Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи разкази и проблеми от Дакар 2011

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ценков разказва за Дакар 2011

    Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
    Ако търсиш нещо в написаното не само от Пепи но и от другите нищо няма да намериш.И не е нужно.
    Аз знам какво му е струвало да бъде на Дакар.Многократно сме писали и смятали.Знам и какво трябва преди да се запознаем с Пепи.
    Подвига не е само негов а на много хора,да той направи това което се искаше от него и имаше късмет да завърши.Но тук не става дума за това.
    Какво ми говориш за варненската тема?Колко пъти казахме че всичко е оакано от самото начало.И дришнята полепна по нас.Ти усети ли нещо?Там пак ти беше заблудения.И какво направи по въпроса?Писа постове и до там.Друго е когато увиснеш на въжето.
    Знаеш ли как се развиват нещата в днешно време с колата на Златко.И за нея ли да ти пиша?Щото аз знам.
    Аз претенции нямам но когато трябва си върша работата в екип,а не деля хората на наши и ваши.
    Ти с кой си се събрал не знам,даже с теб не сме се виждали на живо.
    И сега какво ме караш да направя?Има много теми за Дакар прочети ги пак и много неща ще ти станат ясни.
    Търся само някой да се осмели да напише цялата истина както започнаха Драев и Събин. Друго не търся. Във варненската тема чак когато се .... нещата се появиха постовете от сорта "Ето ние знаехме, че така ще стане". Да аз бях от многото заблудени тогава, защото никой от вас знаещите не написа за какво става въпрос. Какво да направя след това .... ами нищо. Продължих да подкрепям другия отбор, щото вярвах, че някой наистина ще участва в Дакар и то и така стана. За колата на Златко не ме интересува. Аз също не деля на ваши и наши, но като се появи някой като Румен и изака големите става ясно, че "има нещо гнило в Дания" и естествено човек започва да си задава въпроси и да търси истината. Като не ви се пише или смятате, че няма нужда, то да затваряме темата и да приключва този спор. Не знам само колко е удачно да се плюе срещу Петър, а така и срещу новия му екип точно в този момент, когато остават броени дни преди Дакар 2012. Всичко това Румен можеше да го каже на Петър в един телефонен разговор и да се разберат помежду си. Писането на такъв пост тук само подклажда огъня, без реално никой да спечели от това. Едва ли е очаквал всички тук да скочим от сорта "Пепи плати на Румен". Явно се цели нещо съвсем различно. Много мъжка проява.
    Уважавам всичко написано от теб и брат ти тук във форума, но няма как да остана равнодушен когато се очерня нещо по този начин. Още повече, че повечето постигнали успех като Петър едва ли щяха следващата година пак да се втурнат наново. А в момента дори е събран според мен един прекрасен отбор. Или поне така си мисля от всичко написано във всички възможни теми, интервюта и статии.

    Коментар


    • #17
      От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

      ... ако въобще Румен го е написал това ... знаем за не един случай за писане от чужд профил.

      Бойко, когато някой се опитва да направи нещо дипломатически си мълчим за да не му пречим на човека. Офроуда сме като едно голямо (лайняно) семейство и повечето "стари кучета" имат доста кирливи ризи. Трябва ли да ги вадим на всяка инициатива?? Още повече когато някой от нас се опита деликатно да подхвърли на непросветените, че нещата не са точно така и да мислят малко а не да вярват сляпо в това което им се рекламира се нахвърлят като изгладнели хрътки десетки "кийборд офроудъри" да обясняват кой бил злобен и завистлив. Затова е доказано по-добрата практика да ядем пуканки да гледаме сериала и като свърши както сме прогнозирали да кажем "аз казах ли ви?"

      В противен случай всяко начинание ще е обречено на провал, защото да не се залъгваме - извън този форум никои не се интересува нито от офроуд нито от Дакар. Самият факт колко минути отделят Евроспорт (и по кое време) на това невероятно състезание говори кой колко го интересуват тези неща...

      Едно е жалко, че както се очертава тази година няма да имаме и "недостатъчното отразяване" от миналата, защото главните участници още не са си платили дълговете от тогава и не искат и да чуят за дакар ....

      Коментар


      • #18
        От: Ценков разказва за Дакар 2011

        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
        Ако търсиш нещо в написаното не само от Пепи но и от другите нищо няма да намериш.И не е нужно.
        Аз знам какво му е струвало да бъде на Дакар.Многократно сме писали и смятали.Знам и какво трябва преди да се запознаем с Пепи.
        Подвига не е само негов а на много хора,да той направи това което се искаше от него и имаше късмет да завърши.Но тук не става дума за това.
        Какво ми говориш за варненската тема?Колко пъти казахме че всичко е оакано от самото начало.И дришнята полепна по нас.Ти усети ли нещо?Там пак ти беше заблудения.И какво направи по въпроса?Писа постове и до там.Друго е когато увиснеш на въжето.
        Знаеш ли как се развиват нещата в днешно време с колата на Златко.И за нея ли да ти пиша?Щото аз знам.
        Аз претенции нямам но когато трябва си върша работата в екип,а не деля хората на наши и ваши.
        Ти с кой си се събрал не знам,даже с теб не сме се виждали на живо.
        И сега какво ме караш да направя?Има много теми за Дакар прочети ги пак и много неща ще ти станат ясни.
        Че знаеш много всички знаем,ама пък най-малко Бойко е човека с който трябва да се заяждаш!Още повече както сам каза той е човек който не познаваш!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #19
          От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          ... ако въобще Румен го е написал това ... знаем за не един случай за писане от чужд профил.

          Бойко, когато някой се опитва да направи нещо дипломатически си мълчим за да не му пречим на човека. Офроуда сме като едно голямо (лайняно) семейство и повечето "стари кучета" имат доста кирливи ризи. Трябва ли да ги вадим на всяка инициатива?? Още повече когато някой от нас се опита деликатно да подхвърли на непросветените, че нещата не са точно така и да мислят малко а не да вярват сляпо в това което им се рекламира се нахвърлят като изгладнели хрътки десетки "кийборд офроудъри" да обясняват кой бил злобен и завистлив. Затова е доказано по-дората практика да ядем пуканки да гледаме сериала и като свърши както сме прогнозирали да кажем "аз казах ли ви?"

          В противен случай всяко начинание ще е обречено на провал, защото да не се залъгваме - извън този форум никои не се интересува нито от офроуд нито от Дакар. Самият факт колко минути отделят Евроспорт (и по кое време) на това невероятно състезание говори кой колко го интересуват тези неща...

          Едно е жалко, че както се очертава тази година няма да имаме и "недостатъчното отразяване" от миналата, защото главните участници още не са си платили дълговете от тогава и не искат и да чуят за дакар ....
          Напълно съм съгласен, но не мисля че тук е мястото да се уреждат сметки ако някой иска нещата да се случат по-дипломатично. Има други средства за комуникация. Но след като тук някой е решил да каже А, то е редно да продължи и с Б, за да не се стига до разделяне на наши и ваши. Винаги съм харесвал нещата, които ни е представял Румен и за това този негов пост ми е неприемлив. А ако не го е писал той, то тогава темата е за затваряне, защото постъпката е много гейска и не си струва вниманието.
          За тази година като голям фен на Дакар ме интересува как ще се справи отбора като цяло, а не дали ще има малко снимки от там.

          Коментар


          • #20
            От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

            Ами до колкото го познавам Румен и аз съм учуден от мнението му, защото той е пацифист по душа и не съм го виждал да влиза в конфликт за каквото и да е - затова и някой хора го използват доста умело. Това също ни наведе на мисълта, че е поредното ползване на чужд профил...

            За професионалните му качества повечето от нас знаят, че няма равен във офроуда и затова и бях един от поддръжниците той да замине за Дакар миналата година. За съжаление обаче не видяхме много от труда му поради умело прикрит договор, за който разбрахме в последствие.

            Иво, така е бате, ходи 15 дена всеки ден, набутвай се за телефонни сметки, не спи по цели нощи и после няма едно благодаря а само плюене по теб - да ти е урок! Аз казах ли ти че така ще стане?

            Пеко, жалко че не разказа цялата истина за Дакар - щеше да е много интересно на всички. Дано някой ден напишеш тази книга... или поне пуснеш тема във форума. Така или иначе вече достатъчно се е разсъмрдяло

            Коментар


            • #21
              От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

              Едно предложение от публиката:Или някой да седне и да разкаже всичко,както е било-на всички или затривайте темата за да няма повече недомлъвки.Стига интриги.Каквото било-било.

              Коментар


              • #22
                От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Ами до колкото го познавам Румен и аз съм учуден от мнението му, защото той е пацифист по душа и не съм го виждал да влиза в конфликт за каквото и да е - затова и някой хора го използват доста умело. Това също ни наведе на мисълта, че е поредното ползване на чужд профил...

                За професионалните му качества повечето от нас знаят, че няма равен във офроуда и затова и бях един от поддръжниците той да замине за Дакар миналата година. За съжаление обаче не видяхме много от труда му поради умело прикрит договор, за който разбрахме в последствие.
                Събине, както ти написах един път, спри да се изживяваш като гуру на форума и последна инстанция на най=знаещ и разбиращ !!!
                Обади се на Румен и го питай дали той си е поста и той ще ти каже как пзцифизма му се е изпарил като са му дръпнали една яка майна по телефона !!!
                Няма никакъв скрит договор, има договор по изискванията на ТВ7, за да се реализира продукцията !
                И кое не видя от труда на Румен след като бяха реализирани 23 предавания с негови кадри по телевизията ?!?
                И ако сега ми кажеш, че аудиторията на форума е по-голяма от Националната телевизия ТВ7 ще ми стане много смешно...
                Престани с простотиите си, че вече наистина злоупотребяваш и без да си наясно да сипеш квалификации и "мъдри" съждения !!!

                Коментар


                • #23
                  От: Ценков разказва за Дакар 2011

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  . С цялото ми уважение към теб Пепи ще ти кажа че се изказа много неподготвен!

                  Ивайло когато е карал АТВ и е имал поле за изява ти не си знаел както е това и за какво служи!

                  Не мисля да ти изброявам "полето ни за изява" през последните 12 години за мен и вероятно над 20 години за Близнаците, но само ще ти кажа, че с малко уважение към тях можеше да научиш много неща, защото те винаги са обичали да споделят безплатно информацията която са платили пре-скъпо!
                  Подкрепям Събин, близнаците наистина имат ужасно много информация и я споделят с всеки и се стараят да помогнат на всеки, и не търсят авторски права.
                  Ако не ги познавах лично щях да си мисля, че са поне 50 и отгоре годишни.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    И ако сега ми кажеш, че аудиторията на форума е по-голяма от Националната телевизия ТВ7 ще ми стане много смешно...
                    Тодоре, знаеш, аз съм чистосърдечен фен и знаше ли колко ме интересува аудиторята на ТВ7? Въобще не ми дреме, няколко стотин диванета като мене с чисто сърце събраха едни левчета да имат инфото тук. Каква е аудиторията на ТВ7 да им дреме на тях, на мен ми е през ..... Искам инфото тук, яд ме е че не стана както очаквах, но знам нечовешките трудности и оценявам това, което съм получил. Получил тук, а не с линкове кой какво е казал пред тая или оня телевизия.
                    Аз си дадох лептата за да отиде Пеко конкретно и по време на ралито и после от него да разбера емоцията и фактите. И получих каквото искам по най-добрия възможен начин. Как е ходил Румен, как е ходил Драев не знам, пък и доста по малко нещо видях от тях, да не кажа че тук нямаше почти нищо. Тяхно право е, аз съм доволен и на споделеното, те сами се финансираха, поклон за усилията им.
                    Така че да спрем празните приказки за ТВ7 и тяхната гледаемост, или всеки от тогавашните участници да си каже неговата истина или да се замълчи, миналото е минало, спомена за първите Българи на Дакар и еуфорията тогава искрено ме топли и радва и сега.
                    Последно редактирано от zzlatev; 02-12-11, 19:51.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                      Готов съм да понеса цялата истина, само истината и нищо друго освен истината.

                      Коментар


                      • #26
                        От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Събине, както ти написах един път, спри да се изживяваш като гуру на форума и последна инстанция на най=знаещ и разбиращ !!!
                        Обади се на Румен и го питай дали той си е поста и той ще ти каже как пзцифизма му се е изпарил като са му дръпнали една яка майна по телефона !!!
                        Няма никакъв скрит договор, има договор по изискванията на ТВ7, за да се реализира продукцията !
                        И кое не видя от труда на Румен след като бяха реализирани 23 предавания с негови кадри по телевизията ?!?
                        И ако сега ми кажеш, че аудиторията на форума е по-голяма от Националната телевизия ТВ7 ще ми стане много смешно...
                        Престани с простотиите си, че вече наистина злоупотребяваш и без да си наясно да сипеш квалификации и "мъдри" съждения !!!
                        "Пусни въздуха бобър"

                        Почти ти повярвах!

                        Едно време когато Дънди написа една простотия си направих труда да му звънна и да го питам с какъв акъл го пише това?!? и той ми каза - цитирам: "Бате, не съм го писал аз това! Тодор пише от моя акаунт." Сега ще кажеш, че и от акаунта на брат ти не си писал

                        Телевизия не гледам. За ТВ7 не бях чувал преди Дакар 2011, изгледах 3-4 предавания а за останалите не си направих и труда даже. От тогава не съм поглеждал "националната телевизия ТВ7". Повечето хора които бяха дали пари тогава, също не гледат телевизия ... какво повече да ти кажа.

                        Плюс това, това че се провалихте за Дакар тази година не ви дава право да плюете срещу тези които отиват, защото ние ако бяхме започнали да плюем срещу теб съдбата ти щеше да е по-лоша от на Алексите Само, че пазихме "дипломатична тишина" до колкото е възможно, че барем си уредиш нещата. Да зарежем тази тема, защото ако продължаваш да ровиш в лайната ще се изцапаш още повече

                        Коментар


                        • #27
                          От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Напълно съм съгласен, но не мисля че тук е мястото да се уреждат сметки ако някой иска нещата да се случат по-дипломатично. Има други средства за комуникация. Но след като тук някой е решил да каже А, то е редно да продължи и с Б, за да не се стига до разделяне на наши и ваши. Винаги съм харесвал нещата, които ни е представял Румен и за това този негов пост ми е неприемлив. А ако не го е писал той, то тогава темата е за затваряне, защото постъпката е много гейска и не си струва вниманието.
                          За тази година като голям фен на Дакар ме интересува как ще се справи отбора като цяло, а не дали ще има малко снимки от там.

                          Бойко понеже виждам че си много любопитен и те интересуват нещата от кухнята.. та те каня за найсти път да се срещнем наживо.Ще ти разкажа неподозирани за твоята фантазия неща.Някой от тях дори за хард- кор копелета са смазващи.Ще видиш снимки който ще зачервят бузите ти и разпалят твоята любознателност за още и още.Но след това дори ти ще се съгласиш че няма начин това да се покаже пред широката публика. Ако мислиш че вечер в новините или сутрин по вестниците всичко е кристално чисто значи не си за този свят.Но ако се интересуваш и имаш нужните връзки и контакти за чистата истина живота може и да ти натежи.


                          Там някъде между истината и полу-истината нещата след време седят по-друг начин.Истината е една просто цървулански и доказано поп Кръстювски народ няма работа във въстания тероризъм и съдружия по нашите земи. Кво остава за битки в други държави.Ако имаш познати и приятели живеещи в чужбина питай ги за взаимоотношенията между сънародниците ни там.

                          При първото ни пътуване на рали Дакар през 2006г. още по време на пътуването се скарах с Брат ми защото той нямаше мярка за времето за връщане и изминати километри нито и за ситуациите който можеше да ни заровят в пустинята.

                          При второто през 2007г.се карахме с един член от екипа който се изживяваше като рали пилот и ни хвърли от един скок и заедно другите трима го бихме в пустинята.После сам го наплясках в Триест защото заради неговата наглост щяха да ни арестуват в посолството на една Империалистическа държава.Както и още много други смахнати случки който не съм ги написъл никъде.Явно верно не се познаваме щото наистина понякога се случват ситуации и неща покрай нас който дори и ти няма да ги преживееш.

                          През 2007г.-на Реинфорест Челиндж се случиха такива страхотии че ако ги напиша не знам дали дори някой ще мечтае в сънищата си да кара джипка там.

                          Истината за Дакар 2011г. е една ........Имаше напрежение породено поради финансови галимации между двамата ни състезатели.Но това са лично техни бизнес отношения и аз нямам право и желание да пиша за тях.Напрежението преди първото участие беше огромно и това се отрази на екипа което е нещо нормално.Лъжливи кухи спонсори и гадни номера от къде ли не.Гарантирам обаче на всички вас че без дори един член на този според някой куц екип това първо участие нямаше да бъде реалност.Аз Стоян Драев и Румен Петков по никакъв начин не взехме страна или не подведохме някой от състезателите.Дори напротив всячески се мъчихме да сърфираме между сложните им взаимотношения в тази гадна ситуация. Да помагаме и на двамата с каквото можем и самите ние да оцелеем.Да запазим вярата във всички приятели и фенове като теб Бойко.Да не тревожим с тези проблеми близките на Тодор и Петър и още и още.Да не откажем евентуалните бъдещи спонсори и хората който си отделиха парче от хляба си за да присъстваме ние адекватно там.Много преди състезанието и на двамата ни участници сме помагали безвъзмездно и всеодайно за всичко свързано с тренировки състезания и тн.

                          Въпреки всичко преди по време и след това това ние си изпълнихме задачите дори на 110% Вярно имаше и дупки в отразяването по време на самото състезание но аз си мисля че като за първи път и по този начин с тези средства и тези проблеми дори и това е много.Сега като преглеждам репортажа може и още по-добре но това е.

                          Дори нямате представа колко много мъки и проблеми от екипа в Аржентина България и САЩ са ви спестени и то не заради това да се скрие истината а заради това вие да се чуствате като една реална нормална част от цялата тази авантюра.

                          За тези който са в състезателните среди всичко е ясно и нормално това е спорта и знанието за всичко това струва време нерви и понякога погребани амбиции.Печелиш нови съмишленици губиш стари приятели. Подхождаш найвно и добронамерено или се изправяш пред кръвни врагове който знаят всичко за теб.........нещо да ти звучи непознато това е шибания реален живот.

                          Ето сега Бойко ти споделям че тази година ще има и БЪЛГАРИН мото пътешественик който ще присъства в Перу по време на състезанието и ще има достъп в бивака.Но явно не си толкова голям фен на състезанието а те интересуват само клюките и интригите далече от реалната сила за това състезание.Който иска и може намира и начин.

                          Въпреки че целия екип е преебан и разбит някой дължът още пари други си правят номера а трети се заклеха че повече няма да помагат в такива сбрани задруги... Лично аз съм доволен и променен от това приключение за първото българско участие.Първото участие е само едно и когато знам че съм помогнал с нещо за него нищо друго няма значение.Може би затова този спорт е толкова мъжки и толкова труден в което няма нищо лошо.Но толкова можем и такова ни е достойнството на нас българите.

                          Пожелавам на екипа за 2012г. да бъдат заедно през цялото време и да се представят добре.Горд съм че в този екип повечето от момчетата са ми добри приятели и мъже на място.Мъже на който доверяваики се можеш да разчиташ в трудни ситуации и не желаеш тази сила да ти бъде враг след палячовски номера Ще им помагам с каквото мога.ОБЕЩАВАМ
                          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 02-12-11, 21:23.

                          Коментар


                          • #28
                            От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Едно предложение от публиката:Или някой да седне и да разкаже всичко,както е било-на всички или затривайте темата за да няма повече недомлъвки.Стига интриги.Каквото било-било.

                            Кибика има право на един въпрос и собствени цигари.

                            Твоят въпрос е

                            Питай смело ще отговоря квото е било.И незнам защо ме карате в този момент да се чуствам като лъжец и човек които ви е вкарал в заблуда.Ако кажете още от утре мога да редактирам репортажа с това което е било но това ли да го еба е най важното в цялото представяне.Дори нямате представа колко ми тежеше на мен при правенето на този репортаж.Но най важното което е направено за това участие е написано и който иска намира начин да знае и маловажните подробности.Помня че поне на две места съм разказал пълния вариянт без да взимам страна в скритите отношения.Питайте момчетата от Ленд Роувър Ентусиаст.Ако мислите че ще станете по богати и доволни от косматата истина жестоко се лъжете.

                            Коментар


                            • #29
                              От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                              Много злоба и ненавист лъха от определени постове.Лагерите са ясни,надали има някой който да не е наясно за какво става реч.

                              Имаше един филм "THE ITALIAN JOB " там един от съмишлениците знаете какво направи по системата "ПРИЕБИ ДРУГАРЧЕ"-открадна идеите и мечтите на партньорите си тъй като той нямаше свои и реши ,че това е начина да изгрее звездата му-
                              май и тук сюжета се повтаря?

                              Уважавам всички които по някакъв начин допринесоха да се случи "ДАКАР-2011",но това което стана след финала му е под достойнството ми да го коментирам!
                              Факт е -първите българи на Дакар са Тодор Христов и Петър Ценков.
                              Факт е -Първият българин завършил ДАКАР е Петър Ценков.
                              Но е факт че и те са българи и не ги пропусна БЪЛГАСКОТО - КОЙ Е ПО ПО НАЙ!!!!!!!!!!!

                              Пожелавам на Пепино и Младен да видят финалния флаг на ДАКАР 2012 и да поддържат адреналина ни на МАХ от старта до финала на ДАКАР 2012 !!!Надявам се любимата ни марка CAN AM да докаже на песимистите колко е истинска.Успех момчета ,дерзайте!!!!!!!!!!!
                              Последно редактирано от TROMBA; 02-12-11, 20:37.

                              Коментар


                              • #30
                                От: rоumen5 разказва за Дакар 2011

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                "Пусни въздуха бобър"

                                Почти ти повярвах!

                                Едно време когато Дънди написа една простотия си направих труда да му звънна и да го питам с какъв акъл го пише това?!? и той ми каза - цитирам: "Бате, не съм го писал аз това! Тодор пише от моя акаунт." Сега ще кажеш, че и от акаунта на брат ти не си писал

                                Телевизия не гледам. За ТВ7 не бях чувал преди Дакар 2011, изгледах 3-4 предавания а за останалите не си направих и труда даже. От тогава не съм поглеждал "националната телевизия ТВ7". Повечето хора които бяха дали пари тогава, също не гледат телевизия ... какво повече да ти кажа.

                                Плюс това, това че се провалихте за Дакар тази година не ви дава право да плюете срещу тези които отиват, защото ние ако бяхме започнали да плюем срещу теб съдбата ти щеше да е по-лоша от на Алексите Само, че пазихме "дипломатична тишина" до колкото е възможно, че барем си уредиш нещата. Да зарежем тази тема, защото ако продължаваш да ровиш в лайната ще се изцапаш още повече
                                Събинчоооо, ти си оставаш дребна душа изтъкана от комплекси и тесногръдие... Можеш да плюеш на воля, то явно само това можеш...
                                И за да сме точни, пожелах успеха на отбора за Дакар 2012 и само твоята болна фантазия видя оплюване, ама то какъвто си ти, такива са ти и фантазиите...
                                И не ме карай да ти се чувствам задължен за това, че не си ме оплюл...сам се излагаш...
                                Бъди жив и здрав, събирай си паричките и не се занимавай с мен, ще ти спести нервни изблици и напрежение, а и стана досаден с "нравоучителните" и назидателни постове !
                                По-здрави от мен


                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Тодоре, знаеш, аз съм чистосърдечен фен и знаше ли колко ме интересува аудиторята на ТВ7?
                                Злати, форума така или иначе си получаваше информацията доколкото беше възможно, а вярвай, че костваше много...
                                Имах предвид, че освен форума имаше и аудиторията на една национална телевизия и затова много хора извън този форум разбраха и чуха, че има такова състезание и в него има българи...за първи път !!!
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 02-12-11, 21:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X