Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

    Четох в "бъги форума", че : "Има 2 бъгита,които се продават...едното е с двигател на Mitsubishi 2000 кубика,а другото е с двигател на Lancia и е 1600 кубика и цената му е 4500лв..ма мога да говоря да свалиме малко от нея,и беше на 4-то място на шампионата,много бяга "

    Май е по-добре едно такова, поне е професионално направено

    Коментар


    • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

      Понеже не мога да разбера как да пусна нова тема, мн ми е объркано
      ще изтърся моя отговор за мини слушалката тук www.ghd.hit.bg

      Коментар


      • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

        Понеже не мога да разбера как да пусна нова тема, мн ми е объркано
        ще изтърся моя отговор за мини слушалката тук www.ghd.hit.bg

        Коментар


        • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

          Още идеи за бъги
          Прикачени файлове
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

            От мене това
            Прикачени файлове
            "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

            Коментар


            • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

              Въх още един чертеж
              Прикачени файлове
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                Здравеи колега,пазиш ли и другите броеве на "За рулем".Трябва ми нещо свързано с този чертеж.

                Коментар


                • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                  Тази последната снимка е от списание "За рулем".Още като ученик ми беше направила впечатление и доколкото си спамням е с ладов двигател.То между другото на лявата страница има и грубо описание на конструкцията.

                  Коментар


                  • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                    Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
                    Тази последната снимка е от списание "За рулем".Още като ученик ми беше направила впечатление и доколкото си спамням е с ладов двигател.То между другото на лявата страница има и грубо описание на конструкцията.
                    Точно така от "За рулем" е , пишат че са ползвали конструкцията и с двигател Москвич и през 1983г е спечелила първо място.Тази конструкция ми казаха във http://bugiclub.forumi.bg/ че лесно се управлявала в кален терен.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                      Първоначално публикуван от misho_66 Преглед на мнение
                      Здравеи колега,пазиш ли и другите броеве на "За рулем".Трябва ми нещо свързано с този чертеж.
                      Какво точно те интересува?
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                        Колеги признавам си, че не съм чел темите в този раздел и затова моля за една услуга спестяваща малко от времето ми..
                        Искам да си закупя бъги от ТУК
                        И най-любезно моля за съвет...може и на лични ако се притеснявате да изразите публично откорвенно мнение.
                        Предварително благодаря.

                        Коментар


                        • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                          Някой може ли да ми помогне с .DFX файлове за частите ,който може да бъдат изрязани лазерно.
                          Бъгите е Dirt Devil-
                          Който има да пише тук или на скайп да се разберем как да ми ги прати и естествено със съответното заплащане.
                          SKYPE:nasa_worldwind3890

                          Коментар


                          • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                            Здравейте новак съм ве тази област и имам бая въпроси като заначало мога ли да помоля някой да ми каже от каде мога да си изтегля или да ми даде чертежи на ДВУМЕСТНО бъги ако може да е нещо като на сайта на
                            www.buggy-club.narod.ru

                            горе в левия ъгъл има едно синио е нещо такова идеята е да е ниско и по дълго.И да питам дали ще мога да му сложа двигател от Заска 1000 кубика и дали ще мога данамеря някаква афтоматична скоростна кутия че да не се занимавам с скорости.Това е за сега ще имам още бая други въпроси но по късно.Поздрави

                            Коментар


                            • http://www.michiganlegends.com/bandp...merollcage.jpg

                              мен ми се ще чертежи за нещо такова знам че не е бъги нито е за оффроад и че едва ли някой ще намери но се пак ако на някой му изпадне нещо моля да ми ги прати на don_shrek1@abv.bg или по скайп на divaneto_

                              Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                              Някой може ли да ми помогне с .DFX файлове за частите ,който може да бъдат изрязани лазерно.
                              Бъгите е Dirt Devil-
                              Който има да пише тук или на скайп да се разберем как да ми ги прати и естествено със съответното заплащане.
                              SKYPE:nasa_worldwind3890
                              ]
                              за dirt devil-a нито един елемент не е зададен за изрязване на лазер знам от личен опит при мен всичко е правено на фреза или струг . ако искаш някаква помощ пиши ми на divaneto_ и като съвет ти казвам не слагай двигателя дето е сложен във чертежите !(освен ако не е за малки деца (под 12) )
                              Последно редактирано от cveti; 26-04-09, 19:01.

                              Коментар


                              • До: Чертежи за Бъгита (въпроси само тук, не отваряйте други теми)

                                Здравейте!
                                От много време чета форума и е срамото да не напиша нещичко.Имам и някой и друг въпрос.
                                Може ли да ми постнете чертеж за Бъги с двигател от двуцилиндрови Иже Юпитер 5?-гледах един колега беше питал,но не видях отговор на неговото запитване(извинявам се ако греша).Искам бъгито ми да е с двигател от мотоциклет,понеже такъв ми е наличен.Видях тука едни,но предниците просто не ми допаднаха.
                                Поздрави и ще съм ви брагодарен ако ми отговорите на въпросите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X