Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Чак ми стана гнусно докато четях статията! Този сайт няма да бъде посетен никога повече от мен ... а за зализания "журналист" няма какво да коментирам. Защо не може поне веднъж в живота си да бъда Хари Потър за да го пратя него той да кара там на Дакар, а аз да го отразявам, защо .....?!!!
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      бат Димо, каквито ни хората, такива и журналистите. Нали прочете коментарите - "българинът искал да гледа мач и да псува, а не някакви си дето се шматкали 10 дена в пустинята ..." А заглавието - "НЕСЪСТОЯЛОТО се събитие..." Нямам думи - няма ли кой да им потърси отговорност на такива ?
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        За това си има приказка: "РИвеш, а? А га Еде кебапчетата що не рИва?"

        Пошло. Късо им било предаването - еми отделете половин час от безценното си телевизионно време, без да искате пари за него. Искате видео - еми спонсорирайте с техника, с която да може да се предава дори и на живо тогава. Евроспорт има живи кадри и по-дълъг обзор, защото си е направил сметката. Логата в студиото ги крие СЕМ, или там каквото беше, като непозволена реклама в предаването. Е, имаше начин и това да се избегне, ама се сетиха като свърши.

        Ей това ни е проблема въобще, не само на журналята. Крайно време е да разберем, че за да получим първо трябва да дадем.

        Както и да е. Дайте да приключим с тая тема и да се наслаждаваме на това, което нашите репортери тепърва ще ни предоставят. Другите да си правят сметката за догодина. Аз лично подкрепям позицията на нашите момчета по въпроса. Дано догодина не се наложи отново да се борят до последния момент като прасе с тиква, както се случи сега. "Умника", писал статията, не би стигнал и на 1/10 от пътя, който извървяха нашите за да се случи всичко това.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Майка им на тези ако знае какво я кача...................... Защо винаги трябва да се пишат глупости и да плюят ?!? Надявам се скоро някой да ги наиграе тия маймуни !
          Лудак

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            майко мила! каква "нашенска" работа пак спретват тези хора... грозно и тъпо! като министъра дето не е изпращал никого, ама е дошъл да посрешне... че и снимки за спомен им подарява. а "журналистчето" от дневник , дето видимо няма и 30 години, и са го взели на работа -да пише поръчкови матеряли, но на половината заплата на някой от съкратените им преди време по възрастни служители с стаж по медиите, съответно с опит и претенции... жалко отроче на някой "американски колеж". лошото е че тези и други такива хора до година няма да помогнат за акредитации и изпращане на екип, а по вероятно да попречат с неадекватно поведение. медиите от този тип /повечето у нас/ дори и през ум не им минава че трабва да плащат авторски права на нашите момчета отразявали събитието! от друга страна добре знаят да прибират средства за ПР по кампании за избори и промотиране на поредният мол! жалка грозна и смрадлива работа.
            грозно е , и го знам от първа ръка - защото от 20г. си изкарвам прехраната в български медии. на какво съм се нагледал...
            не бързам за никъде...
            XJ 2.5TD '98

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
              Една типична статия за обидени журналя (целенасочено използвам този израз): http://www.dnevnik.bg/sport/2011/01/...lgarski_dakar/

              Дано си зададат въпроса защо се е получило така и как следващата година ще се включат и помогнат, а не да се правят на ощипани девици.
              Забележете само: "непопулярния за широката общественост форум на offroad-bulgaria.com" и как се опитват да внесат раздор между спонсори и участници в състезанието. За съжаление, тази статия е показателна за нивото на голяма част от журналята в България. Имат още доста да учат от "непопулярния форум", който си имаше журналисти в другия край на света и беше информиран, а те лапаха мухи в безсилието си да измислят новинка, която да обслужва нечии интереси. Аматьори!
              Само не обиждайте аматьорите, те поне имат желание по-голямо от реалните възможности да сторят нещо и не искат да извлекат ползи /пари и др.облаги/ от своята дейност.

              А прочетохте ли коментарите под "статията"?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Аз прочетох коментарите. Браво на Ицо от списанието, че с такова внимание и упоритост обяснява как стоят нещата на колегите си. Ако не го е срам да ги наричам негови колеги де. Вече на няколко места виждам, че дава супер подробни обеснения, нещо за което не е длъжен, а го прави от любов към спорта и професията си. Браво...

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Днес в 15 часа посрещнахме Драев на Шуменска земя.
                  Той не предполагаше за посрещането, и остана силно изненадан. Заслугата за това посрещане е изцяло на Киро-той ни организира, и доведе местните медии.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190021 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:56.8 КБ
ID:5245248

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190023 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:39.4 КБ
ID:5245250

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190037 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:83.6 КБ
ID:5245252

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190029 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:62.0 КБ
ID:5245251

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190046 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5245249

                  Добре дошъл!
                  След като се наспи чакаме да направим една сбирка и да разказва, разказва...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
                    Една типична статия за обидени журналя (целенасочено използвам този израз): http://www.dnevnik.bg/sport/2011/01/...lgarski_dakar/
                    .
                    Смятам че не трябва да се обръща внимание на подобни недомасленници.
                    Аз също мога да си седя в къщи и да си драскам на компютъра,ама няма да стана журналист!
                    Простаци.

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Що бре? Що да не им обръщаме внимание? Значи ние тук( в форума) някви мижитурки събрани,се обединихме ,посъбрахме някъв лев и сега да им сервираме на разни дурета(журналисти) наготово цялото инфо че да си дигат тиражчетата.А питате ли Пеко ,Тодор а и всички останали как са се молили като .... да им помогнат,поне с малко и кой знае какви мазни откази са получавали и когато всичко е факт-давайте и на нас.Вярно че оффроуда трябва да се популяризира че да има и спонсори ама нека се научат.Просто да изберат медии които наистина заслужават,които поне се опитаха да научат имената на Тодор и Пепи и на тях да дадат всичко ,току виж следващия Дакар тези медии сами предложат своята помощ...
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        По повод въпросната статия от dnevnik - сега и след като свърши всичко е много лесно да говорят, но когато ние събирахме средства за да подпомогнем състезателите и журналиститете си мълчаха. Типично нашенска работа - само кусури търсим.
                        Тук важи с пълна сила поговорката, че на чужд гръб и сто тояги са малко.

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                          Що бре? Що да не им обръщаме внимание? Значи ние тук( в форума) някви мижитурки събрани,се обединихме ,посъбрахме някъв лев и сега да им сервираме на разни дурета(журналисти) наготово цялото инфо че да си дигат тиражчетата.А питате ли Пеко ,Тодор а и всички останали как са се молили като .... да им помогнат,поне с малко и кой знае какви мазни откази са получавали и когато всичко е факт-давайте и на нас.Вярно че оффроуда трябва да се популяризира че да има и спонсори ама нека се научат.Просто да изберат медии които наистина заслужават,които поне се опитаха да научат имената на Тодор и Пепи и на тях да дадат всичко ,току виж следващия Дакар тези медии сами предложат своята помощ...
                          Тук е моментът да благодаря на "24 часа" и конкретно на колегата Георги Луканов. Той винаги е писал колкото има възможност, стига някой началник да не го пореже. Е, това не е ли голяма медиа, не като нашия "непопулярен" форум? и тази медиа отразява... В братския й "Труд" също се пускаше по нещо, какво повече. Догодина Ценков и Христов - футболисти! Пращаме ги в Буенос Айрес в някой чалга клуб и готово - сензация след сензация. А, и ще ги картотекираме в отбора на премиера Борисов (Бистрица ли беше, не знам) - така ще сме винаги и навсякъде, пък "Дакар" да си гледа работата. Венци, приятелю, нека се казваме вече "футбол-българия", моля те (българия умишлено е с "б")

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Ако ще пращате някой по клубове...пишете мене журналист.С близнаците добре се оправяме Това на майтап,но и днес в 24 часа си имаше цяла страница ,така че те заслужават уважение

                            P.S. Евала и на Ицо че все още успява да обясни спокойно дори и на най малоумните си колеги материя която те не разбират
                            ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от lazov Преглед на мнение
                              Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, но пък и не сме казали предварително какво очакваме от тях, така че сме имали едни надежди, но те не ги знаят. Сега се надявам да видя тук в този форум купища хубави снимки, видеоматериали и разказ за преживяното. Надявам се точно тук да се публикуват тези неща, а не да обикаляме сайтове за да гледаме. Все пак няма друго място в интернет, което събра толкова хора, фенове на Дакар, в тези две седмици, които да следят двамата българи. Май си заслужихме исканите материали.

                              А такива статии по вестничета по-добре да не ги публикуваме тук, защото освен да си попсуваме няма какво друго да се направи. Нека малките душици си пишат. То като погледнеш снимката на автора какво да очакваш от това момченце - кога порасна, че почна и да разбира.











                              Браво Бойко,точно мислех и аз да пиша по този въпрос.Вярваме все пак ,че точно тук ще видим снимки,коментари и много интересни неща от кухнята на ралито.Заслужаваме го.Ние живяхме две седмици в този форум,тръпнехме,очаквахме, следяхме движението на нашите момчета,търсихме информация и сега се надяваме,че ще получим повече!
                              Колега точно бях тръгнал да се видя с родителите ми който за последните два месеца съм ги виждал два пъти по пет минути на летищата.Ти си ми далече но Бойко ако си пусне адреса на лично съобщение директно тръгвам към тях.Ще разгледа и снимки и видео но още в суров материал.Но поне ще се помъча да му покажа лично че няма как хиляди снимки да се пуснат още от летището.Още по малко с точните описания по дни.

                              Знам че изгаряте от нетърпение но ще трябва да почакате докато тази информация се подреди и представи както трябва.

                              Ако кажете мога да пусна всички снимки мешано една след друга.Но текст няма как да стане толкова бързо.Преди пет часа се наспах за първи път от двадесет дни насам.Още ми излиза пясък от ...и вие давате зор.

                              За следващото издание и аз ще помогна на някого и ще имам изисквания.Може и да се кандисате вие двамата.
                              Няма как просто ще трябва да почакате за да стане както трябва Другото е да ви нахвърлям плява.И без това цял ден се нервирам с разни канцеларски плъхове от вестник Дневник Папка и Нов Гей.
                              Последно редактирано от sabin; 19-01-11, 18:39. Причина: корекция цитат

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Колеги, мисля си, че докато четете и гледате много други медии, отдавна сте си направили съответните изводи. А именно, че интерес към неща като Дакар няма, затова и медиите не ги отразяват. Медиите работят така, че да има икономически смисъл от това, което правят. Затова и подобен род състезания и мероприятия няма да намират място там. Нито сега, нито утре. В тази връзка, без да искам да съм лош пророк, но спонсори и за догодина и за по-догодина и въобще, на подобни прояви, ще се намират евентуално само и единствено тук...! Като му дойде времето, прочетете пак какво съм написал.

                                Не ща и да коментирам, кой къде какво написал, или казал, никога не съм го правел, няма и да го правя. На всички други медии и журналисти, желая много живот и здраве. Дали сме малки или големи, е много спорен въпрос, зависи за какво? Ако много искаме да сме по-големи, ще взема да направя един раздел, само за чалга, футбол, простотии и прочие... Пък да видим... А в това кои сме и какво правим със сигурност сме големи, при това не се чувствам никак нескромно да го напиша! Успяваме да постигаме неща дето даже много не ги разбират.

                                По отношение на представянето на Дакар, публикациите тук, отразяването и прочие, със сигурност можеше да бъде още по-добре. Надявам се и това да се случи един ден, след него, ще ни хрумне как още, още, по-добре да стане... Никога няма да бъде идеално, но съм сигурен, че както и досега сме успявали, ще успеем и за бъдеще да вървим все по-добре.

                                Моля прекратете всякакви дрязги тук. Вече трябва да сте се убедили, че и когато сме заедно сме малко... и сме заобиколени от много, много, дето дори не ни разбират. Няма нужда допълнително да се делим и така да допускаме най-голямата грешка която можем да направим..., при това фатална!

                                Ангажирам се лично, че ще направя консултация и ще разгледаме всички подробности, както и възможности да бъдем още по-добри, следващият път да сме много по-иновативни. Но за това трябва спокойствие, време и най-вече ДОВЕРИЕ. Моля, имайте доверие и уважение помежду си, ТЪРПЕНИЕ и СПОКОЙСТВИЕ. Само така ще се доближаваме до мечтите на всеки от нас.

                                Колкото до това дали искам видео, не е прав Близнака, искам, искам и видео и вертолет за Брат му, частен самолет като за Чагин и още много работи искам... Но си давам сметка, че това са мечти и затова внимавам в исканията...

                                Още веднъж обаче повтарям на всички: Най-вече искам, да имате уважение помежду си и доверие, другото ще дойде...

                                Хайде сега да оставим хората да починат, сигурен съм, че след това ще има за какво по смислено да си говорим...

                                МОЛЯ ВИ!
                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 19-01-11, 19:07.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X