Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Да, Ицо. Темата е точно със заглавие "ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!". И - да, тя е открита в специално създадения подфорум Българско участие в международни състезания
    Не че ще е лошо, ако някой ас в подобни надпревари, реши да се състезава за България.
    Затова ми изглежда коректно откъм форумно подреждане на темите, да не слагаме коментарите за Карлос Сайнц, Насер ал Атия и др. в "българската" тема.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #77
      От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Да, Ицо. Темата е точно със заглавие "ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!". И - да, тя е открита в специално създадения подфорум Българско участие в международни състезания
      Не че ще е лошо, ако някой ас в подобни надпревари, реши да се състезава за България.
      Затова ми изглежда коректно откъм форумно подреждане на темите, да не слагаме коментарите за Карлос Сайнц, Насер ал Атия и др. в "българската" тема.
      Чакай, тази тема я почнах за рали "Дакар", с надеждата, но без да съм сигурен, че ще има и бг участие. Ами ако нямаше? Това е международно състезание с българско участие. И така, Алексиев и Ценков се състезават срещу още 160 пилота от цял свят. Христов срещу 30, пак от цял свят. Дето се вика, не може да пишем за конкуренцията ли? За мене лично двеста теми по един повод само разводняват нещата, разфокусират читателите и ще стане като в миналата година - някой разбрал - не разбрал в темата за българите на Дакар се изцепва - Видехте ли Гордън как ги наказа? или ще зададе неадекватен въпрос. Тази тема тук се чете още от пролетта - всички я знаят нея. Ще почне ралито и ще стане каша. Това са ми доводите.
      Поздрави!

      Коментар


      • #78
        От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Да не ви се меся,но като почне ралито се прави една нова тема СТАРТА НА РАЛИ ДАКАР и се следи кой и какво прави в нея,а тия двете ги оставяме на мира.

        Аз имам още половин ден вьпроси само около Гордьн и само чакам Близнака да му дойде кефа и да разкаже с какво ще бяга ония лудия.Ще окупираме цялата тема с това и участието на нашите ще се изгуби из страниците.

        Лично мнение,вися вьв форума всеки ден и не ми е проблем да се ориентирам кое кьде е,за други може да е доста по-сложно и твоята идея да е по-добра.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Да не ви се меся,но като почне ралито се прави една нова тема СТАРТА НА РАЛИ ДАКАР и се следи кой и какво прави в нея,а тия двете ги оставяме на мира.
          Така е, ти си светнат със ситуацията, но си един, а аз ставам бюро справки по телефона "Къде, коя тема и какво точно да гледам"... Принципно съм отзивчив за такива молби, ама когато може всичко да е наред и да не ми звънят, а почнат, ми идва в повече.
          За пореден път апелирам, моля, нека темата остане една, защото много хора, особено тези, които не са редовни посетители на форма, се объркват тотално.
          Вижте, и без това посещенията в специализираните теми намаляват, нека покажем, че този форум е предимно за оф-роуд, не за политка, битовизми и психологични проблеми.
          С уважение към труда на модераторите!

          Коментар


          • #80
            От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Ето едно видео на което попаднах в тубата за Nasser Al-Attiyah, а именно , че ще се състезава за Qatar Red Bull Rally Team заедно с Carlos Sainz
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • #81
              От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
              Ето едно видео на което попаднах в тубата за Nasser Al-Attiyah, а именно , че ще се състезава за Qatar Red Bull Rally Team заедно с Carlos Sainz
              Ники, виждаш ли защо се пенявя толкова - ето, хората знаят че това е темата за Дакар и ще пускат тук, а ти си отваряш допълнително работа за местене и редактиране...
              Faca, клипчето е много яко!

              Коментар


              • #82
                От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Определено става интересно! Американската концепция навлиза все по-осезаемо на Дакар и аз лично се кефя много! Мечтая за деня в който АСО ще махне педалските рестриктори и останалите орални спрямо фирмените тимове ограничения, и на Дакар се появят американските монстъри, водени от най-откачените пилоти в света... Тогава ще се види наистина кой-кой е, от какво е направен и за какво става!

                Коментар


                • #83
                  От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Тогава ще се види наистина кой-кой е, от какво е направен и за какво става!
                  Да, ама тяхната цел не е такава, следователно не виждам това кога ще стане. Иначе и аз съм за.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #84
                    От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Да ама вьрвят на криво нещата.

                    Аз очаквам да им направят лагер за проверка на педикюра,а половината да карат хибриди след сьстезание или 2.За чий им режат максималната скорост?Рестриктори,тапи,боклуци........това сьстезание ли е или се опитват да обяснят на половината мьже в света,че Мини е кола и троши Хамьр как си иска?

                    Гордьн го няма,Чагин го няма,Атия се опитва да пробие с нова концепция,Сайнц така ще се издьни,че предната му издьнка ще има да я сьнува............Направо ми е чудно как ПО ФРЕНСКИ го скопяват това сьстезание.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #85
                      От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Да ама вьрвят на криво нещата.

                      Аз очаквам да им направят лагер за проверка на педикюра,а половината да карат хибриди след сьстезание или 2.За чий им режат максималната скорост?Рестриктори,тапи,боклуци........това сьстезание ли е или се опитват да обяснят на половината мьже в света,че Мини е кола и троши Хамьр как си иска?

                      Гордьн го няма,Чагин го няма,Атия се опитва да пробие с нова концепция,Сайнц така ще се издьни,че предната му издьнка ще има да я сьнува............Направо ми е чудно как ПО ФРЕНСКИ го скопяват това сьстезание.
                      Е добре, че АСО вървят към фалит, че някой дето тоя спорт (и бизнес) го разбира повече от тях да поеме нещата и да покаже как се прави състезание.
                      Бос може да се наложи да зарязваш лодките скоро!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #86
                        От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Е добре, че АСО вървят към фалит, че някой дето тоя спорт (и бизнес) го разбира повече от тях да поеме нещата и да покаже как се прави състезание.
                        Бос може да се наложи да зарязваш лодките скоро!
                        АЗ не го разбирам,НО с просто око се вижда кой на кого се кефи като преминава през трасето,защо го гледат хората това и какво искат.И като отрежеш машината на Роби,като му извьртиш такова капан и като скопиш класа и чакай жената да прогледа Дакар щото има идея да смени Бенци с Мини.

                        Тая година какво гледаме?Наср с нещо,Сайнц какво му дали и скопени бегачки,Роби евентуално камиона с гумите,а Чагин няма и нужда да им обяснява как се кара бавно на новите,те това го могат.Цялата идея за какво - да ми обяснят,че Мини е кола................
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #87
                          От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Определено става интересно! Американската концепция навлиза все по-осезаемо на Дакар и аз лично се кефя много! Мечтая за деня в който АСО ще махне педалските рестриктори и останалите орални спрямо фирмените тимове ограничения, и на Дакар се появят американските монстъри, водени от най-откачените пилоти в света... Тогава ще се види наистина кой-кой е, от какво е направен и за какво става!
                          Ок, ама Baja 1000 е 24 часа, до 36, а Дакар е 14 дни... Не са важни само конските сили, а и магаретата зад волана!

                          Коментар


                          • #88
                            От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                            Ок, ама Baja 1000 е 24 часа, до 36, а Дакар е 14 дни... Не са важни само конските сили, а и магаретата зад волана!
                            Tака е Ицо, но тези 1000 мили се минават на "Ура" или както му се вика - на "Заварка"! Не си спомням името на моториста, който искара състезанието само с една пауза под час (гледах филм за него в тубата)!!! По никакъв начин не искам да умаловажавам традиционните участници в Дакар! Но когато FW бяха генерални спонсори си направиха безкомпромисна бегачка - Тоарега си ги дра на общи основания, а сега това което се случва меко казано убива състезанието! Ако догодина Smart решат да станат спонсори, какво ли ще се случи..?!! Едно рали от такъв ранг, трябва да показва най-доброто от технологиите, уменията на пилотите и издражливостта на техника и хора! Това е мое мнение разбира се и не искам да ангажирам никого.
                            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 25-11-12, 00:33.

                            Коментар


                            • #89
                              От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Ето една интересна повина...да се чудиш докъде я докарахме...

                              http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1640835

                              Коментар


                              • #90
                                От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Ето една интересна повина...да се чудиш докъде я докарахме...

                                http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1640835
                                Що Македонски, на теб по ти отива Гръцки лиценз. Сега заради това кой да ти издаде лиценза ще вземат да се скарат Гърция и Македония. Или след първия Българин участвал на Дакар сега ще станеш и първия Македонец участвал на Дакар. Не че има много разлика де.
                                Важно е участието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X