Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГРЪЦКИ ТРОФИТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГРЪЦКИ ТРОФИТА

    Здравейте, може ли някой да ме информира по конкретно за условията, за участие в Еврос и Тесалоники трофи, или поне да ми даде някой сайт на английски с информация.
    Иво.

  • #2
    До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

    Евроса го забрави освен ако не се мразиш сам себе си .Пълни помияри и смешници.Едва ли скоро ще отиде Български отбор там.Солун Трофи става като формат и организация е добре ако се изключи дългото чакане. Хората са точни.Трасето и траялите са зверски и много добре подбрани.Специялно за твоята джипка ще имаш проблем с дължината на базата и големите гуми по обратните завои и просеките в гората.Но ...

    Абе най добре утре да ти бръмна по Скайпа.

    Коментар


    • #3
      До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

      Здрасти близнак, колко време не сме говорили, хайде утре да се чуем по скайпа че имам нещо напредвид за Гърция.
      Чао Иво.

      Коментар


      • #4
        До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

        Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
        Здравейте, може ли някой да ме информира по конкретно за условията, за участие в Еврос и Тесалоники трофи, или поне да ми даде някой сайт на английски с информация.
        Иво.
        Иво, привет ! За Еврос Трофи Петър ти е отговорил, няма смисъл да харчиш пари, за да се нервиш, а Солун е О.К., но е далече във времето...
        В Гърция има 4 Оффроуд Шампионата за различният вид каране и машини
        Най-много са кръговете на Trail Ride шампионата, който започва от 18 януари и е с 9 кръга ! Участват мотори, АТВ и джипове, еднодневни, като през 2009 за първи път ще има и двудневно ! Преминават се между 150-200 км. и се набляга на навигация и средната скорост на предвижване ! Не става за теб, не е подходящо за машината ти !
        Другите два Шампионата са близки като трасе и подготовка на машините и са за така наречения Rally Ride, като единия е за издържливост и се казва Enduro Cup, а другия са познатите Baja състезания ! Пак са еднодневни и се провеждат основно около Атина и Пелопонес ( на юг от Атина ) !
        Това, което би те заинтригувало са състезанията за "Adventure Cup", тридневни или двудневни, в които влизат Еврос и Солун. Има още два кръга, единият се провежда на остров Евея ( или Евбея) близо до Атина, а за другия домакинството се върти между остров Кос, Родос или Корфу. За тази година нямат дати още ( с изключение на Солун, която е твърда всяка година ) и в момента "ремонтират" правилника Не забравяй, че там се кара САМО отборно, т.е. ще ти трябва "спарка" (както казват в авиацията) в случая най-добре ще ти пасне на Киров машината с Петър или Йосиф Лагадов с "риболовния траулер"
        Когато получа новите изисквания и датите ще ти ги изпратя, изпращат ми ги и на английски !

        П.П.
        Пропуснах и организирането на около 10-ина "траяла" през годината в почти цяла Гърция, подобни на тези в Испания, само затворен кръг с много "акробатика", но са еднодневни, обикновенно траят около 4-5 часа и не си струват разходите... Ще ти изпратя обаче и техния календар !
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-12-08, 07:26.

        Коментар


        • #5
          До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

          Здраевей Тодоре, благодаря ти много за информацията. Решили сме през новата година да обиколим малко , изпаратил съм заявка за записване в Евротриал 2009, ще участваме през Април в едно много ХАРД състезание в Франция имаме и голямо желание да отидем на трофито в Солун. Вече разбрах за отборното участие и ще говоря с близнака за евентуален отбор с Киров, но бих се радвал ако освен Солун по тези дати комбинираме участие в още нещо в България или Турция за да се оправдае пътуването.
          Поздрави Иво.

          Коментар


          • #6
            До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Когато получа новите изисквания и датите ще ти ги изпратя, изпращат ми ги и на английски !

            П.П.
            Пропуснах и организирането на около 10-ина "траяла" през годината в почти цяла Гърция, подобни на тези в Испания, само затворен кръг с много "акробатика", но са еднодневни, обикновенно траят около 4-5 часа и не си струват разходите... Ще ти изпратя обаче и техния календар !
            Много ще съм благодарен,ако публикуваш дати и информация за състезанията за да си плануваме участията (като публика).
            0+

            Коментар


            • #7
              До: ГРЪЦКИ ТРОФИТА

              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
              Здраевей Тодоре, благодаря ти много за информацията. Решили сме през новата година да обиколим малко , изпаратил съм заявка за записване в Евротриал 2009, ще участваме през Април в едно много ХАРД състезание в Франция имаме и голямо желание да отидем на трофито в Солун. Вече разбрах за отборното участие и ще говоря с близнака за евентуален отбор с Киров, но бих се радвал ако освен Солун по тези дати комбинираме участие в още нещо в България или Турция за да се оправдае пътуването.
              Поздрави Иво.
              Иво, не се познаваме лично, но имам нещо впредвид за началото на септември в България и ще ти пратя допълнително подробности на ЛС до месец. Засего всичко още е ниво проект.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X