Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Райнфорест Португалия 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Райнфорест Португалия 2008

    Имам идоволствието да ви съобщя че GIP ROAD са поканени на това състезание ще направят всичко възможно да участавт и естествено да се борят за първото място което им дава билет първа класа за Раинфорест Малайзия

    http://www.rainforestportugal.net/main.htm

    поздрави

  • #2
    До: Райнфорест Португалия 2008

    Успех. И, както винаги, очакваме репортаж.

    Коментар


    • #3
      До: Райнфорест Португалия 2008

      Пешо,че тя колата им не е подготвена за този тип състезания..Какъв е плана?

      Коментар


      • #4
        До: Райнфорест Португалия 2008

        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
        Пешо,че тя колата им не е подготвена за този тип състезания..Какъв е плана?
        джипа по асфалта се кара с гуми 39 (мики томсон баха клал) те са идеални за такав тип състезание а и вече пробвани в Испанския райнфорест.относно височина и ширина не е никакъв проблем стига Иво да прецени че е необходимо може да се понамали.ти си го виждал и знаеш че не е по висок от един дефендер нито мерцедес г с гуми 35-36
        имат зад гарбаси два райнфореста и мисля че много добре знаята за какво става дума все пак това е едно състезание
        на което се иска издръжливост на машината е те това го имат все пак одавна се борят тук по траялите които са в пъти по трудни.а и да се похваля има нов мотор доста по мощен който пристигна скоро но не знам кога ше е опрацията.
        поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Райнфорест Португалия 2008

          Стискаме палци за Иво и компания и чакаме подробен репортаж. Черпенето от нас като си дойдете в България. А къде точно в Португалия ще е състезанието? Бил съм на 2 пъти в страната и говоря езика. Ако трябва някой да подава на Иво гаечни ключове...
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Райнфорест Португалия 2008

            кои са датите на състезанието?
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #7
              До: Райнфорест Португалия 2008




              началото на септември от 3 до 7 Ponte de Lima

              благодаря коелги за подкрепата Иво ше се сътезава под Българско знаме както винаги и ще има нужда да му се подават гаечните ключове което е неизбежно в едно такова състеание а мен ме е яд още от миналта година и тази пак ше ме е яд че не мога да го придружа вярваийте ми не бих се накефил никаде така както на едно такова състезание но в този живот не може всичко да се има.
              поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Райнфорест Португалия 2008

                Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение


                началото на септември от 3 до 7 Ponte de Lima

                благодаря коелги за подкрепата Иво ше се сътезава под Българско знаме както винаги и ще има нужда да му се подават гаечните ключове което е неизбежно в едно такова състеание а мен ме е яд още от миналта година и тази пак ше ме е яд че не мога да го придружа вярваийте ми не бих се накефил никаде така както на едно такова състезание но в този живот не може всичко да се има.
                поздрави
                Пешо,точкитееее!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Райнфорест Португалия 2008

                  ок спирам да дрънкам докато не се науча да пиша.....................................
                  поздрави.....................................

                  Коментар


                  • #10
                    До: Райнфорест Португалия 2008

                    много скоро очаквайте новини машината е в пълна бойна готовност с ново сърце под капака
                    момента наближава екипажа се подготвя усърдно за това състезание на което ще се разве Българско знаме
                    поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      До: Райнфорест Португалия 2008

                      Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                      много скоро очаквайте новини машината е в пълна бойна готовност с ново сърце под капака
                      момента наближава екипажа се подготвя усърдно за това състезание на което ще се разве Българско знаме
                      поздрави
                      Чакаме.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Райнфорест Португалия 2008

                        Очаквам с нетърпение репортажа, и пожелавам успех !
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #13
                          До: Райнфорест Португалия 2008

                          Стискаме палци.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Райнфорест Португалия 2008

                            Здравейте, изпращам Ви малко снимки с новият имидж на Вранглера току що излязал ОТ ПЕЩА утре тръгват за Португалия. Между участниците има англичани , португалци,французи, от андора, белгийци испанци и тн.






                            Коментар


                            • #15
                              До: Райнфорест Португалия 2008

                              Изглежда страховито. Браво и успех и ........................... репортаж.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X