Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи приказки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

    Алекс .... прочетох всички документи ......
    Превода не е идеален (сравнявах от английски) .... но се разбира за какво става въпрос.

    Имате много работа .... .... по Тойотата.
    Не знам как ще се вместите във времето .... та и за тренировки да остане.

    Мога да кажа само едно:
    Завиждам Ви на куража! УСПЕХ!!!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #32
      До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

      Здравейте, това е преведената от мен легенда на пътната книга за Дакар и част от оригинална пътна книга.





      Прикачени файлове
      [URL="http://www.alexmotors.bg/Начало,1.html"][SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

      Алекс Иванов-младши

      Коментар


      • #33
        До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

        Аз се радвам когато има пионери. Учства ли един , ще има и още. И от мен успехи.Ако ви трябва морална подкрепа можем да дойдем
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • #34
          До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

          Колата вече е на номера

          Последно : Верно ли е най-добрия избор?

          О.К. Продадено

          Лек път до Варна
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #35
            До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

            Добър избор. Честито
            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
            TLC-80 1HD-FT

            Коментар


            • #36
              До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

              За вас естествено ще е най-трудно . Прокарвате нов път и то от най-трудните .
              Само знаците като ги гледа човек и разбира колко много не знае .
              Колата е прекрасна . По рано като гледах колко пластмаса има по този модел и ми се струваше грешно . Но сега като гледам от друг ъгъл - преработка и подготовка за Дакар - май това с многото пластмаса се оказва предимство . Така ли е наистина ?
              Тази тема ще е най-интереснатата до финала на вашия Дакар .
              Пожелавам ви го и се радвам ( и всички колеги ) на всяка снимка и всяка новина от вас .
              Лека работа !
              То за вас почивка няма вече ......

              Коментар


              • #37
                До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                С още една крачка скъсихте дистанцията към ДАКАР . ПОЗДРАВИ за СМЕЛОСТА и УСПЕХ В НАЧИНАНИЕТО .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #38
                  До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                  Вижте какво продават. Доколкото разбирам /нищо не разбирам/ това си е подготвена резачка. Не знам дали ще ви свърши работа, но поне на втората страница е описано точно какво са слoжили. Ако не друго, то поне за идеи...
                  http://www.racecar2000.com/classifie...-ad-21330.html
                  http://www.cardomain.com/ride/2938858


                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #39
                    До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г.

                    Пращам ви го това като алтернатива. Готова направена, че може и да се наеме.



                    Item Details
                    DESERT WARRIOR RALLY CAR – DAKAR PREPARED
                    PURCHASE PRICE 69,000 EUROS O.N.O
                    12 MONTH RENTAL PRICE 35,000 EUROS PLUS DEPOSIT (no restriction on use)


                    http://www.racedandrallied.com/rally...desert-warrior

                    http://www.rally24.com/class/Rally%2...cars-for-sale/
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #40
                      До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                      Помислете за защита на предното стъкло! аз за 2 седмици градска употреба 2 пъти пукам стъкло от летящи камъни.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                        Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
                        Помислете за защита на предното стъкло........
                        Защитата е резервно стъкло. За съжаление много малко да не кажа никакви са разрешените доработки по автомобила .
                        Една от основните точки , в правилника, е " Всичко което не е упоменато като разрешено е забранено".
                        Последно редактирано от alexmotors; 20-02-10, 15:21.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • #42
                          До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          След като колата мина на табели Варна,започнахме основно "почистване"





                          някой се плашат и ги заболя главата

                          а други,метнаха нещата по същество
                          Много сте гадни, да не поканите на такъв купон Оставихте ли нещо за утре? Та се включа и аз.....
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #43
                            До: Български джипки на Дакар-2011г

                            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                            Всички Вие ще бъдете в иформирани за всяка една стъпка по подготовката за състезанието.



                            От днес живота на целия ми екип в предстоящата година време ще дъде посветен изцяло на Дакар
                            Браво момчета! Ако Ви трябва лазерно рязане, заварки на Al и инокс, огъване на тръби, абканти, чертежи на Autocad съм насреща за безплатно съдействие. Ангел 0888516222.УСПЕХ!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                              Разполагаме с 4 дена до първата пресконференция за представяне на автомобила във Варна.
                              За нас е много по-важно на Дакар да се види Българското участие от колкото личностното за това сме решили автомобила да бъде пребоядисан или облепен с фолио в цветовете на българското знаме.
                              Това са няколко варианта предложени от студио.Но ни е нужно и Вашето мнение и идеи за по-добра визия на колата.
                              Ако няма др. идеи то помогнете на кой от вариантите да се спрем/ само като допълнение -капака на автомобила ще бъде също бял/
                              1.

                              2.

                              3.

                              4.

                              5.

                              6.

                              7.

                              8.
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • #45
                                До: Подготовка на български екипаж за Дакар-2011г - Коментари, пожелания и общи прика

                                На мен първия вариант ми харесва най много

                                Желая вспех във начинанието
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X