Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2012!!!

    Пожелавам им късмет,другото те си го могат!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: ДАКАР 2012!!!

      Успех, късмет и да стигнете без проблеми до финала

      Коментар


      • От: ДАКАР 2012!!!

        Честита Коледа,Дакарци!
        Пожелаваме,преди всичко много,много късмет!
        Машините да не чупят,това че го можете,всички го знаеме!
        Искаме снимки с карираният флаг!
        ТюркеДжиев старши
        sigpic

        Коментар


        • От: ДАКАР 2012!!!

          Живи и здрави да пристигнат най-напред. След това безпроблемно да преминат техническият преглед и разбира се им пожелавам да преборят пустинята и безпътието и да финишират на това тежко състезание. А пък ако се качат на почетната стълбица(а те съм сигурен че го могат) това ще е голяма радост за всички българи!
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: ДАКАР 2012!!!

            В момента по Eurosport HD, което означава, че и по Eurosport дават как се определя маршрута на Дакар. Точно в момента дават за 4-те етапа в Перу, но не мога да разбера за следващия Дакар ли е (съмнително) или за миналия (много по-вероятно)

            ПС: Казаха след рекламите: "Оформяне на пътната книга за Рали Дакар 2012".

            ПС2: Ама и аз съм един... нормално като е за Перу да е за Дакар 2012.

            ПС3: Вече представят автомобилите и пилотите.

            ПС4: Свърши. Отбелязаха и нашите.
            Успех!
            Последно редактирано от silverfox; 28-12-11, 00:15.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • От: ДАКАР 2012!!!

              Честита Коледа, момчета! Живи и здрави бъдете и се пазете! Бог да е с вас!
              Успех, късмет и само напред - към финала!!! Стискаме ви палци!
              Дано успеете и да се накефите!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: ДАКАР 2012!!!

                Днес по обяд екипът отлетя.Снощи Пловдивската група направи стресиращо изпращане на Руси /така , че вече е подготвен/.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Grupa.jpg
Прегледи:4
Размер:115.1 КБ
ID:5330882
                УСПЕХ МОМЧЕТА чакаме ви да се върнете живи и здрави.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • От: ДАКАР 2012!!!

                  Безаварийно и без наказания за пропуснати точки. И челни места,разбира се. Успех.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2012!!!

                    В момента: разговор с Петър Ценков на живо по OFFRoad Radio

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Специалистът в екстремното Ендуро Крис Бърк ще дебютира в Дакар

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        Разговорът от снощи с derhunter по радиото може да се чуе тук http://htftp.offroad-bulgaria.com/OF...umen-yanev.mp3.

                        В момента пък в радиото е PETER BLIZNAKA, който също говори за "Дакар"

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          Успех и късмет,дано да се представят добре,очакваме да бъдем съпричастни по време състезанието.Най много им пожелавам безавариино каране и финал.

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Фаворитът в категория Т2 на “Дакар” е готов да брани титлата си


                            Джун Мицухаши, миналогодишният победител в клас Т2 (серийни автомобили) на рали “Дакар” с Toyota Land Cruiser е готов да защити титлата си и тази година. “За мен участието в рали “Дакар” е много важно. Това е четвъртото издание на надпреварата в Южна Америка, а аз имам три поредни победи в серийния клас, откакто състезанието е на този нов терен. Надявам се да продължа успешно и този път и искам да благодаря на Toyota за огромната подкрепа която ми дава“.
                            >>Виж целия текст>>

                            П.С. ежедневни новини за "Дакар" ще откриете в новия ни сайт www.off-road.bg

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Марк Кома: "време е да обера плодовете от всичките тези години"


                              Настоящият победител от рали “Дакар” Марк Кома ще отбележи своето 10- участие в най-тежкото състезание на света, амбициран за своята 4-та титла.
                              Когато следващият “Дакар” стартира на 1 януари от Мар Дел Плата в Аржентина, Марк Кома ще има пред себе си близо 9000 км за да постигне своята четвърта победа при мотоциклетите. Пилотът на MRW KTM ще трябва да използва целия си опит от рали-рейда за да се справи с конкуренцията и да завърши успешно. Ето какво сподели той:
                              Марк, какво очакваш от “Дакар” 2012?
                              – Мисля, че това ще е “най-африканското” издание на ралито, откакто сме на нов континент. Тази година вместо обиколка има линейно състезание с финал в Лима, Перу. Изглежда, че основни ще са пустинните етапи, което много напомня за африканските издания на “Дакар”.
                              Това ще е твоят 10-и “Дакар”. Как се разви Марк Кома като пилот през годините?
                              - Десет години са доста време, минаха много бързо, но са си доста. >>Виж пълния текст>>

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03051.jpg
Прегледи:1
Размер:207.4 КБ
ID:5331063Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03072.jpg
Прегледи:1
Размер:201.5 КБ
ID:5331064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03078.jpg
Прегледи:2
Размер:208.8 КБ
ID:5331065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03015.jpg
Прегледи:1
Размер:217.1 КБ
ID:5331062

                                Ето няколко снимки преди старта от отбора на Роби Гордън.Най интересната от тях е кадъра където ясно се вижда че резервните колела са закрепени за комплект главини със спирачни дискове.Всяка година болидите се подобряват но всяко следващо издание се появяват други проблеми.Американецът отпадна миналата година точно заради раздробен лагер на главина вследствие от удър в камък.Асистенцията беше много далеч а заради съкратения бюджет отбора не разполагаше с помощ от Т-4.Бяхме на мястото и драмата беше пълна.За съжеление в град като Сан Педро де Атакама нямаше подходящи лагери.Другите снимки са на Хамъра на Насър които тази година ще трябва да се спарви с почти непосилна задача.Да пилотира по дюните возило само със задно задвижване на колелата.Поради специфичните терени в Южна Америка и малките рестриктори на двигателите в тази категория няма победа на ралито от почти десет години.Снимки: Франк Кармеро
                                Последно редактирано от Peppy; 09-01-12, 13:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X