Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

    към момента на WP4 има отбелязани 10, а на WP5 има едва 4 състезатели ... което може да означава че и останалите са имали усложнения, а проблема да не е при Пепи. (дано!!)

    Коментар


    • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
      .... а "оръта" са на 5-та
      Само го мисля този Петър ..
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

        Първоначално публикуван от Джовани Преглед на мнение
        Явно Пепи е имал сериозен проблем - движи се с 3 часа закъснение....Крайно време е да смени марката на АТВ-то на следващият "Дакар".....Каквото и да говорим - фактите са категорични за качеството и динамиката на тези машини.
        Oставете марката CAN AM на мира !След като се върне Ценков да каже става ли или да и след като за втора година кара CAN AM следователно разчита на нея!
        В АМЕРИКА CAN AM са шампиони навсякъде:
        АМА,GNCC,WORKS,TORA .
        На Тунис нашите май нямаха проблеми с канамите!Гледайте по позитивно на марката!

        Коментар


        • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

          Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
          Oставете марката CAN AM на мира !След като се върне Ценков да каже става ли или да и след като за втора година кара CAN AM следователно разчита на нея!
          В АМЕРИКА CAN AM са шампиони навсякъде:
          АМА,GNCC,WORKS,TORA .
          На Тунис нашите май нямаха проблеми с канамите!Гледайте по позитивно на марката!

          CAN AM
          KTM 530 EXC

          Коментар


          • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

            движи се , вече е на 4та
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

              Пепи завърши първата част на етапа!!!

              Коментар


              • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                Първоначално публикуван от packer Преглед на мнение
                Руси и останалите го чакат в началото на неутрализацията, нямат информация и не са се чували с него.. което ме кара да си мисля, че по-скоро не му работи пак GPS-a, както в първите дни.. иначе щеше да им се обади ако има технически проблем, поне според мен..
                Ама той и GPS ли си носи?! Нали е забранено?
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  Ама той и GPS ли си носи?! Нали е забранено?
                  Добре де ТРАНСПОНДЕРА.
                  Или може и друго по модерно име да има,за нормалния човек си е GPS и това е.
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                    Добре де ТРАНСПОНДЕРА.
                    Или може и друго по модерно име да има,за нормалния човек си е GPS и това е.
                    Може да е полезно ако кажа, че на борда има иритрак и сентинел. Няма начин да не работи.
                    иритрака подава сигнал в централата във Франция, от където знаят какво се случва със всеки по трасето. Сентинела предупраждава, когато те доближава друг състезател. Имам и снимки на тези двете "животни" ама сега не ми се търсят. Надявам се инфото да е полезно.
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                      Може да е полезно ако кажа, че на борда има иритрак и сентинел. Няма начин да не работи.
                      иритрака подава сигнал в централата във Франция, от където знаят какво се случва със всеки по трасето. Сентинела предупраждава, когато те доближава друг състезател. Имам и снимки на тези двете "животни" ама сега не ми се търсят. Надявам се инфото да е полезно.
                      Разбира се че е полезно,те точно за иритрака,транспондера,гпс-а говорим,сентинела е друга зона-да се знаят кога да се прескачат и да играят на пре..би другия или-мръдни или че те мръднем
                      А знаем и за централата-всичко е електроника създадена от човек-т.е. има човешки грешки-там не отчита,тоя не го отчита и т.н.И те си имат не малко гафове-знаем.
                      Последно редактирано от Валентин Исаев; 12-01-12, 21:11.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                        Ценков завърши първата част на етап 11, още нямаме информация за забавянето му

                        Днес очаквайте два пъти повече "Дакар" от мен и Иван по БНТ! В 22:30 часа ни гледaйте на живо по БНТ2, в полунощ сме по БНТ1 отново на живо!
                        Последно редактирано от izo4x4; 12-01-12, 20:49.

                        Коментар


                        • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                          Като гледам как вървят нещата тая година няма май да има TOP10 при атеветата,дано само Пепи да е в малцината стигнали до края-желая му го от все сърце .
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                            Пепи премина неутрализиращия етап и започва да се движи в втората част от специалния етап.Късмет му желая.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                              Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                              Пепи премина неутрализиращия етап и започва да се движи в втората част от специалния етап.Късмет му желая.
                              СТРАХОТНО!!!
                              Вече се появи и на WP5 ...
                              Последно редактирано от Diters; 12-01-12, 23:19.

                              Коментар


                              • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                                Не го и чакайте на тракера Пепи - на сайта вече актуализират системата за етапа до Наска... И както винаги, последните няма да ги има по интернет. Стискаме му палци, сутринта ще напиша по-подробно за проблемите, които е имал Ценков в етапа...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X