Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Калине, Петър е прав!През 2011 г.Депре си смени гумата на пътя.И не само той, почти всички лидери го направиха, макар да беше забранено.Ще потърся снимки и мога да покажа.
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Можем да честитим на Новият/Стар шампион при мотористите .. Все пак трябва да е благодарен за жертвата на Марек Дабровски за новата му титла.. Малцина имат подобна привилегия..

      Продължавам да си мисля, че най-много заслужаваше Рубен Фария, въпреки, че надеждите ми бяха за Бареда Борт, но те угаснаха твърде рано.. Въпреки това Бареда направи състезанието много атрактивно.. и му се възхищавам за мъжеството което показа последните етапи в които управлява с наранено рамо и счупена китка..
      Последно редактирано от Superchief; 19-01-13, 18:41.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
        Можем да честитим на Новият/Стар шампион при мотористите .. Все пак трябва да е благодарен за жертвата на Марек Дабровски за новата му титла.. Малцина имат подобна привилегия..
        Страшна привилегия какво шубе е брал този двигател да не кихне направо не ми се мисли.Въпреки това огромно уважение към Дабровски и Сирил...както и към двигателите на КТМ

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Победа №5 за Сирил Депре в рали Дакар!

          С малко интересна статистика...

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
            Аз от всички медии най-вярвам на близнаците, верно!
            Обаче и там винаги с едно наум, защото и те са страшно сладкодумни и си имат тяхното виждане и тълкуване.
            Ситуацията с гумата беше друг случай в който реакцията на форума ме стъписа! Тук всички осъдиха не шашмаджията, сменил неправомерно, а другия - че го издал!!!
            Кулев ти като човек който се интересува от това състезание защо толкова късно започна да коментираш в темата?
            Скритата асистенция винаги е присъствала на това състезание.В Африка съм виждал бербери които носят комплекти с гуми и GPS система в колата която едва ли могат да си позволят.При разговор с тях си казват всичко защото тези хора не са свикнали да лъжат.
            Да ти напомням ли за случая когато един състезател моторист беше качил местен папуас за да го води в трасето?
            Това което виждат зрителите от предаванията е много малка част от това рали.
            Ето ти и пример когато Сирил Деспре получи повреда точно при нас.
            Не съм виновен аз че винаги така ни се случва да сме на подходящото място и в точното време.

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...381#post369381

            Никъде не съм написал какво се случи тогава.Знам само че Депре ползва помощ от местен моторист за да продължи да се състезава.
            Нещо което е забранено от регламента на състезанието.
            Не отричам че е велик пилот но и когато стане дума за такива работи не виждам смисъл да се премълчава.
            Да му е честита новата победа.
            Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 19-01-13, 19:00.

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Честито на Депре! Но мисля, че във всички класове, големият шампион,тази година, е Роби Гордън! Свалям му шапка, как въпреки всичко и всички, въпреки многото проблеми, той даде всичко от себе си и се раздаде на зрителите! Отново ни показа едно, невероятно шоу! Велик шоумен и състезател!

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:321031_10151244342992444_954198747_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.0 КБ
ID:5445005
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Това, което казвам, че медиите са тенденциозни, некомпетентни и т.н., затова вярвам най-много на това, което разказвате вие, защото сте капацитети по темата, а гледните ни точки често са много близки (не знам защо не ме разбирате и двамата). Допълвам, че дори и вашата информация не приемам винаги на 100%, както никога не е 100% информацията дори и от собствените ни сетива.

                Не е ли по-добре късно отколкото никога или имаш друго предвид?

                Честито на Депре!
                К. Кулев

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  ...Но мисля, че във всички класове, големият шампион,тази година, е Роби Гордън! Свалям му шапка, как въпреки всичко и всички, въпреки многото проблеми, той даде всичко от себе си и се раздаде на зрителите! Отново ни показа едно, невероятно шоу! Велик шоумен и състезател!
                  Много нелепо твърдение предвид 14-то му място във временно класиране, 2 етапни победи от които едната заради спряният етап и класиране от CP1 и грубите грешки които направи в началото на състезанието.. Въпреки всичко и всички .. е прекалено..

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                    Много нелепо твърдение предвид 14-то му място във временно класиране, 2 етапни победи от които едната заради спряният етап и класиране от CP1 и грубите грешки които направи в началото на състезанието.. Въпреки всичко и всички .. е прекалено..
                    Не разбирам кое е нелепото ? Малцина са тези, които след толкова проблеми, ще имат волята да продължат. Знам на кое място е, и въпреки това за мен, той е победителя!
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      Честито на Депре! Но мисля, че във всички класове, големият шампион,тази година, е Роби Гордън!
                      Ще си позволя да не се съглася с теб. Голям да, шоумен да, но не е и шампион, още повече пък във всичките класове. Има още доста дакарски пясък да изяде, докато стигне титлата шампион, а и едни 90% съм сигурен, че няма и да стигне стълбичка в живота си.

                      А не съм и сигурен дали му трябва, неговите продукти, и рейсинговата фирма не повдигат титлите, а именно имиджа. На шоумен, на експлозивен карач, на Крейзи ...

                      А за титла, както писа по-горе Калин си трябва къртовски труд и постоянство.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                        Това, което казвам, че медиите са тенденциозни, некомпетентни и т.н., затова вярвам най-много на това, което разказвате вие, защото сте капацитети по темата, а гледните ни точки често са много близки (не знам защо не ме разбирате и двамата). Допълвам, че дори и вашата информация не приемам винаги на 100%, както никога не е 100% информацията дори и от собствените ни сетива.

                        Не е ли по-добре късно отколкото никога или имаш друго предвид?

                        Честито на Депре!
                        Никой не е казал че не те разбира.
                        Говоря за това че много малко хора (състезатели) които се занимават с моторни спортове коментират темата а тя е наистина интересна.

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Едно обобщително видео на Дакар до тук.

                          Големите!!!
                          Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
                          GSM - 0877851214

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Честито на Депре! Но мисля, че във всички класове, големият шампион,тази година, е Роби Гордън! Свалям му шапка, как въпреки всичко и всички, въпреки многото проблеми, той даде всичко от себе си и се раздаде на зрителите! Отново ни показа едно, невероятно шоу! Велик шоумен и състезател!



                            И Петърханзел е шампион че издържа на напрежението и го направи отново без грешка.И Герлен е шампион че не се отказа с разбитите ръце и с други гадни проблеми.И Орлин е шампион че изкара състезанието с прегряваща бегачка и без тренировки.И Петър е шампион че успява да завърши трети подред Дакар.Даже Насър е шампион че направи като на майтап собствен отбор.Както и още много други дето не сме виждали и чували.И въобще там случайни хора няма.Това съм го писал и друг път.

                            Айде стига че станах много сърцат и пламенен и ще ми се скара укротителят на папагали.
                            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 19-01-13, 20:48.

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              [QUOTE=PETER BLIZNAKA;2069184]И Орлин е шампион че изкара състезанието с прегряваща бегачка и без тренировки.И Петър е шампион че успява да завърши трети подред Дакар

                              ЧЕСТИТО,на победителите и на победените!
                              Да обаче на "Дакар"победени няма,който е стигнал до там,е победител!
                              БРАВО....на нашите момчета!!!
                              Пепи честит ти,хеттрик на Дакар!!!

                              ТюркеДжиев старши
                              Последно редактирано от brake; 19-01-13, 22:11.
                              sigpic

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                ЧЕСТИТА 11-ТА Г-Н ДАКАР!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X