Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Стори ми се че в репортажа по Евроспорт на една от реките видях Гордън, няколко миинита, бъгито на Шишери и Петър Ценков.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Изпитанието Дакар.На какво са подложени участниците.
      Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
      GSM - 0877851214

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Малко офф-топик,

        но се зачетох в старите Дакари. Спомени Времето лети, цели десет а ако погледне човек, то може и да се обърка коя година е.

        Все същите камиони, и все същите Чагин, Мардеев, ДеРой, Лопрайс






        Е да, Мардеев е Илгизар, Лопрайс е Карел, а и ДеРой е Йохан, но се вижда от днешните дни, че Дакар не е само пари, Дакар е и традиция, и дух, и живот.






        Познати лица, нали. Тук е и Х-рейд, и Петерхансел въпреки, че и поотделно, и ДеВилиерс е тук и дори АлАтия е тук Да не повярва чак човек.

        Някои неща правят все пак впечатления, как ВФ Туарег, са представили неконкурентоспособен автомобил и евентуално, ако не се откажат от проекта могат и да печелят в следващите дакари.



        Няма да видим днес на Дакар и Шлесер, въпреки, че намачка шапките на всички на Африка Рейс 2013, при това на 64 години.




        А, да, няма всъщност да го видим и самият Дакар )))




        Извинявам се, че не съм в темата, амЪ .....
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Обърнете внимание на втората част от заглавието:

          Дъжд прекрати етап 11 от рали Дакар 2013, Бареда под въпрос


          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Тази година обаче Eurosport е под всякаква критика!Един път не е започнало предаването точно по програма,все трябва да бодуваме до 1-2 чеса...
            Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
            Gas Gas EC 200

            Коментар


            • Re: От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              Въпрос към Ицо :
              Защо се коментира , че на Депре му е премахнато наказанието за сменения мотор ?
              Според мен , нищо не е премахнато.

              Коментар


              • От: Re: От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                Първоначално публикуван от nikinn Преглед на мнение
                Въпрос към Ицо :
                Защо се коментира , че на Депре му е премахнато наказанието за сменения мотор ?
                Според мен , нищо не е премахнато.
                Бе то като със Сайнц - дадоха, махнаха, дадоха. Аз лично такова нещо не поддържам като теза, Депре в момента си е с наказанието...

                Коментар


                • От: Re: От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Абе и аз имам едни съмнения относно наказанието на Депре, но за мен все пак си е велик. Водил е битки и ги е печелил не само в рали състезания, но и в екстремното ендуро и от всякъде си е име в тези среди. А и нали и без това почти ги сложи тези 15мин на втория в генералното така че мисля че всичко е ОК за сега. Интересното е че в сайта на Дакар в едната таблица с класирането ги има отразени тези 15мин в графата наказания, а в другата таблица където следим за класирането през съответния етап по точки ги няма отразени в колонката с генералното класиране.

                  Как мислите, дали от КТМ ще предложат на Кърт Касели да влезе в заводския отбор на КТМ и догодина да го видим и по други ралита, или ще си го оставят в американските серии? (Не че няма участие и на ISDE в Гърция, но формата е съвсем различен.)
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Снимки от унгарците :













                    Взети са от тук :
                    http://www.facebook.com/media/set/?s...9272782&type=1
                    Прикачени файлове
                    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      Барера е завършил днешмят етап с извадено рамо,руснакът е удавил минито и ако е глътнало вода,само можем да гадаем за последствята.След прекратяване на етапа(при коли и камиони) заради пороините дъждове Роби е с наи- добро време.
                      ПС:може би наи-интересното е ,че в близко бъдеще Депре има вероятност да го видим с хонда!

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                        Снимки от унгарците :

                        Взети са от тук :
                        http://www.facebook.com/media/set/?s...9272782&type=1
                        Бе не знам дали са на унгарците, щото същите кадри ми ги пратиха французите от ASO...

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Първоначално публикуван от ivatz Преглед на мнение
                          Барера е завършил днешмят етап с извадено рамо,руснакът е удавил минито и ако е глътнало вода,само можем да гадаем за последствята.След прекратяване на етапа(при коли и камиони) заради пороините дъждове Роби е с наи- добро време.
                          ПС:може би наи-интересното е ,че в близко бъдеще Депре има вероятност да го видим с хонда!

                          Moйте 50 лв. че Депре няма да се качи на Хонда. Бареда май че приключи, а руснакът е късметлия и макар и удавен, ще го направят чисто нов

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
                            Тази година обаче Eurosport е под всякаква критика!Един път не е започнало предаването точно по програма,все трябва да бодуваме до 1-2 чеса...
                            Така е защото няма голям фирмен отбор,няма кой да плаща и така става.Не че и тогава не чакахме тия със стреличките или поредната моникс игра.В крайна сметка може да гледаш и повторенията.
                            На който му е интересно бодува на който не да не бодува.Някой и будуват по трасето други в студиото а трети на дивана пред телевизорите.
                            Това състезание е един път в годината и трае само две седмици.
                            Колкото по късно излъчват етапа за деня толкова по интересни работи може да научим за развоя на състезанието.

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Именно, Иво е прав. А и така успявам и аз да погледам Освен това, който иска редовно предаване без джаги и билярд може да ни гледа нас с Иван

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Ето и снимки от вчерашния етап, започваме с мотоциклети и ATV:



                                карането в група е уникална гледка, рядкост е за фотографите да хванат подобно нещо, поне при по-бързите...









                                Този хеликоптер с мотоциклет под него навремето означаваше сериозно пострадал пилот. Сега може и просто да извозват отпаднал състезател. Дано е така...



                                >>>ОЩЕ СНИМКИ>>>

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X