Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Може ли един лаик , да попита нещо за клипчето със зеленкавото Ево ? Защо когато го изстиска , температурата на двигателя , започва да пада рязко, или това е грешно показание на уреда ?
    Другия ми въпрос е , какво е онова нещо отзад на колата ?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Може ли един лаик , да попита нещо за клипчето със зеленкавото Ево ? Защо когато го изстиска , температурата на двигателя , започва да пада рязко, или това е грешно показание на уреда ?
      Другия ми въпрос е , какво е онова нещо отзад на колата ?
      Така е защото бързо стига до близо 300км/ч а и да има термостат той е само на охлаждането на водата останалите радиатори явно го преохлаждат а онова отзад е парашут колата е конструирана за драг.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Точно в тоя случай е заради вида на горивото
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от bobkata16v Преглед на мнение
          Точно в тоя случай е заради вида на горивото
          Тоест ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            2. Алкохолът (етанолът) в Е85 има огромен охлаждащ ефект по принцип. Е85 има подобен охлаждащ ефект като водно-метановата инжекция. По-студен нагнетен въздух = по-гъст въздух. По-гъст въздух = повече въздух/ гориво. Повече въздух/гориво = повече мощност.
            Охлаждащият ефект се получава при смесването на горивото с входящия нагнетен въздух поради връзката от изпаряването между горивото и нагнетения въздух и връзката между "сухата" и "мократа" температура ( http://www.engineeringtoolbox.com/dry-w ... d_682.html ). Колкото по-голяма е разликата между тези две температури, толкова по-голям охлаждащ ефект се получава. Изпарителното охлаждане е свойство, при което течност изпарена в заобикалящата я среда охлажда обект или флуид при контакт с него. В този случай тя е във въздушния поток.
            Вие може да усетите този ефект в горещ летен ден. Може да си направите малък експеримент за да разберете как работи. В горещ летен ден полейте малко вода върху ръката си и започнете да духате върху мокрото място. Ще започнете да усещате ръката си доста по-студена. Сега полейте малко уиски върху ръката си и духайте върху мястото. Ще откриете, че охлаждащия ефект е много по-голям. Това е поради разликата в скоростта на изпарение между водата и етанола.
            Борис 0888 999 едно едно9
            PATROL Y260 RB30S

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              <a href="https://www.youtube.com/watch?v=bS41Ymal0L0&list=PLVyRAt2cxbxvA9tG9sg26jwmD8H7Y7ich" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bS41Ymal0L0&list=PLVyRAt2cxbxvA9tG9sg26jwmD8H7Y7ich За всички фенове на WRC and Colin McRae. Не съм фен Субару , но Колин съм готов да го гледам как "рисува" пътя и в Москвич.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                С гледане не се ставало майстор , ама е кеф , а пък знае ли човек може и да се прихване нещо.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Тебе май на там те влече...


                  п.п. Квакво ли е да прекрачиш отвъд психологическата бариера и да караш сред публиката, и да гониш времена...
                  Последно редактирано от Самодържец; 14-03-15, 21:01.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Тебе май на там те влече...
                    Не ме влече, болен съм.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      <a href="https://www.youtube.com/watch?v=bS41Ymal0L0&list=PLVyRAt2cxbxvA9tG9sg26jwmD8H7Y7ich" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=bS41Ymal0L0&list=PLVyRAt2cxbxvA9tG9sg26jwmD8H7Y7ich За всички фенове на WRC and Colin McRae. Не съм фен Субару , но Колин съм готов да го гледам как "рисува" пътя и в Москвич.
                      За съжаление загина в нелеп инцидент с личния си хиликоптер както и повечето велики пилоти на този свят пострадаха в инциденти извън пистата.
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Не ме влече, болен съм.
                        Лечението е само едно...
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Лечението е само едно...
                          Pedal to the metal !!!
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            От една седмица са ми спрели "добавките" , щото съм на антибиотици и съм леко "свирнал" . Вечер съм на клипове преди лягане.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Ето още един отличен пилот и то с любимата ми марка автомобил...

                              А тук може да се добие представа за Световния рали шампионат за екипа на Субару.
                              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Ще го дърпам с едно ремаркенце отзад на кемпера за да не се филмирам с транспорта като ходя по състезания и по къмпинги.
                                Koко, я вземи му приспособи на това Айго и една каравана от този тип:
                                https://www.youtube.com/watch?v=mBjU_N_4iUY
                                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X