Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето я и моята самоделка (hellmachine)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ето я и моята самоделка


    относно труда - 6+
    много труд си положил явно,за колко време успя даго направиш?

    трябвало е да използваш тръбогиб поне за основния ролбар ,нат главата ти .
    иначе тръбите ако са по 4мм дебелина стават за навсякъде, но някъде трябва да бъдат огънати ,ане нарязани на парчта и заваряни.
    за оякчаване се слагат на места триъгълни планки , на наи натоварваните места.
    иначе машинката сия бива, як дрифтинг ще падне с нея,такива модели умеят да вървят ина задни гуми.
    boko
    Jeeep---KIA
    https://www.facebook.com/autoboko/

    Коментар


    • #32
      До: Ето я и моята самоделка

      Вече направих първите изпитания-без спирачкищото от мерак да го подкарам не ги обезвъздуших добре и....вратата на гаража се оказа по-слаба от бъгито.След първите тестове нямаше никъде видими изкривявания,усуквания и скъсани заварки.Има доста модификации откакто са правени снимките,радиатора го свалих ниско долу,сложени са и предпазни тръби отстрани на седалките и други дребни неща.Предницата се оказа прекалено лека и при едно по-рязко тръгване от място с което исках да постигна съвсем друг ефектсе отлепи почти една педя от асфалта.В момента проекта е в застой защото нямам много свободно време но ще направя още малко снимки при първа възможност.Относно тръбите-безшевни са с дебелина на стената 4мм,ще има и подсилване на натоварените места.

      Коментар


      • #33
        До: Ето я и моята самоделка

        Малко снимки от вчерашната разходка
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #34
          До: Ето я и моята самоделка

          БРАВО.....Дучо....само съм ти сърдит дето ни си ми са похвалил.Я дай малко трабички и на мен,че съм приготвил едни 100 кончета.
          "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

          Коментар


          • #35
            До: Ето я и моята самоделка

            БРАВО.....Дучо....само съм ти сърдит дето ни си ми са похвалил.Я дай малко трабички и на мен,че съм приготвил едни 100 кончета.
            може и да те уредя с малко тръби,ще ти се обадя като си дойда на Априлци.

            Коментар


            • #36
              До: Ето я и моята самоделка

              Диди това и с газова ли е???
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #37
                До: Ето я и моята самоделка

                Първоначално публикуван от panjeto71 Преглед на мнение
                БРАВО.....Дучо....само съм ти сърдит дето ни си ми са похвалил.Я дай малко трабички и на мен,че съм приготвил едни 100 кончета.
                Забилеша(ТУРИ СИ КОЛАНИ)Ейййй полендак,намери малко време да се видим....
                Последно редактирано от panjeto71; 17-03-08, 08:27.
                "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя. "о8894оЗ81З

                Коментар


                • #38
                  До: Ето я и моята самоделка

                  Диди това и с газова ли е???
                  Само на газ,другата седмица ще има още снимки вече боядисан и с още една седалка и колани ще има

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ето я и моята самоделка

                    Поздравления за бъгито!
                    посочи някои размери - дължина, височина, тегло; модифицирал ли си пружините?

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ето я и моята самоделка

                      Първоначално публикуван от hellmachine Преглед на мнение
                      очаквам забележки и коментари
                      братле направо идеално но сложи малко траби отстрани

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ето я и моята самоделка

                        Малко снимки от днес(датата и годината на снимките е грешна-техническо недоразумение на фотоапарата )
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ето я и моята самоделка

                          Страхотно става, таман щях да пиша- дай му малко вид на изглед, но гледам и натам вървиш.Още боя, някоя друга пластмасова издувка и можеш да викаш Chanel Discovery да снимат.Между другото това не е маловажно, машинката трябва да изгежда добре.
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ето я и моята самоделка (hellmachine)

                            Хм много добре изглежда аз съм начинаещ не разбирам много сега съм и аз на тоя вариант направи си сам искам да питам с двигател от Шкода и преден и заден мост щте стане ли нещо ??

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ето я и моята самоделка

                              Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                              я кажи кви са тия амове.и каде ги има
                              Ще отидеш някъде на състезание от шампионата по автокрос,напр. Севлиево ти е близо.Там бъгистите ще те насочат или може някой да ти продаде,че то авиоремонтните заводи кой знае дали ги има вече.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ето я и моята самоделка (hellmachine)

                                Първоначално публикуван от joroBytaloto Преглед на мнение
                                Хм много добре изглежда аз съм начинаещ не разбирам много сега съм и аз на тоя вариант направи си сам искам да питам с двигател от Шкода и преден и заден мост щте стане ли нещо ??
                                Шкодичката е идеална за тази цел.Ще стане супер бъги.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X