Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

    Респект!"Все напред и нагоре"

    Коментар


    • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
      Значи все пак господ е Българин браво .
      Българин е, ама Иво много се е потрудил,за да е така.
      Голямо БРАВО!

      Коментар


      • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

        Това:
        http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=82186&cid=12
        май е видео с Мицубиши Л200 на гърка с номер 102(No.2 в itrack.gr). В новините на сайта http://www.tetrakinisimag.gr/news_24_09.htm пише, че сайта Zougla.gr ще публикува видео и снимки от състезанието.. ама не виждам да са качили нищо онлайн..
        Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

        Коментар


        • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

          Поздравления и от мен за нашите юнаци!

          П.П. Мамка им и шарнири...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

            Българи ЮНАЦИ !!!
            Живи и здрави бъдете!!!
            ГОРД СЪМ С ВАС ....... чакаме Ви във България с ШАМПАНСКО и ВЕНЦИ г-н Христов
            0887 246718

            Коментар


            • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

              Айде, банда , чакаме ви тук да се почерпим заедно и да споделите впечатления, подробности и весели моменти
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                Поздравления!
                Адмирации за извършения подвиг!!!
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                  Честито, вярвах, че ще има отлично представяне и съм сигурен, че скоро ще има още успехи за юнаците!
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                    Евалла, нали така викаха в Гръцко.. опа, май не беше там, а по-на изок... Сттрашни сте, казах ли ви - смачкате ли Гадас/шин, значи сте ready for Dakar!!!

                    Коментар


                    • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                      Ако се намери и добър спонсор с дълбоок джоб , че ме е страх даже да помисля кви са сумите за Дакар!!!
                      Като смятах горе долу какво може да ми излезе една Гърция...самофинансирането на състезателите също си е подвиг
                      Наздраве за тях!
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                        Ако се намери и добър спонсор с дълбоок джоб , че ме е страх даже да помисля кви са сумите за Дакар!!!
                        Като смятах горе долу какво може да ми излезе една Гърция...самофинансирането на състезателите също си е подвиг
                        Наздраве за тях!
                        Колко може да струва организирането на един отбор наистина?
                        Стоян Драев тел:+359877915301
                        blood 0 RhF +

                        Коментар


                        • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                          По мои сметки - на състезание за 1 кола разход (с асистенцията) около 1500-2000лв в Бг ,без да чупиш колата.А колата колко струва...както си я направиш
                          Аз смятах че на мен за Гъция ми трябват- от 3 до 5 000 евра за участие,спане ,гориво ,асистенция и т.н.
                          Пак повтарям това е по моите сметки, не ангажирам никои с това.Може и да се мине по евтино ама....
                          А за Дакар съм чувал някакви 500000 или нещо нагоре
                          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                            Браво!!! Това което направихте си заслужаваше тръпката пред компютрите!!! Сега много български младежи искат да бъдат като Вас!!!

                            Коментар


                            • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                              Йесссссссссссс. Браво Иво, Браво Шефе. Браво Тодоре, Браво Пепи.

                              Коментар


                              • До: "АТИНА 2009" 28-29 НОЕМВРИ 2009

                                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                                По мои сметки - на състезание за 1 кола разход (с асистенцията) около 1500-2000лв в Бг ,без да чупиш колата.А колата колко струва...както си я направиш
                                Аз смятах че на мен за Гъция ми трябват- от 3 до 5 000 евра за участие,спане ,гориво ,асистенция и т.н.
                                Пак повтарям това е по моите сметки, не ангажирам никои с това.Може и да се мине по евтино ама....
                                А за Дакар съм чувал някакви 500000 или нещо нагоре
                                Не са чак толкова страшни нещата финансово...
                                Конкретно за Атина :
                                Транспорт на колата от Бургас до Атина и обратно - 2500 км. около 1000 лева за гориво, пътни такси, кафета и т.н.
                                Хотел - 2 стаи по 50 евро на вечер със закуска по 4 вечери 800 лева за 4 човека.
                                И това е...такса за участие за нас нямаше тази година и не включвам разходите за софри в Гърция ( не знам колко пиете )
                                Не включвам заплащане на асистенцията (ако има такова не знам по колко плащате).
                                Значи около 2000 лева е участието с джип в Гърция, за АТВ е наполовина приблизително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X