Обява

Свий
Няма добавени обяви.

траял екстрем(Сория)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: траял екстрем(Сория)

    В случая всяка кола си имаше съдия,който се движеше с нея от началото до края.

    Още едно е останало тук от последния ден
    View My Video

    Коментар


    • #17
      До: траял екстрем(Сория)

      Това е от момента на награждаването.View My Video
      Не знам дали сте се замисляли,че тук на чужда територия един българин, парадирайки с това развява по-често националния байрак от сегашните ни знаменитости.
      Оказва се ,че е екипажът който постоянно се намира в първата тройката на цяла Испания.Това ниво е ,уверявам ви много високо.Аз съм по-близо до публиката и ми много кеф да чувам как се говори за един bulgaro,да гледам екипа по първите корици.Отбора е известен дори във всички съседни държави.
      До тук супер!
      Жалкото е ,че за БЪлгария в крайна сметка всичкото това си остава тук във форума,само за шепа зрители.Гледа се ,цъка се с уста и толкова.
      Ако е някоя глупост свършена от българче по света ,на същия ден ще е по всички възможни медии.
      Не обвинявам форума за това,но това не означава,че трябва да остава безучастен.
      Ние от тук правим каквото можем.
      Хайде,живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        До: траял екстрем(Сория)




        Коментар


        • #19
          До: траял екстрем(Сория)

          Коментар


          • #20
            До: траял екстрем(Сория)

            Браво на екипажа!!!
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              До: траял екстрем(Сория)











              Коментар


              • #22
                До: траял екстрем(Сория)

                Великите българи почти никога не са оценени по достойнство в собствената им държава,и в случая пак е така.Преди време гледах един испански филм,където попитаха едно момче какво иска да стане като порасне.То отговори че иска да е Христо Стоичков.Надявам се че след време ако попитат едно хлапе от тези които гледат състезанията,на кого иска да прилича то да отговори на Иво Българина.На хората като него и тези в екипа му,и изобщо на всички които си обичат произхода и се гордеят с него все още се крепи Българщината,напук на всички въшливи политици и сие.Успех и занапред .

                Коментар


                • #23
                  До: траял екстрем(Сория)







                  Коментар


                  • #24
                    До: траял екстрем(Сория)







                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X