Обява

Свий
Няма добавени обяви.

траял екстрем(Сория)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • траял екстрем(Сория)

    Българския участник (GIP ROAD) е на линия и на това саъстезание ще се упитам да ви информирам като винаги
    за сега само за загрявка а като се върнат ше има още
    ПОЗДРАВИ

  • #2
    До: траял екстрем(Сория)

















    Коментар


    • #3
      До: траял екстрем(Сория)









      Коментар


      • #4
        До: траял екстрем(Сория)

        От това което чета тук там виждам че купона започва в събота цял ден + нощна и за неделя оше шоу.
        ще има две категори до 36 цола и над. някой учасници имат технични проблеми от което съдя че трудноста на състезанието е голяма.
        все пак го организира учасник от райнфорест

        поздрави

        Коментар


        • #5
          До: траял екстрем(Сория)

          Както е подхванал Пешо по темата,аз ще допълвам.
          От доста време не сме присъствали на така добре организирано състезание.Опростен регламент до максимално,16 натурални зони,мерак да имаш да караш по чукарите .За жалост времето не позволи 100% развитие на случката.Дъжд,дъжд ...е не се спря!
          Безопасността от страна на организаторите бе най-важното ,все пак не е Рейнфорест.
          Разстоянието между зоните бе доста,освен това трасетата оставаха в процепите между скалите на тази стара мина за фин пясък и панорамата ми бе в точка.
          Вечерта имаше две зони изкуствени,багера си е поиграл заради публиката която между другото бе много предана и упорита.Провинцията се слави с доста суров климат и местните се нагаждат някак.Освен това всичко живо бръмчи с някакъв вид високо проходимо возило все едно с колко колелета е.С две думи ,подходящо местенце.
          От екипажите нямаше случайно попаднали,екстрема бе доста сериозен и това теглене с лебедки го изостри доста.Котвата си бе приоритет.
          Ето малко филмчета,после и малко снимки.

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          View My Video

          Коментар


          • #6
            До: траял екстрем(Сория)











































            Коментар


            • #7
              До: траял екстрем(Сория)









              Коментар


              • #8
                До: траял екстрем(Сория)

                честито на екипа за тази поредна победа. браво млади момци само така да ги мачкате да ви помнят цял живот.
                екипа е на едно ниво над всички останали само при фацкта че това е пето поредно састезание над 60 траялни и ехтремни зони показва за издраъливоста на машината.някой хора само могат да сънуват за такова постижение а дори и самата конйуренция казва че това е наи добрата машина за момента в Испания.
                искрено се радвам за успеха все пак малко съм в час и знам колко е трудно да направиш такава машина а най вече да
                участваш на състезания кито са свързани с огромни разходи.

                поздрави

                Коментар


                • #9
                  До: траял екстрем(Сория)

                  Честито на Иво и компания и от мен. Пожелавам им още успехи.

                  Коментар


                  • #10
                    До: траял екстрем(Сория)

                    View My Video



                    Това от последната кушия,пак дъжд.
                    Правилата са прости-точка А и Б,кой как и от където намери,така или иначе път няма!


                    View My Video

                    View My Video

                    View My Video

                    Коментар


                    • #11
                      До: траял екстрем(Сория)

                      Честита победа на екипа.Забелязвам че машината има много промени от момента в които беше представена в списанието ако има начин може ли кажете какви смятам ще е интересно на други,разбира се ако няма някакви тайни.
                      Последно редактирано от Дявол Коледа; 14-10-08, 10:33.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        До: траял екстрем(Сория)

                        Браво Иво!
                        Браво и на екипа !!!
                        Благодаря на репортерите че ни дават възможност да видим тези OffRoad акробатики.
                        Невероятни сте !!
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #13
                          До: траял екстрем(Сория)

                          Поздравления и от мен ! Имам един въпрос... как се справят съдиите в така ратеглено трасе и колко човека са ?!?

                          Коментар


                          • #14
                            До: траял екстрем(Сория)

                            Тодоре,на етапи е(зони)На всяка зона има по един съдия с тетрадка и химикал.Който участник дойде той го записва и го гледа дали ще бутне или настъпи нещо и си записва.Накрая се обработват резултатите от всички зони и готово.

                            Коментар


                            • #15
                              До: траял екстрем(Сория)

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Поздравления и от мен ! Имам един въпрос... как се справят съдиите в така ратеглено трасе и колко човека са ?!?
                              Да това е интересен въпрос. Колко съдии има на такова трасе, а и винаги ми е било интересно - какви са правилата, за какво се дават наказния и т.н.?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X