Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оставам безмълвен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Оставам безмълвен

    а по стартовете от нашия шампионат ходите ли ?
    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

    Коментар


    • #17
      До: Оставам безмълвен

      Невероятен професионализъм .... евала на пилотите , но тая публика вероятно е малоумна да застава на буквално метър от преминаващата кола .... една минимална грешка и може да стане непоправимото .... тия минават с бясна скорост покрай хората
      [b]O F F R O A D[/b] :-D

      Коментар


      • #18
        До: Оставам безмълвен

        Rally - WRC Crash Collection -Те това трябва да го пускат всеки ден по новините,да видят селските тарикати с бърци коли ,че и най-добрите пилото катасрофират.
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • #19
          До: Оставам безмълвен

          Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
          Rally - WRC Crash Collection -Те това трябва да го пускат всеки ден по новините,да видят селските тарикати с бърци коли ,че и най-добрите пилото катасрофират.
          Пробвано е. Коментарите са "Еее, те тоя е е@ати головодника! Аз да бЕх там, никогишь нЕмаше да се удаАрим! Я с Голфо какви неща можем! Тия не могат да карат!"
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            До: Оставам безмълвен

            Като стана въпрос за касоти и можене - аз съм фен на тоя образ - http://www.youtube.com/watch?v=Fm8ih2Ens-c

            Коментар


            • #21
              До: Оставам безмълвен

              У нас има момчета и мъже с не по-малък талант и хъс, но всичко опира до пари - в Италия има три национални шампионата и N броя регионални - няма уикенд без старт !!!, в България - всичко е свито до един с десетина старта;
              разликата в количеството спонсори е ясна ...
              Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

              Коментар


              • #22
                До: Оставам безмълвен

                За щастие през 2010 ще имаме късмета да видим най-големите пилоти от близо.
                Рали България влиза в програмата на WRC за 2010.
                От официалния сайт на WRC
                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                Коментар


                • #23
                  До: Оставам безмълвен

                  Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                  Като стана въпрос за касоти и можене - аз съм фен на тоя образ - http://www.youtube.com/watch?v=Fm8ih2Ens-c
                  Ммммм даааааа ,това Мицубиши колко пъти е тренирало на тези завои не е истина.Това каране става само с тренировки.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #24
                    До: Оставам безмълвен

                    Малко 3д гонки от мен
                    http://www.youtube.com/watch?v=bDg9gTROylA

                    Коментар


                    • #25
                      До: Оставам безмълвен

                      Първоначално публикуван от VHS Преглед на мнение
                      За щастие през 2010 ще имаме късмета да видим най-големите пилоти от близо.
                      Рали България влиза в програмата на WRC за 2010.
                      От официалния сайт на WRC
                      това ще е много хубаво
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Оставам безмълвен

                        Пайкс пийка с пежото си е класика, няма такъв филм!
                        Жалко за колите от група В, макар че не всичко е загубено, по едно време по евроспорта даваха раликрос в който участваше едно Т16 205, имаше и един Сааб, е голяма веселба да ги гледаш, предните колела почти не докосват асфалтта.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Оставам безмълвен

                          е определено неам думи
                          http://www.youtube.com/watch?v=J_tHo...eature=related
                          [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                          [SIZE=4]
                          [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                          Коментар


                          • #28
                            До: Оставам безмълвен

                            Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                            Пайкс пийка с пежото си е класика, няма такъв филм!
                            Жалко за колите от група В, макар че не всичко е загубено, по едно време по евроспорта даваха раликрос в който участваше едно Т16 205, имаше и един Сааб, е голяма веселба да ги гледаш, предните колела почти не докосват асфалтта.
                            В раликроса участват ВРЦ машини ,но мощноста е над 600 к.с.-гледаите такива клипчета и ще видите че група Б има наследници.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Оставам безмълвен

                              Браво всички клипчета са невероятни и ги изгледах с голям интерес.Тези пилоти наистина са майстори.Дано това за WRC през 2010 да стане
                              Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                              Коментар


                              • #30
                                До: Оставам безмълвен

                                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                                На първото клипче, евала на шофьора и навигатора, но не мога да разбера какъв Олигофрен трябва да си, че да отидеш да гледаш такова скоростно състезание и да застанеш отстрани до пътя, където всеки момент някой може да те отнесе. Остави това ами и децата си да заведеш. Не са един и два смъртните случаи в такива състезания.
                                преди години като бяхме деца,бягахме от вкъщи и гледахме рали златни,та така с един приятел така си зяпахме когато на една от състезателните коли и изхвръкна гумата и нацели авера ми и го потроши,когато отодохме в болницата той горкия целия в гипс и каза сега като дойде баща ми ще ме довърши.Цялата тази история не е хич смешна , но сега като се сетим ми става много смешно,та за това си иска бая пазене по такива мероприятия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X