Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за обработка на краищата на тръба????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за обработка на краищата на тръба????

    Първоначално публикуван от Бат Любо Преглед на мнение
    С флекса звучиш несериозно.
    Нима? 60% от еровете по рамата на моето бъги съм ги правил на ръка и то със голяма точност, останалите на малък струг на който съ му направил предспособление за целта.

    Имай в предвид че точноста е важна за да няма излишни напрежения и изкривявания след заварката.
    Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

    Коментар


    • #17
      От: Питане за обработка на краищата на тръба????

      При серия от 100-200 стелажа сме ги правили на фреза. Става идеално.
      При бъгитата-с малкия шлайф, колкото и да звучи несериозно. Все пак става въпрос за единична бройка.
      При няколко бройки-пак така. За да има смисъл от купуването на машина и инструмент към нея трябва да има по-сериозна бройка за произвеждане, а случая май не е такъв.

      Та колега, карай с шлайфа, пък дано да завалят поръчки и да имаш сметка да си купиш фреза или бормашина.

      П.П. Фрезоването става доста лесно и бързо, не изисква никакъв специален инструмент-става с най-обикновен фрезер с диаметъра на тръбата(фрезистите имат всякакви размери), и може да се справи дори човек който застава пред фрезата за първи път. Така, че ако си нарежеш тръбите и ги дадеш на някой фрезист да ти обработи краищата не би трябвало да ти искат много пари. Определено е по-лесно за работа отколкото с шлайфа.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Питане за обработка на краищата на тръба????

        Мерси на всички отговорили!!!!
        С флекса стана добре и без много мъки!!!!!
        Можеби ако ми се наложи другия път ще пробвам при фрезист,ако не ме убие с цената!!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X