Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Не забравяйте, че и тази вечер ще има предаване - обзор по БНТ1! Довечера сме от 23:50! ....
    Натоварихме техниката и Дакар 2014 приключи...Остават поуките и изводите...
    Довечера би трябвило да има 3 видео с нашите фалове...малко самоирония и смешната част на живота ни тук

    Коментар


    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

      Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
      - Петерханзел да демонстрира "колко" нечестно спрямо него са тези отборни заповеди и да омаловажи победата на Нани като му покаже че му прави подарък..
      Това е вярното, така се коментира тук от медии и състезатели и под сурдинка от
      'придворните" медии на МИНИ.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

        Аз не разбирам защо някой не одобряват действията на Петерханзел. В историята на Дакар по-велик пилот няма - и на две, и на четири колела, и най-вече като комбинация от двете. Човека е отишъл да победи и влага всичко от себе си, че бутнал някой или казал нещо - адреналин, емоции и т.н. Кой е безгрешен ?

        Коментар


        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

          Никой не е безгрешен, но къде остава красотата на спортсменството и уважението към другите състезатели. Или щом е голямата работа и има голям отбор зад гърба си , може да мачка наред ?
          Като оня идиот с VW-a. Да им напраят директна дисквалификация за подобна простотия и готово. Адреналин, емоции.. а че може да осакати или убие някой отишъл заради същите чувства там?
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

            Опааа! Дават ни, не знам защо по-рано?

            Коментар


            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
              Аз не разбирам защо някой не одобряват действията на Петерханзел. В историята на Дакар по-велик пилот няма - и на две, и на четири колела, и най-вече като комбинация от двете. Човека е отишъл да победи и влага всичко от себе си, че бутнал някой или казал нещо - адреналин, емоции и т.н. Кой е безгрешен ?
              Велик?! Нещастник който не може да си държи нервите и да си контролира адреналиновите простотии.
              Мога и още, но четат деца... Спорта е преди всичко спортсменство. Педерхаусен ли беше. Заслужено название!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                Току що ви изгледах по бнт. Благодаря на Ицо Николов, superchief и на всички знайни и незнайни почитатели, които информираха нас, крайните консуматори, за това приключение наречено Dakar.Фен съм на немските машини, но не оправдавам указанията от щаба на Mini. При мотоциклетите бях за Хуан Бареда, жалко за него, но това може да му е мотивацията за 2015та. При камионите ми се искаше да се наруши хегемонията ня Камаз, не че не ги харесвам.. Все пак се радвам за Каргинов. При четириколките бях за Хюсеини, дори и малко за Соник, просто ми се щеше да е европеец шампиона. Както и да е, с емоциите около одисеята, аз все повече мечтая да видя що е туй Дакар на живо! Още веднъж голямо мерси за хората, които ни направиха съпричастни към това приключение !
                Non scholae sed vitae discimus.

                Коментар


                • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                  Благодарности и от мен за целия екип, за труда !!! Живи и Здрави, догодина, ПАК!
                  Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 19-01-14, 23:25.
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                    Искам запси да ми предоставите някак да ви гледам много гадно съм ви изпуснал сега някаква музика дават по бнт

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ



                      http://www.youtube.com/watch?v=bT5vg<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bT5vgkPrzzc&feature=youtu.be" target="_blank">
                      kPrzzc&feature=youtu.be
                      Последно редактирано от blago4x4; 19-01-14, 23:30.
                      FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                      BJ42 04 1982
                      FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                      LZ 2 BHB

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        ...Остават поуките и изводите...
                        и ...малко самоирония и смешната част на живота ни тук
                        Много е това, много... Благодаря, че споделихте с нас!
                        ...иначе цялата история, започва да заприличва на Формула 1 - със заповедите от бокса, "правилата", кинтите, отразяването и т.н....
                        Последно редактирано от ivied; 19-01-14, 23:39. Причина: като Формула 1

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Довечера би трябвило да има 3 видео с нашите фалове...малко самоирония и смешната част на живота ни тук
                          Това мина вчера, със Злоси се изпотъркаляхме от смях

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                            Първоначално публикуван от fenrier Преглед на мнение
                            Искам запси да ми предоставите някак да ви гледам много гадно съм ви изпуснал сега някаква музика дават по бнт
                            Утре на sport.bnt.bg трябва да е качено предаването, както и всички други... Лека нощ

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение

                              А относно "колегиалност", Дакар е пълен с все такива колеги, особено мотористите не ги броят за нищо

                              Искам да обясня малко ситуацията и че нещата не са точно така, както изглеждат на видеото.
                              Вината в случая е на моториста, защото по правилник, след като чуе сигнала на сантинела (чува се в началото на видеото), той е длъжен да пропусне по-бързо движещия се !
                              Колата не променя траекторията си, пуснала е сигнал и както се вижда, моториста се блъсна в колата....
                              Вината на автомобилния пилот е, че не "ебава" въобще моториста, въпреки, че го вижда...но бъгито трудно ще тръгне, ако спре, а и той си е изпълнил ангажимента по правилник - уведомил е, че идва.
                              Не казвам, че харесвам или одобравям подобно поведение, аз съм бил в няколко такива ситуации, но когато се записваш на Дакар, подписваш една декларация, че си съгласен с правилата на играта и ги изпълняваш...

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                                И малко смях от руснаците:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19_image.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5555565
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X