Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Райнфорест Португалия 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Райнфорест Португалия 2008

























    Коментар


    • До: Райнфорест Португалия 2008















      Коментар


      • До: Райнфорест Португалия 2008

        Вече има толкова качено като снимки и видео,че не знам дали имам да допълня нещо.Пешо е в стихията си.Ще подбера още някои кадри с емоцията на деня.








        А колко е далече асфалта,по-точно сушата!





        Като се оплескат толкова нещата ,някой трябва да организира чужденците!



        В действителност панталоните са съвсем сини и жилетката е....вече не се сещам,но не е този цвета и.



        И физиономията му е къде по-детска,като се обръсне и измие.



        Обърнете внимание от каква дистанция и как го наблюдават помагачите.На следващия кадър ще си дадете обяснението сами.
        Тук има един лаф: По-опасен от маймуна с нож в ръката.




        (на няколко пъти му се изплъзваше от ръката)



        Следвай нишката!!!




        Последена отсечка,четвърта,газ до дупка и ето резултата..











        И да не си мислите,че всичко е толкова кално и неприветливо....

        (групичката отзад ,която така разпалено дискутира е влязла като по поръчка в кадъра)
        Истерични сцени на недоволни представители от домакините разстройваха иначе така готино приготвен гала обяд. След неколкократно отлагане и преразглеждане на класирането,около два часа по-късно усмивките и добрата воля ги обзеха на ново.
        Нещата на ново се окаляха,не осраха се тотално.Шуро-баджанашка история с латино аромат.
        Организаторите трябва да внимават повече когато между претендентите допускат ключови фигури от реализирането на състезанието.Райнфорест има слава и идеология за ферплей ,дори на медалите има две стиснати ръце , не бива да заприличва на нашия футбол.




        И без това ни разясниха,че нямаме право да печелим това състезание и колко е сериозно положението(действащото лице се оказа между чука и наковалнята)




        Може би единствената справедливо присъдена награда за Духът на Райнфорест.



        Това е човекът с камерата който ще ни осигури обработен филм с подбрани моменти от 10-тина часа суров материал.
        Последно редактирано от валентин попов; 13-09-08, 23:41.

        Коментар


        • До: Райнфорест Португалия 2008

          Яд ме е за латинономерата, които явно организаторите са погодили. Яд ме е за Иво, Вальо и всички наши там. И какво от това че ме е яд? Поне сте се изкефили яко, пък и зарадвахте нас със страхотни кадри. Мерси за това, че ни направихте свидетели на това тежко и интересно състезание.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Райнфорест Португалия 2008

            http://s236.photobucket.com/player.s...fs=1&os=1&ap=1



            http://s236.photobucket.com/player.s...fs=1&os=1&ap=1

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X