Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв газокар ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв газокар ?

    Ха, изненада. Сигурно съм се подвел по това че всички табели и писаници и пр. са на японски.
    Сигурно е за японският пазар произвеждан.
    А случайно да знаеш имат ли представители за България?

    Коментар


    • #32
      От: Какъв газокар ?

      Да съживим малко темата.И аз съм изправен пред проблема закупуване на мотокар.Условията са 1,6 тона товар да повдига и 3 метра височина.Минимална седмична натовареност.Та въпросите ми са :
      1. Мотокар или газокар нямам си и на представа кое е за предпочитане
      2. Български или някакъв чуждоземски
      3. Still, Yale , Hyster ,TCM кое е за предпочитане (знам за Линде но финанси)
      Бюджета също е от значение а горепосочените марки се вписват що годе в него. Ще се радвам да прочета мнения на хора коита ползват и работят с такива машини.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • #33
        От: Какъв газокар ?

        Колко е бюджета ? Доста пообикалях и мога да те насоча.

        Коментар


        • #34
          От: Какъв газокар ?

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Да съживим малко темата.И аз съм изправен пред проблема закупуване на мотокар.Условията са 1,6 тона товар да повдига и 3 метра височина.Минимална седмична натовареност.Та въпросите ми са :
          1. Мотокар или газокар нямам си и на представа кое е за предпочитане
          2. Български или някакъв чуждоземски
          3. Still, Yale , Hyster ,TCM кое е за предпочитане (знам за Линде но финанси)
          Бюджета също е от значение а горепосочените марки се вписват що годе в него. Ще се радвам да прочета мнения на хора коита ползват и работят с такива машини.
          В Костинброд има работещ мотокар
          обади ми се
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #35
            От: Какъв газокар ?

            Бюджетът е 7-8 хиляди лева.За минималното натоварване за което ще се ползва , просто не мога да отделя повече средства.
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • #36
              От: Какъв газокар ?

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Бюджетът е 7-8 хиляди лева.За минималното натоварване за което ще се ползва , просто не мога да отделя повече средства.
              от изброените - Hyster или TCM
              за български забрави.
              Yale не знам дали има серивиз - имам едни съмнения...
              А STILL - първо изобщо нямам идея как го слагаш в същата категория, после - те мениха представители - със сигурност ще се видиш в чудо с поддръжката...

              Коментар


              • #37
                От: Какъв газокар ?

                Да Българския мотокар изобщо го забрави и не се полъгвай на търговците,че разбираш ли бил рециклиран,та той още от завода е излязъл със купища дефекти .За тези пари си купихме газокар Yale с някакъв Маздов мотор и за разлика от Българските-пали,върви,СПИРА(фабричен дефект на Българските)и най-важното е,че не тече от никъде масло(също фабричен дефект на родното производство).

                Коментар


                • #38
                  От: Какъв газокар ?

                  Малко да съживя темата-във фирмата,в която работя-ползваме дизелов мотокар STIHL ,който според механиците е производство около `78 ма година...Вдига около 2т-с няколко човека на гъза и до 2,5 т сме му качвали...Изполва се за товарене на камиони,като заедно с това препаркирва ремаркета(хенгер) при липса на камион.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X