Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

    Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
    Стейси е направил "мексиканец" с Ивекото и явно отпада от състезанието.Жалко за холандеца какъв ден само.Сега трасето е микс и явно е много коварно.

    Бъгито на арабина е с малко по-голям рестриктор и незначително по-леко.Но най важното е че Насър не спира да кара цяла година в силно спонсорирани отбори.Отвреме навреме гърми с пушка по чинии.Разправят че и там бил добър.Ако си следил миналата година състезанието какво правеше при първото си участие със задно предаване ще знаеш.Много анализатори казват че тази година Гордън не е имал в плановете си участие за Дакар и че в последния момент е намерил допълнителен спонсор.Не е тренирал и това е и една от причините да дава тези слаби резултати.Между впрочем Роби спечели няколко състезания в щатите но бегачките за там и трасетата са различни.За мен лично Насър е по добър пилот по рали секциите и в Дакар има повече опит.Все пак да не забравяме за кой отбори караше дълги години той.Но и двамата са много рискови пилоти и ако продължават така да натискат още се чудя кой пръв ще отпадне.

    Айде че се олях..пак ще ми се скарат.
    Не си,не си-те два дена на мен ми се "карат" но пък ми е интересно как разказваш,хареса ми от един брой на списанието където писахте за Бахата.А и доста може да научи човек от теб(няма да те забравя на едно Тревненско състезание кво "чесане"беше на бутилка уиски)пък и питам че ми е интересно,и на Роби му станах голям фен по същите причини заради които и ти го харесваш.

    А на Роби новия спонсор е MAPEI(мазилките и строителни материали), и да ти кажа честно че миналата година не съм спал заради него.

    Така че се извинявам че не пиша точно по темата радвам се и за нашите във Дакар но ми е интересно и за Роби(яд ме е за него),ако мислите че е спам-махайте го!!!

    Коментар


    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

      Сайнц отпада. Двигателя на бъгито е блокирал. Извозили са ги с хеликоптер. Това са думите на Хуанхо Лакайе. Цитират го медиите в Испания, пък е поствал и в Туитър.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

        Да наистина на 8-ма се появи Mini-то....ей страшен си Близнак

        Коментар


        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

          Не само е до рали опит, а и до познаването на същността на пустинните трасета. Насър е израснал сред тази среда и добре познава терена. Чагин пише, че е изключително интуитивен човек. Отделно "е на ти" с пустинята, знае по цвета на дюната какъв ще е пясъка, твърд, мек, по структурата на дюната знае какъв ще е спусъка от другата страна, дали ще е стръмен, полегат или отвесен. Това позволява на първи поглед и подобно безотговорно каране.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

            Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
            По Евроспорт ще има пряко предаване от 20:45!
            Мерси Румба за аванса...
            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
            Disco 1 бекъп
            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

            Коментар


            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

              http://www.youtube.com/watch?v=LVDigduDvgw
              Ето малко инфо за 5-ти етап

              Коментар


              • ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                И малко видео от Роби Гордън-2-ри етап
                http://vimeo.com/56912261

                Роби етап 3

                http://vimeo.com/56966863

                Роби етап 4


                http://vimeo.com/57103964

                Много добре се вижда преобръщането на американеца,наистина е с пет мили...
                Последно редактирано от nickbochev; 10-01-13, 20:37. Причина: Сливане

                Коментар


                • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                  Започва по Евроспорт - Пряко!
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                    Страхотно каране на Насър и браво на американците произвели бъгито.Направено за толкова кратко време и на такъв терен пред такъв противник като Петърхансел и отбор като Х-Райд това е наистина отлично постижение.


                    https://twitter.com/Angeliyoo10/stat...863360/photo/1 феш феш в началото на етапа.

                    https://twitter.com/Angeliyoo10/stat...863360/photo/1

                    https://twitter.com/RallyRAIDio/stat...469504/photo/1 инцидента със Стейси

                    А ето как Рома задъни и Жинел докато Карлос се разхожда с бъглито покраи тях.

                    https://twitter.com/RallyRAIDio/stat...789377/photo/1
                    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-01-13, 20:33.

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                      WP5-(92)446 - ALEXIEV Orlin (BGR)BMW+01:57:35(63)
                      (91)397 - CENKOV Petar (BGR)OPEL +01:59:12(64)
                      Последно редактирано от Валентин Исаев; 10-01-13, 20:50.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                        -(92)446 - ALEXIEV Orlin (BGR)BMW+01:57:35(63)
                        (91)397 - CENKOV Petar (BGR)OPEL +01:59:12(64)
                        Това би трябвало да е на WP5,сега ги чакаме да се появят и на 6-тата,но като че ли изостават.....

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                          Предварително се извинявам че съм малко оффтопик.
                          Попадна ми една интересна снимка от Baja 1000 2012. Интересното (поне за мен) е надписа "QATAR". И питането ми е към близнаците - Има ли все още някаква мешания Роби Гордън с Катар, по специално с Насър?
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:994.7 КБ
ID:5442380
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                            Ценков вече на WP6
                            62 397 OPEL 004:36:29 02:09:10 00:00:00
                            Другия ни екипаж също се появи
                            64 446 BMW 004:42:53 02:15:34 00:00:00
                            Последно редактирано от Ивайло Колев; 10-01-13, 21:08.
                            Когато хората не могат да достигнат нивото ти,започват да те плюят!
                            GSM - 0877851214

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                              Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                              Предварително се извинявам че съм малко оффтопик.
                              Попадна ми една интересна снимка от Baja 1000 2012. Интересното (поне за мен) е надписа "QATAR". И питането ми е към близнаците - Има ли все още някаква мешания Роби Гордън с Катар, по специално с Насър?
                              Не това са фен тишърти и суичъри за годината в която кара и Насър.Част от договора за реклама на Катар.Както Поларис Монстър Редбул всичките по някое време кой повече кой по-малко бяха спонсори на Роби.Има по хората всякакви блузи шапки и тн.Естествено откакто Монстър решиха да разработват Европа и отказаха на Роби той реши да направи собствена енергиина напитка.И там наля сума пари и преди да тръгне отново нямаше средства за Дакар 2011г.Тогава обаче се появи Салвазар и правителството на Аржентина му даде към милка и половина та с тях закърпи бюджета.Тогава каза че бюджета за Дакар му е по малко от десет милиона долара.Срещу тридесет и пет милиона евро на Х-Райд.Тази година втория чук остана сираче.Имайте предвид че той се състезава в поне три различни дисциплини всяка година.А кинтите за всичко това си ги намира сам.Няма концерн или държава зад него.Не му плащат и заплата за да кара.Частен пиилот навремето като Шлесер само че от Америка.

                              С тази разлика че Шлесер е богат наследник на дукове и дукеси и живее в замък..а Боб Гордън е обикновен състезател.
                              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-01-13, 21:33.

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2013: ПЕРУ - ЧИЛИ!!!

                                Първоначално публикуван от Ивайло Колев Преглед на мнение
                                Ценков вече на WP6
                                62 397 OPEL 004:36:29 02:09:10 00:00:00
                                64 е Орлин!
                                Еб...хти обрата при хамеоните, Едуардо се движеше доста добре и накрая нещо се обърка и завърши с 13 мин. пасив, но все пак според мен интригата се запазва.
                                Последно редактирано от O.K; 10-01-13, 21:32.
                                Лопата - друг солдата!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X