Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Е, новината е официална - Младен отпадна. Получихме я лично от Стоян Драев:
    Младен ще се връща ли със самолет или ще се вози в репортерския джип до края на състезанието (незнам какви са правилата на организаторите, дали ще му позволят да остане)?
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

      Е, "Renegade" измени на Младен, но въпреки това той е ГЕРОЙ!
      Това, което направи никак не е малко, проблемите му бяха много, предимно с машината...

      Поклон

      Все още има БЪЛГАРСКИ отбор там, и аз очаквам успешен финал!!!
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
        Младен ще се връща ли със самолет или ще се вози в репортерския джип до края на състезанието (незнам какви са правилата на организаторите, дали ще му позволят да остане)?
        Миналата година Организатора не позволи на Тодор да се вози джипката. Сигурно предвид здравословното му състояние. Знам ли!
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

          До края на състезанието ще помагам на Пепи Ценков и ще бъда помощник на механика Димитър Ортаков“, каза Вачков
          Tова е цитат от интервюто.
          O888888-211

          Коментар


          • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

            Първоначално публикуван от Тишо Преглед на мнение
            До края на състезанието ще помагам на Пепи Ценков и ще бъда помощник на механика Димитър Ортаков“, каза Вачков
            Tова е цитат от интервюто.
            В кое интервю, къде е?
            Аз го чух в спортната емисия на "По света и унас", нищо подобно не каза.
            Подробности?
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

              Здравейте има за малко нет...
              Чета че сте недоволни от медийното отразяване!
              Искам да знаете че аз и руслан сме тук за да караме асистенстките машини и да се опитаме да по агаме на състезателите в трудни моменти- засега каквото е било нужно сме направили!!!
              За това сме дошли тук не сме журналисти и не сме поемали ангажименти да отразяваме каквото и да е.
              Все пак имаме и двамата сателитни телефони и не сме отказали информация на който се е обадил.

              Поздрави на всички и се надяваме когато Ценков има нужда от нас да сме на место и да му помогнем. Младен вече е зачислен в камиона при Руслан....

              Няма как да пишем тук няма време и нет а Стоян за да пише трябва да иде до някой близък град и аз трябва да. Го закарам само дето не ми е до него има си работа в бивака.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                Е, "Renegade" измени на Младен, но въпреки това той е ГЕРОЙ!
                Това, което направи никак не е малко, проблемите му бяха много, предимно с машината...

                Поклон

                Все още има БЪЛГАРСКИ отбор там, и аз очаквам успешен финал!!!
                Според мен проблема не е в РЕНЕГАДА ,а в това че не го познават достатъчно!Браво на Вачков за куража !

                Коментар


                • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Здравейте има за малко нет...
                  Чета че сте недоволни от медийното отразяване!
                  Искам да знаете че аз и руслан сме тук за да караме асистенстките машини и да се опитаме да по агаме на състезателите в трудни моменти- засега каквото е било нужно сме направили!!!
                  За това сме дошли тук не сме журналисти и не сме поемали ангажименти да отразяваме каквото и да е.
                  Все пак имаме и двамата сателитни телефони и не сме отказали информация на който се е обадил.

                  Поздрави на всички и се надяваме когато Ценков има нужда от нас да сме на место и да му помогнем. Младен вече е зачислен в камиона при Руслан....

                  Няма как да пишем тук няма време и нет а Стоян за да пише трябва да иде до някой близък град и аз трябва да. Го закарам само дето не ми е до него има си работа в бивака.
                  Стискайте с Ценков до финала! Като се върнете ще има да разказвате достатъчно!
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    В кое интервю, къде е?
                    Аз го чух в спортната емисия на "По света и унас", нищо подобно не каза.
                    Подробности?
                    http://www.off-road.bg/%D0%BC%D0%BB%...B0%D1%80-2012/
                    O888888-211

                    Коментар


                    • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                      Аз пък го взех от тук : http://offnews.offroad-bulgaria.com/...yat-me-predade

                      Коментар


                      • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                        Жалко за Младен !!!
                        Дано Ценков се мобилизира и покаже какво може !!!

                        Успех на целия екип !!!
                        0887 246718

                        Коментар


                        • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                          Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                          Жалко за Младен !!!
                          Дано Ценков се мобилизира и покаже какво може !!!

                          Успех на целия екип !!!
                          +1

                          Отвратително нещо е машината да те предаде!!

                          Дано Цанков има повече късмет и успее да изкара до финала!

                          Коментар


                          • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                            Може ли да се ползва машината на Вачков за донор?
                            Дори да се подготви и Ценков само да ги менка, след смяна на спойлерите с номерата разбира се?

                            Стискам палци
                            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                            Коментар


                            • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                              Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                              Според мен проблема не е в РЕНЕГАДА ,а в това че не го познават достатъчно!Браво на Вачков за куража !
                              До сега псувах Ренегата,сега сега теб ли да почвам ?
                              Кво да му познаваш,скъсала се веригата и манджа!!!

                              Коментар


                              • От: ЦЕНКОВ И ВАЧКОВ на DAKAR 2012

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                За това сме дошли тук не сме журналисти и не сме поемали ангажименти да отразяваме каквото и да е.
                                ..........................................
                                когато Ценков има нужда от нас да сме на место и да му помогнем.
                                ..........................................
                                и аз трябва да. Го закарам само дето не ми е до него има си работа в бивака.
                                Много точно казано.
                                Ако имаше екип журналисти в Южна Америка-да недоволстваме, че нямало достатъчно информация.
                                Там имаме отбор който се състезава, и работата му е да докарат(по възможност) машините и пилотите до финала.
                                Даването на информация и пускането на снимки може да стане по лична инициатива, кой както си прецени, но да не забравяме,ч е на тях работата им е съвсем друга.

                                А и аз съм задоволен откъм информация, имаме всичко което трябва да се знае, има и снимки, какво повече? Все пак са на другия край на света...
                                Като се върнат ще има много по-подробен разказ.

                                Засега най-важното е да направят така, че Пепи да стигне до финала. С възможно най-добро класиране.

                                Стискам палци.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X