Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    4 мм. не е тънко според мен. Добре е , но зависи от еластичноста.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Не вярвам да е 0,4 но ,ако вземеш,не забравяй да споделиш за какво иде реч!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Като дойдат,ще докладвам-излизат към 110 лева за два броя.
        Последно редактирано от Валентин Исаев; 18-03-15, 21:15.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          В конкретния случай имах предвид , че ако Льоб не е карал на състезания кола със задно предаване това не е важно за неговата кариера. Убеден съм , че прохождането му в рали спорта е започнало в някоя от най-добрите школи във Франция където е изучавал всички видове колесни предавания. Това се прави навсякъде после са школите за извайване на таланта където тренировъчни коли със задно няма. Просто аз не съм фен на задното предаване когато става въпрос за рали , гледал съм ги Поршетата ... особено на настилка с ниско сцепление са голям смях. Иначе и аз съм ги минал тези нива .
          Виж сега,не ме разбрахте двамата с Nitro, Льоб си е феномен, но е странно да си 9 пъти световен шампион и да не си мачкал поне в регионален шампионат с някоя Жигула (образно) поне! П.Солберг на рали Швеция преди 2 месеца е 9-и в генералното с Форд Ескорт Мк2 с навигатор сина му.За мен лично той има по-добри умения зад волана,но то е друга тема!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            Сподели ако измислиш нещо , че отдавна търся нещо подходящо ...
            На по-старите полу-ремаркета преди време,слагаха калници отнякаква смес м/у гума и пластмаса.Уникална сплав,не признава студ,Слънце или каквито се сетиш припядствия,които има в едно трофи състезание.
            Но са кът !

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Уточни моля те,калници или калобрани и за кои полу-ремаркета става въпрос.Утре да питам!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  В конкретния случай имах предвид , че ако Льоб не е карал на състезания кола със задно предаване това не е важно за неговата кариера. Убеден съм , че прохождането му в рали спорта е започнало в някоя от най-добрите школи във Франция където е изучавал всички видове колесни предавания. Това се прави навсякъде после са школите за извайване на таланта където тренировъчни коли със задно няма. Просто аз не съм фен на задното предаване когато става въпрос за рали , гледал съм ги Поршетата ... особено на настилка с ниско сцепление са голям смях. Иначе и аз съм ги минал тези нива .
                  Завиждам Ви... Защо и аз нямах поне частица от Вашия късмет?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Завиждам Ви... Защо и аз нямах поне частица от Вашия късмет?
                    Много пъти съм казвал и пак ще повторя . Късмет е ... когато добрата подготовка срещне щастливата случайност. Аз съм роден в понеделник и нищо не съм получил даром в този живот , всичко със зор.
                    Вярвам , че ако човек е целеустремен винаги постига целта.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Уточни моля те,калници или калобрани и за кои полу-ремаркета става въпрос.Утре да питам!
                      Ремаркета и полу-ремаркета, цистерни и други които са били използвани в годините до 1990г. Примерно,аз свалих такъв калниник от едно ремерке(цистерна) 1985г.
                      Сега в магазините където продават рез.части за камиони,продават и такива калници,които нямат нищо общо със старите.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Много пъти съм казвал и пак ще повторя . Късмет е ... когато добрата подготовка срещне щастливата случайност. Аз съм роден в понеделник и нищо не съм получил даром в този живот , всичко със зор.
                        Вярвам , че ако човек е целеустремен винаги постига целта.
                        А аз като съм роден в събота, това какво означава?

                        Е така, де точно за възможностите за добра подготовка писах.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          ... защото идеята е да се произвеждат евтини и качествени състезателни коли. Същото ще се случи и с новия проект след като минат тестовете . Най-важна е пространствената конструкцията ще има опции с дизелов и бензинов двигатели също така и голо шаси по FIA регулациите на което всеки ще може да прави свободни съчинения.
                          Поздравления за плановете - колкото по-големи и по-амбициозни са, толкова по-добре.
                          Само трябва здраво да стъпиш с участия на Европейски и Световни състезания, че конкуренцията ти е изключително тегава. Директно нагазваш в отдавна запазена територия на поне двадесетина подобни:



                          Ама няма страшно - вземи ги понабий на Европейските бахи и всичко ще е ОК. Стискаме палци и чакаме.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                            Ремаркета и полу-ремаркета, цистерни и други които са били използвани в годините до 1990г. Примерно,аз свалих такъв калниник от едно ремерке(цистерна) 1985г.
                            Сега в магазините където продават рез.части за камиони,продават и такива калници,които нямат нищо общо със старите.
                            С такива калници бяха и супер мазовете,от такъв калник баща ми направи лопата за сняг 1990г.тази зима се счупи,изтърка се вече,та и аз гарантирам за здравината.
                            SUZUKI VITARA V6
                            HONDA CBR 919RR
                            MERCEDES ML
                            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Що не казвате за Твърдица?? Успех с белия дзвер!

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Ми, щото не успях да се подготвя навреме и сега мълча като "мушната гайда"
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X