    Също така махни тавите под двигателя
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #47
      До: 120 L

      За двустепенен датчик не бях чул - мерси ще търся.

      Тавите съм ги извил така , че да загрибат въздух и едновременно да пречат на топлото от ауспусите. Не съм сигурен , че е удачно да ги махам.

      Току що тествах машината в жегата. Горе долу добре е но втора степен на вентилаторите ще потрябва при катерене на проходи.

      Търся датчик от ланча. Като се замисля и на фиата от който взех вентилаторите трябва да е двустепенен . Философствам си заради размера на резбата на датчика.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #48
        До: 120 L

        Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
        За двустепенен датчик не бях чул - мерси ще търся.

        Тавите съм ги извил така , че да загрибат въздух и едновременно да пречат на топлото от ауспусите. Не съм сигурен , че е удачно да ги махам.

        Току що тествах машината в жегата. Горе долу добре е но втора степен на вентилаторите ще потрябва при катерене на проходи.

        Търся датчик от ланча. Като се замисля и на фиата от който взех вентилаторите трябва да е двустепенен . Философствам си заради размера на резбата на датчика.
        Размерът е стандартен
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #49
          До: 120 L

          Ако радиатора е метален, философстването е излишно. Намираш датчика, завеждаш го на стругар да ти направи фланец със същата резба. Фланеца от същия метал, от който е радиатора, най-често месинг. Пробиваш радиатора на мястото за датчика, и запояваш фланеца за радиатора.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #50
            До: 120 L

            Шкодовият радиатор е пластмасов и на мястото на неговия датчик, се навива безпроблемно от ланчата.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #51
              До: 120 L

              Пичове,
              Ако ви се правят кръгчета с МПСто - спечелихте си ги. Заедно с по някоя бира.
              Мерси
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #52
                До: 120 L

                Монтирах датчика. Всичко бачка перфектно. Изглежда обаче , че ланчата работи при по висока температура. И шкодата ще свикне.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #53
                  До: 120 L

                  Да - ланчата е по-топла,но първата степен включва по-рано(93) . Като види повече зор включва и втората (97).
                  Между другото - къде отива засмуквания от вентикаторите въздух. Не виждам откъде излиза.. Може би именно затова иска толкова вентилатори
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #54
                    До: 120 L

                    По спомен шкодовия включва на 85с ?!? А за топлото - цялата задна престилка/капака отзад/ е мрежа не е плътен. Обаче само господ знае кво се случва с аеродинамичните завихряния. Склонен съм да мисля , че се получава подналягане в целия кош. Отпред и отстрани е затворен и само отзад диша свободно. С тавите съм се опитал загреба въздух изотдолу , но не знам дали при скорости над 100 и под пода не се образува някаква форма на ваку /като на формулите/.

                    Иначе е страшен кеф.

                    Майтапа на страна ако ти се кара и имаш път към Банкя ще се радвам да се запознаем на живо. Кат гледам сме от една порода.

                    Хем да се похваля и с останалите самоделки.
                    0888932647

                    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                    Коментар


                    • #55
                      До: 120 L

                      Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                      ...Хем да се похваля и с останалите самоделки...
                      Охо то имало и още. Ми покажи ги да ги видим де!
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #56
                        До: 120 L

                        Абе те не са много за пред хора.

                        1. Мотопедче на база рама от "Мини мокик" с двигател "Балкан - 75 и предница "Каджива" - подобие на чопър. В момента приятел го изографисва с аерографа - като приключи ще го снимам.

                        2. Горски хибрид между "Ямаха DT125" , "Honda MTX125" и "CAGIVA 350" - направо не е за пред хора ,но пък вози.

                        3. Картинг клас А1 с присаден двигател CZ125 - 516. и възможност за бързо трансформиране в петколка. Допълнителен двигател "Yamaha- 3kj" от скутер така , че на децата да не им се налага да превключват предавки и да карат по бавничко. Много е смешно , но върши работа.

                        Ако нещо от тези ти е интересно казвай ще го снимам и ще го пусна.
                        0888932647

                        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                        Коментар


                        • #57
                          До: 120 L

                          Не е бъги макар че е бая високо, ама е по темата (беше Шкода).
                          ПС: Тва под синьото чергило е двигателя 5-цилиндъра.

                          Коментар


                          • #58
                            До: 120 L

                            И кво захапа го лекинко и нищо. Дай повечко подробности де!

                            Какъв му е смисъла , двигателя, историята ...?
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • #59
                              До: 120 L

                              Колега Жоре
                              страхотна машина си спретнал
                              като го гледам ми идва една идея
                              защо не направиш отвори за въздуха някаде тук кадето съм отбелязал на снимките ти.
                              Мисла че не е достатъчно само от зад да изпеска топлината пи трябвало
                              Двигателя да го обдухва въздуха който идва от самото движение.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #60
                                До: 120 L

                                toto Шкодата изгележда доста обещаващо, дай повече инфо да и се нарадваме

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X