Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Akrapovič Off Road Weekend

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Akrapovič Off Road Weekend

    Чак сега попаднах на темата, знаех за състезанието, но го бях забравил, снощи 1 приятел ме подсети.

    Много се радвам, че след премерването на ... силите на толкова тежко трасе с толкова добри състезатели от цяла Европа, се представихте прекрасно и дори Десо се качи на подиума. Респект!

    Ще напиша в няколко реда какво си мислех, като прочетох темата преди 1 месец:
    1час и 30 мин?!? Убийствено дълго дори и в несъстезателно темпо. Защо не го направиха 3х30 мин с 2 кетъринг паузи? За мен Челъндж къп-а си е изцеждане на сили и жизнени течности на 101%, а е само половин час, а за това трасе, като пишете, че е много по-тежко просто не мога да си го представя. . .

    Гордея се с Вашия успех и още довечера ще вдигна наздравица във Ваша чест!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #62
      До: Akrapovič Off Road Weekend

      Още малко снимки от тяхния форум:

















      Забравих да ви кажа че при 4х4 имаше само два ренегада и то от най-старите!!!



      Игор Фабиани



      Босджан Кремзар



      И старта...





      Шампиона Norbert





      Игор Мрак



      Николай Гочев



      Гого Гочев



      Имаше много такива моменти, не от първия път става.





      А така се движехме почети през цялото време.





      Коментар


      • #63
        До: Akrapovič Off Road Weekend

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Забравих да ви кажа че при 4х4 имаше само два ренегада и то от най-старите!!!

        Нямало е RENEGADE 800X /нагоре моделите/, затова са се чупили

        Определено на снимките не си личи колко тежко е било трасето, но е факт, че 1.5 ч си е много каране в състезателно темпо - направо убийственно много (мъка).

        ПП За Пацо - НИЩО? (като го гледам какво тумбаче(да не се засегнеш, Пацоо) си е отгледал....)
        0887 246718

        Коментар


        • #64
          До: Akrapovič Off Road Weekend

          Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
          Нямало е RENEGADE 800X /нагоре моделите/, затова са се чупили

          Определено на снимките не си личи колко тежко е било трасето, но е факт, че 1.5 ч си е много каране в състезателно темпо - направо убийственно много (мъка).

          ПП За Пацо - НИЩО? (като го гледам какво тумбаче(да не се засегнеш, Пацоо) си е отгледал....)
          Казах ви че при четворките щяхте да ги убиете от бой, освен този Румънеца които си личеше че кара много!

          Определено това трябва да се кара за да се види колко е тежко трасето та даже и по малко да се кара.

          За Пацо не ми се говори защото за пореден път подцени ситуацията и отиде неподготвен. В случая беше със изровен заден пиньон и след тренировките и две състезателни обиколки му беше невъзможно да продължи. Иначе доста му допадна и бих казал че щеше да се представи доста добре.

          Коментар


          • #65
            До: Akrapovič Off Road Weekend

            В тяхният сайт не мога де се оправя - пусни едно класиране при 4WD за да видим резултатите ..... МОЛЯ!

            ПП Пък как ми се кара на състезание......
            0887 246718

            Коментар


            • #66
              До: Akrapovič Off Road Weekend

              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
              ...
              ПП За Пацо - НИЩО? (като го гледам какво тумбаче(да не се засегнеш, Пацоо) си е отгледал....)
              Това тумбаче унищОжи 4-ма словенеца две вечери подред БУКВАЛНО, падаха под масата КАТ МУХИ, Ма никакъв деян немат тея пред тех си бех направо от Шампионската лига.

              п.п. Генчев требе се замисли сериозно как да ме прилъже за некакъв трансфер във Кетъринг Рейсинг Тим, и колкото по рано стане толкова ще му е по евтино ще му излезе че много взех да надобрявам.
              Последно редактирано от Tpunep; 02-03-10, 20:56.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #67
                До: Akrapovič Off Road Weekend

                И класирането при 4х4 с леко закъснение:

                1. Jager SLO Outy 650
                2. Vervaet BEL Griz 700 +11.40,96
                3. Juroš CRO Renegade +12.27,05
                4. Leskovar SLO Outy 650
                5. Majšler SLO KQ 750
                6. Šuster CRO CF 500
                7. De-porter BEL Griz 700
                8. Škodič SLO Outy 650
                9. Ačko SLO Renegade
                10. Planinc SLO Griz 700
                11. Bračič CRO Polaris 850

                Коментар


                • #68
                  До: Akrapovič Off Road Weekend

                  Едно от местата на които се образуваха много тапи. Там и на мен ми се наложи да чакам доста.











                  Коментар


                  • #69
                    До: Akrapovič Off Road Weekend

                    Eй тая последната снимка на Гого и Фебо много ми хареса, а бе ти откъде ги вадиш тея снимки бре човек?
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Akrapovič Off Road Weekend

                      Едно клипче, само от МХ-часта която бе елементарна спрямо останалото!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X