Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    За тези, които не бяха при изпращането на колата и камиона за съзтезанието.
    Малко филмче

    Коментар


    • #92
      От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Колите са минали предварителен преглед и са наредени за товарене на ферибота.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0010.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5428474Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0020.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5428475Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0030.jpg
Прегледи:1
Размер:102.9 КБ
ID:5428476Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0040.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5428477Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0050.jpg
Прегледи:1
Размер:103.1 КБ
ID:5428478Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0060.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5428479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0070.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5428480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0080.jpg
Прегледи:1
Размер:70.7 КБ
ID:5428481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0090.jpg
Прегледи:1
Размер:81.0 КБ
ID:5428482
      Не знам дали е заради връзки но номерата на колите са 327 (колата на Балаш), 397 (нашата кола) и 427 (старата ни кола купена от първия сръбски участник на Дакар). Комбинаци от опит в лицето на Балаш и новобранци в другите две коли. Весело ще е в нашия бивак.

      Коментар


      • #93
        От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Пожелавам успех на нашите участници.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #94
          От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          Колите са минали предварителен преглед и са наредени за товарене на ферибота.
          [ATTACH=CONFIG]517750[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517755[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]517757[/ATTACH]
          Не знам дали е заради връзки но номерата на колите са 327 (колата на Балаш), 397 (нашата кола) и 427 (старата ни кола купена от първия сръбски участник на Дакар). Комбинаци от опит в лицето на Балаш и новобранци в другите две коли. Весело ще е в нашия бивак.

          Тия момци ли ще бъдат със вас в бивака?




          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Ето една интересна повина...да се чудиш докъде я докарахме...

          http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1640835
          После в Македонските медий ще пишат:
          "Тодоре, се гордееме со тебе сине!"

          Важното е да финиширате живи и здрави!
          Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 26-11-12, 19:45.
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • #95
            От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            Що Македонски, на теб по ти отива Гръцки лиценз. Сега заради това кой да ти издаде лиценза ще вземат да се скарат Гърция и Македония. Или след първия Българин участвал на Дакар сега ще станеш и първия Македонец участвал на Дакар. Не че има много разлика де.
            Важно е участието.
            Маринов, не е смешно, а е тъжно...
            След като Министерството на спорта "разтвори" кесията и даде пари за таксите за участие, малко е тъпо да се състезавам с чужд лиценз, не мислиш ли ?
            А опцията за гръцки лиценз я имам...и за турски имам опция и за румънски... Богдан каза какъвто си избера...

            Коментар


            • #96
              От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #97
                От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                С малко перипетии и много емоции преминахме през прегледите и натоварихме машините в Хавър.
                Благодаря на Калин Митов, Валтер Вачков и Сашо Вълков за сериозното и отговорно отношение по време на цялото начинание. Благодаря и на "Bulgaria Air", които осигуриха билети за пътуванията ни по света до края на "Дакар 2013" !
                Видяхме много неща, "откраднах" много идеи за организацията на "Балкан Рали 2013" и не може да се опише атмосферата, когато видиш 10 редици машини на 1 км. дължина как чакат да ги "погълне" кораба"
                Много снимки от пътуването, много снимки на участниците (основно на камиони ) и "шпионски" снимки на окачвания можете да разгледате в профила на Калин Митов
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #98
                  От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Тодоре, хубаво е снимки да се слагат и тук, а не да вървим да ровим във Фейса. Щом за там има време, сигурно ще намерите и няколко минути за тук да постнете нещо. Сериозните фенове и подкерпа, макар и виртуална, са тук.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #99
                    От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Който няма Фейс кьде може да ги види?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Тодоре, хубаво е снимки да се слагат и тук, а не да вървим да ровим във Фейса. Щом за там има време, сигурно ще намерите и няколко минути за тук да постнете нещо. Сериозните фенове и подкерпа, макар и виртуална, са тук.
                      Злати, съгласен съм с теб, но тук стана много трудно качването и трябва да си взема отпуска, за да кача всичките тия снимки, а за Калин да не говорим...просто там е по-лесно и става бързо и веднага ! Аз лично тази сутрин си писах три пъти поста, защото заради едната снимка, която сложих, не се получаваше и се блокираше страницата...и това не е за първи път !!!

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Злати, съгласен съм с теб, но тук стана много трудно качването и трябва да си взема отпуска, за да кача всичките тия снимки, а за Калин да не говорим...просто там е по-лесно и става бързо и веднага ! Аз лично тази сутрин си писах три пъти поста, защото заради едната снимка, която сложих, не се получаваше и се блокираше страницата...и това не е за първи път !!!
                        Tи кажи, че нямаш нищо против да го правя вместо теб и аз ще се заема. Като качиш нещо там само ми пращай ЛС с линк към галерията и аз ще ги слагам тук!
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Tи кажи, че нямаш нищо против да го правя вместо теб и аз ще се заема. Като качиш нещо там само ми пращай ЛС с линк към галерията и аз ще ги слагам тук!
                          Super! O.K.

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Super! O.K.
                            Тодоре, с какъв лиценз ще караш?

                            Успех на ралито!
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
                              Тодоре, с какъв лиценз ще караш? Успех на ралито!
                              С македонски засега, поръчаха го от тяхната федерация вече...в нашата няма развитие по въпроса и още е със спрени права за 2013-а година

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                На лявата врата на бмв-то пише P.Nikolov. това е Пламен-въшката, той ли отива на Дакар вместо Дънди?
                                Дъндито да не се е отказал? А е невероятен способен навигатор.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X