Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Първоначално публикуван от savo savov Преглед на мнение
    Като кажем пет пъти че някой е завършил на 12 място и на слеващия ден почваме да се цитираме сами и да си вярваме! Така не може, трябва да сме ЧЕСТНИ, ако искаме другите да ни уважават и приемат за достоен съперник!Когато организаторите излизат с официална информация че някой е декласиран, трябва да я приемем независимо какво искаме да бъде решението! Ние може да си мечтаем и за победа, ок никой не може да ни забрани да си мечтаем! НО да казваме че официалния сайт не ни интересува , това не е добре и ще довлече неприятности в бъдеще!
    Този чудесен сайт трябва да поднася точна и вярна информация и най вече организаторите му, на тях поне не трябва да е подвластна ЕУФОРИЯТА и тя да изопачава вярната информация! Вие уважаеми приятели освен участници сте и МЕДИЯ която лесно влияе и затова трябва да сте честни и независими!

    Official General classification after Leg 13

    Pos N°


    Pos Pos 1 Pilotes/Drivers Voiture/Car Penalties Total time Diff. leader

    1 252 3/1 /1 PATRONELLI Alejandro (ARG) Yamaha Raptor 700 16m00s 63h49m47s

    2 255 3/2 /2 1 HALPERN Sebastian (ARG) Yamaha Raptor 700 64h49m40s + 59m53s

    3 269 3/3 /3 2 LASKAWIEC Lukasz (POL) Yamaha Raptor 700 1m00s 70h07m25s + 6h17m38s

    4 253 3/4 /4 DECLERCK Christophe (FRA) Polaris Outlaw 70h08m17s + 6h18m30s

    5 263 3/5 /5 COPETTI Pablo (ARG) Yamaha Raptor PSG 15m00s 71h04m46s + 7h14m59s

    6 273 3/6 /6 SANTAMARINA Jorge (ARG) Honda TRX 700 XX 6h05m00s 74h49m54s + 11h00m07s

    7 280 3/7 /7 3 MAFFEI Tomas (ARG) Yamaha 650 GRW 7h10m00s 81h50m58s + 18h01m11s

    8 258 3/8 /8 HANSEN Santiago (ARG) Polaris Sportsman 850 XP 5h03m00s 87h25m11s + 23h35m24s

    9 257 3/9 /9 MAZZUCCO Daniel (ARG) CAN-AM Renegade 800 3h10m00s 89h01m41s + 25h11m54s

    10 259 3/10 /10 LIPAROTI Camelia (ITA) Yamaha YFM 700 R 12m00s 89h05m03s + 25h15m16s

    11 268 3/11 /11 4 LOPEZ BALART Francisco (CHL) CAN-AM Renegade 800 11h00m00s 99h44m48s + 35h55m01s

    12 261 3/12 /12 5 CENKOV Petar (BGR) CAN-AM Renegade 800 14h25m30s 100h45m08s + 36h55m21s

    13 276 3/13 /13 6 GAGLIARDI Luciano Alfonso (ARG) Yamaha Raptor 700 R 15h00m00s 107h37m39s + 43h47m52s
    14 288 3/14 /14 7 SERGIO LA FUENTE Rocha (URY) Yamaha Raptor 700 27h30m00s 114h02m25s + 50h12m38

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      На сайта на дакар Петър го няма в списъка на отпадналите тук !!! :
      И в профила му си пише че е завършил всички 13 етапа и е 12 в генералното ...
      тук !
      Така че спокойно , всичко е наред .
      flash-gsm team

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от savo savov Преглед на мнение
        Когато организаторите излизат с официална информация че някой е декласиран, трябва да я приемем независимо какво искаме да бъде решението! Ние може да си мечтаем и за победа, ок никой не може да ни забрани да си мечтаем! НО да казваме че официалния сайт не ни интересува , това не е добре и ще довлече неприятности в бъдеще!
        Колега, успокой топката малко. Ако беше погледнал официалния сайт на Дакар в часта му за отпаднали АТВ щеше да видиш това:

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Първоначално публикуван от savo savov Преглед на мнение
          .....
          Колега, успокой малко топката. Ето ти и линк към сайта на Дакар, да видиш че Петър е класиран 12-ти.
          http://www.dakar.com/dakar/2011/us/s...ds-page-1.html
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            БРАВО МОМЧЕТА! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! ОЩЕ МНОГО ПОДВИЗИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
              Колега, успокой малко топката. Ето ти и линк към сайта на Дакар, да видиш че Петър е класиран 12-ти.
              http://www.dakar.com/dakar/2011/us/s...ds-page-1.html
              Вчера на тази страничка бяха само 12 участника и Ценков липсваше. Може да е било техен гаф, но по добре, че са си го оправили.
              Диян Димитров

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Първоначално публикуван от savo savov Преглед на мнение
                §Името му си е там, където трябва. Под № 1 в списъка на българите с успешен финал на "Дакар".
                Първоначално публикуван от savo savov Преглед на мнение
                А дакарския сайт с непълната информация го остави до следващата година.§
                Чавдаре, На мен също ми пука и искам да знам защо Петър е декласиран, а пък е на ФИНАЛА? Не защото това ще омаловажи неговото постижение, а напротив, това ще покаже през какви непреодолими непреодолими трудности е преминал за да стигне до там - до ФИНАЛА!
                Защо никой не дава достоверна и точна информация за случилото се в 12 етап, така че някой като мен, като отвори този много добър сайт веднага да разбере за случващото се и за случилото се?

                Но забележете във всеки спорт има правила и СЪДИИ. Разликата между позволено и не е много тънка и често се решава от съдиите по пристрастност. НО ние българите не обичаме правилата ! Като кажем пет пъти че някой е завършил на 12 място и на слеващия ден почваме да се цитираме сами и да си вярваме! Така не може, трябва да сме ЧЕСТНИ, ако искаме другите да ни уважават и приемат за достоен съперник!Когато организаторите излизат с официална информация че някой е декласиран, трябва да я приемем независимо какво искаме да бъде решението! Ние може да си мечтаем и за победа, ок никой не може да ни забрани да си мечтаем! НО да казваме че официалния сайт не ни интересува , това не е добре и ще довлече неприятности в бъдеще!
                Този чудесен сайт трябва да поднася точна и вярна информация и най вече организаторите му, на тях поне не трябва да е подвластна ЕУФОРИЯТА и тя да изопачава вярната информация! Вие уважаеми приятели освен участници сте и МЕДИЯ която лесно влияе и затова трябва да сте честни и независими!
                Колега малко си се превъзбудил и си се поувлякъл в ПИСАНЕТО!Като гледам това е първата ти публикация и го отдавам на незнание за боравене със сайта на Дакар и на ОFFROAD-BULGARIA или си поредния "българин" който го дразнят успехите на такива велики мъже и се стремиш да ги умаловажиш.Нима мислиш,че тези 1800 поста в темата са АЛА-БАЛА,или реши да подложиш на съмнение успеха на Петър и Тодор.

                Инфото което ти подадоха колегите ти подсказва ,че трябва да поднесеш извиненията си !!!
                http://www.dakar.com/dakar/2011/us/rider/261.html
                http://www.dakar.com/dakar/2011/us/s...ds-page-1.html

                ОЧАКВАМЕ ГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                P.S.Като гледам този колега savo savov;1405238 се е регистрирал на 17.01.2011г. без никакви данни само някакъв SKYPE
                Последно редактирано от TROMBA; 17-01-11, 15:28. Причина: корекция цитат

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Ако влезете в профила на Пепи ще видите, че няма минусче за последният ден, т.е. го е минал. Там също пише че в 12-ти. Финалното класиране са го избързали явно.

                  Ето го и линк-а:
                  http://www.dakar.com/dakar/2011/us/rider/261.html

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                    Вчера на тази страничка бяха само 12 участника и Ценков липсваше. Може да е било техен гаф, но по добре, че са си го оправили.
                    Реално наистина няма особено значение. Факта е че се докопа до финала, което и беше главната цел и на двамата. А и мина на официалния финал, и получи каквото и всички завършили, тъй че и аз се надявах това да е просто грешка, както се и оказа. Не знам кой им поддържа и обновява информацията в сайта, не знам и поради каква причина коректната информация се забави толкова, но аз го отчитам като слабост на организаторите на състезанието. Ако по време на етапите има реална причина да има неточности, поради хиляди причини, то след края на всеки етап в оверала няма никаква причина, която мога да измисля, за некоректната информация. А да публикуваш невярна информация е по-лошо дори от това да не публикуваш никаква такава, поне според мен.

                    Ама, това ще се забрави. Ще се помни участието на първите Българи, ще се помнят проблемите, емоциите и упоритостта им да преодоляват всякакви трудности дори с последните си сили. Ще се помни висенето на 200 човека, гледащи темата до никое време през нощта. Това както за Тодор и Пепи, така и за репортерския екип. И още по-важното - пътя е проправен. Направени са изводите и тепърва ще се правят. Отчетени са слабостите в организацията и техниката. Следващите, които се наемат да изпитат това приключение, ще имат информация и помощ от първа ръка на препатили и преборили се със себе си българи, което е и може би най-ценното на това участие, и тепърва надявам се ще се берат плодовете от първото участие на български пилоти на Дакар. Пътя често е много по-лесен, ако знаеш че някой преди теб вече е минал по него и е готов да ти помогне със съвети и опит.

                    Респект отново на целия екип!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      По-подробно интервю с Тодор Христов по Канал 3 от неделя, който го е пропуснал тук -> http://www.livesport.bg/news/auto/s/...kar_VIDEO.html

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Това е ново - http://www.dakar.com/dakar/2011/us/s...ds-page-1.html
                        Аз не знам защо се появи чак сега и затова питах ако някой знае да ми каже !
                        Нали затова е форума , а някои даже ми се обидиха, че и не съм можел да работя със сайта. Но нищо това не е важно!
                        Най вероятно е имало арбитраж , но само можем да гадаем!
                        Важното е че Ценков е класиран на 12 място по официалния сайт на ДАКАР и дано това да е последно!
                        Но аз по никакъв начин не съм омаловажил постигнатото, напротив аз бях против да се казва цитирам - дакарския сайт с непълната информация го остави до следващата година!
                        Нещо повече аз няма за какво да им завиждам на тези момчета Петър и Тодор , както е написал някакъв българин! Аз съм вече на 60 години и както казах карам мотор от 1959 г. и съм опериран от завист.Това очевидно е Българска черта и всеки съди като гледа себе си! Очевидно е и че някои се дразнят от Друго различно от тяхното мнение!
                        Съжалявам че се намесих във Вашия затворен кръг и Ви подразних!
                        Благодаря на тези които ме разбраха и ми изпратиха информация

                        С приятелски поздрав Саво Савов ! - Пирдоп, Стрелча , Пазарджик -BG

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Брей цяла страница има ли го на 12-то място или го няма. Какво значение има не знам. savo savov не е казал нищо лошо, че да му се нахвърлят някои участници. Чел едно, така е разбрал, така е написал. Всъщност наистина няма значение. Важното е, че и двамата са живи и здрави и добре физически. Цялото представяне на Тодор и Петър беше повече от перфектно.

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Нека не се нахвърляме на колегата!
                            Колега, добре дошъл! И ние сме ентусиазирани и превъзбудени от представянето на нашите момчета, както теб!
                            Напиши си от къде си в профила. Така няма да ти се налага да го изписваш след всеки пост.
                            Поздрави!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                              По последна информация репортерите вече са излетели от Буенос Айрес, а Пепи Ценков чака всеки момент да се качи и той на самолета. Утре в 13:00 часа пристигат всички в комплект на "Летище София".
                              Хайде стига коментари за сайта на Дакар, нека се концентрираме върху написаното от Мариела. Нека се съберем повече хора утре на летището, със знамена, за да посрещнем тия корави българи. Нека с броя си и уважението, което ще покажем, да демонстрираме на всички медии, заинтересовани или не, на всички българи, не запознати с офф роуда, колко важен и ценен за нас е успеха на Пепи, битката на Тодор и мъките на нашите журналисти. Всички те заслужават да развеем знамето в тяхна чест.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                Обадихме се и на летището, от там казаха 14:00 часа каца полета. Така че ще видим, кое е вярното, когато им излезе информация в сайта и ще пиша пак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X