Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Даже е 70 без 2 = 68. Чудесна втора предавка и звук като на модерен вартбург, издръжлива ходова част и посран съединител (особено предимно градско и особено като не се регулира със смяната на маслото,което сервизите хич не обичат да правят).Регулиране на клапаните на 90 хил.също никой не прави.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
      В Кърджали,нямаше трасе за автокрос,това беше някакъв убийствен терен със завои като на картинг писта,с дупки,скокове
      Аз като казвам "супер равно" говоря от гледната точка на хард офроудър. На мен това трасе ми беше смешно с препятствията си, но пък добре за затворено трасе на което не е добре да се получават тапи. Това за трасето с препятствия. А "вашето" си беше чиста магистрала от моя гледна точка, даже по-скоро-самолетна писта.
      На вас ви се видя трудно, защото явно не е вашето трасе, но аз говорех за джиповете.

      Както и да е-разбрахме се, машините са много различни, оттам и изискванията за трасетатата, та няма спор за нищо. Остава кефа от карането(гледането), и желанието да караме отново, и отново, и отново...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Даже е 70 без 2 = 68. Чудесна втора предавка и звук като на модерен вартбург, издръжлива ходова част и посран съединител (особено предимно градско и особено като не се регулира със смяната на маслото,което сервизите хич не обичат да правят).Регулиране на клапаните на 90 хил.също никой не прави.
        Аз мисля, че Коцето сбърка модела. Сигурен съм, че неговия не трябваше да е "АЙГО", а "АЙКЮ".
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Ми май по едно време от тойота беха показали и някаква рекламна "спортна" версия на айкю-то.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Споделял е, че ще я ползва за прикачен инвентар към кемпера вместо миксерче.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Не мога да се нарадвам на новата визия на "зверчето". В гаража не спират да ми напомнят да не забравям да откачам коланите като слизам , че съм щял да го разнасям като раница Снощи пристигна и ремаркето с което ще се придвижва до биваците.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2590.jpg
Прегледи:2
Размер:120.0 КБ
ID:5646636
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Продължаваме с WRC Rally Mexico 2015. Новото издание на надпреварата не потръгна добре за някои от участниците . Вижте как Отт Танак пада в езерото от една невинна грешка , а Крис Мийк изтърва завоя точно в стил К.Чолаков на Кърджали. И още ....
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Започна подготовка на автомобила за следващото състезание , Ходовата част се разглобява на 100% за ревизия и ремонт Проверка за луфтове на всички шарнирни връзки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2594.jpg
Прегледи:1
Размер:159.0 КБ
ID:5646640 От склада изкочи забравен калник обурудван със стоп.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2593.jpg
Прегледи:1
Размер:127.5 КБ
ID:5646641 Новата магнитна дрелка "Магнитол" пробива дупки всякакви и навсякъде.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2596.jpg
Прегледи:1
Размер:158.9 КБ
ID:5646642
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Ако имаш на сърце, ще кажеш ли какви са торсионните щанги ? Гледам на една снимка, където си без калник, че са два броя отзад, а тук виждам май само едно ухо за предницата. Или това червеното е за нещо друго ?

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                      Ако имаш на сърце, ще кажеш ли какви са торсионните щанги ? Гледам на една снимка, където си без калник, че са два броя отзад, а тук виждам май само едно ухо за предницата. Или това червеното е за нещо друго ?
                      Торсионите са "КЮРИ" Американски , но са слаби и за това са две. Отпред няма щанга защото не ми е необходима . Това червеното е ухо за теглене по изискванията.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Коко, абе все да те питам, защо държиш тая емблема отпред? Това отдавна не е тойота, а ти що не си изработиш някаква твоя си емблема.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Коко, абе все да те питам, защо държиш тая емблема отпред? Това отдавна не е тойота, а ти що не си изработиш някаква твоя си емблема.
                          Все съм с надежда някой вносител да забележи усилията които полагам и да помогне финансово срещу реклама.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Ми сменяй емблемите - примерно всеки месец. Все някой вносител може да си припознае своята марка. Като познавам вносителите отвътре - трудна работа и си трябва да си проактивен.

                            Гледам си от Бургас - пробвай при една морска трибуквена групировка, държат разни дилърства на разни марки, имат си застрахователна компания, банки и други благини, имат си присъствие на пазара автомобили и афтърсейлса.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              ...

                              Гледам си от Бургас - пробвай при една морска трибуквена групировка, държат разни дилърства на разни марки, имат си застрахователна компания, банки и други благини, имат си присъствие на пазара автомобили и афтърсейлса.
                              Те са фирма за вземане, не за даване...
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Нещо се отклонявате от темата. Темата е за коли и състезания с коли.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X