Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2010 и BG Мисията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ладога 2010 и BG Мисията

    Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
    Много късмет и да се върнът с купа
    ...Най-малко с три-една за България, една за Пловдив и една за Тетевен...
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • #17
      До: Ладога 2010 и BG Мисията

      Едно любопитно инфо от официалния сайт на състезанието http://www.ladoga-trophy.ru/

      Вести с разведок

      07.05.2010 г.
      Разведчики трасс для "Ладога-трофи 2010" телефонируют новости с "полей":

      1.Участникам группы ATV в первый же день достанется великолепный абсолютно новый спецучасток "Клюквенное 2".
      2. Под большим вопросом возможность проведения "Пляжной гонки". На данный момент ширина береговой линии 3-5 метров. Если вода не уйдет, то вполне возможно, что "Пляжная гонка" будет переименована в "Водную" и пройдет она по мелководью Ладожского озера.
      3. Ладожское озеро до горизонта во льду. Придется участникам становиться "моржами", чтобы не нарушать традицию и все-таки искупаться в Ладоге.
      4. В лесу по пояс снега. Где нет снега - по пояс воды. Ручейки превратились в речки, лужи - в озера.
      5. Есть надежда, что "Ладога 2010" наконец-то будет НЕ сухой, НЕ простой и интересной!

      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • #18
        До: Ладога 2010 и BG Мисията

        Яката работа ще пада шоу Боян да слага водогребния винт
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #19
          До: Ладога 2010 и BG Мисията

          Дано навигатора ми се прибере без много поражения ...
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #20
            До: Ладога 2010 и BG Мисията

            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
            5. Есть надежда, что "Ладога 2010" наконец-то будет НЕ сухой, НЕ простой и интересной!
            Баси, щом досега Ладогата им се е струвала проста и безинтересна, какво ли е това което им е интересно. Започва да ми става страшно...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              До: Ладога 2010 и BG Мисията

              Остават броени дни до заминаването ни на Ладога и напрежението е голямо/ поне за мене/.Странна смесица от активни действия по всички направления-автомобил, административни формалности, оборудване, екипировка и др.; емоционална приповдигнатост на трепетно очакване, съчетано с текущи проблеми за преодоляване и доста въпроси и неизвестности.... Духом сякаш вече съм там...остава да "преодолея всички граници". Изпитанието "Ладога" започна за мене преди седмица с един критичен момент около моето заминаване, който се надявам утре да бъде положително решен. Стискайте палци!!!

              В дълг съм пред вас, защото ви обещах текуща информация за строежа на машината, но изглежда ще видим "Сотьо" в завършен вид /и аз включително/ в събота или неделя... да има снимки, а Калаша да се подготви да направи "разказ по картинки"

              "Глътка въздух" - едно писмо, с което ме зарадва вчера Боян.

              Здравствуйте, Боян!

              Надеемся, что вы решили ваши проблемы с приглашением, визами и т.д.
              В приложении Сопроводительное письмо. Это документ, который поддтверждает, что
              вы являетесь участниками Ладоги. Обычно такое письмо с логотипами и печатями
              хорошо действует на наших российских пограничников и таможенников. Надеюсь и
              вам оно принесет удачу.
              Всего доброго и до скорой встречи!!!!

              С уважением, Ольга Орлова
              оргкомитет "Ладога-трофи 2010"
              Прикачени файлове
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • #22
                До: Ладога 2010 и BG Мисията

                Мнооого странно, Вушев и самурай, че той не може да влезе вътре. Да не говорим , че се е срастнал със УАЗката и тя му е като трети крак. Ама нека не съм лош пророк. Успех и със самурайчето, стискам палци. Победа.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  До: Ладога 2010 и BG Мисията

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Мнооого странно, Вушев и самурай, че той не може да влезе вътре. Да не говорим , че се е срастнал със УАЗката и тя му е като трети крак. Ама нека не съм лош пророк. Успех и със самурайчето, стискам палци. Победа.
                  Може, може и е документирано на "Ладога 2009"...само че като навигатор...сигурно и дясната седалка е по-широка
                  Прикачени файлове
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ладога 2010 и BG Мисията

                    Една седмица преди Лазарово, Вушев ми каза, че няма да ходи да си счупи джипката там и какво стана... докато включвах камерата да поснимам "зона Кал", чувам до болка познат рев на УАЗка..Вушев и Герака/за малко да ги изпусна/. Смимам си аз и си мисля, какво правят сега тия двамата...., защо са тук ...направо ме изненадаха, ама ми просветна...гъста, лепкава кал,...Гери с гумения гащеризон от Ладога, котва, лебедка...а, ясно...момчетата се тестват, припомнят си, ама някак "нежно" да не повредят Машината. Симпатяги!

                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ладога 2010 и BG Мисията

                      Последни мигове на Българска земя и качването на групата на ферибота Видин - Калафат .
                      Сега не мога да се оправя с прикачените , но утре ще опитам пак, снимките са Интересни

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ладога 2010 и BG Мисията

                        Късмет,успех и каквото там е нужно х10, за да мине всичко възможно най-добре.
                        диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ладога 2010 и BG Мисията

                          Нали щеще да има снимки и от подготовката? Добре че колегата ще покаже нещо от ферибота, май пак ще си останем само със слухове. И май пак няма да видим нищо и от тая, поредна Ладога с българско участие.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ладога 2010 и BG Мисията

                            Успех и късмет! Стискаме палци и очакваме с нетърпение разкази в картинки!
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ладога 2010 и BG Мисията

                              Може би, форума не е заслужил да има инфо от подготовката, а може главните лица да не искат да покажат за какво става дума!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ладога 2010 и BG Мисията

                                Повярвайте ми познавайки Боян знам че не до не искане да споделя а до липсата на време принципно той винаги е на път и е доста ангажиран бъдете сигурни снимки ще има нека сега Киро качи тези които има,да подкрепим нашите и дано завършат всичко благополучно,след като се приберат ще се нагледаме на снимки сигурен съм.
                                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                                тел.088четири 9едно9 4нула4
                                -------------------------------------------------------

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X