Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2012!!!

    Ето и малко снимки от етап 12 на рали "Дакар". Петър Ценков завърши отсечката на 9-о място, Гордън смаза Mini:


















    >>>ОЩЕ СНИМКИ>>>

    Коментар


    • От: ДАКАР 2012!!!

      Ето го и него...

      Последно редактирано от Peppy; 14-01-12, 07:38.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2012!!!

        Размазах се от кеф!
        МОМЧЕТА, КУПУВАЙТЕ СИ МЪЖКИ КОЛИ, ТОВА Е ПОУКАТА ОТ ДАКАР!!!
        От утре Педерханзел може да си промотира тамагочито в Сексът и градът!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • От: ДАКАР 2012!!!

          Жалко, че вече няма Hummer, сега щяха да жънат в САЩ...

          Коментар


          • От: ДАКАР 2012!!!

            ПедерХензел се държи като оакан до уши ..."точно както отива на един 9 кратен победител в това състезание"
            Представям си физиономиите на тези от Мини, когато им е заявил, че това са коли за момичета
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • От: ДАКАР 2012!!!

              Малко съм в страни от темата но-
              Няма да се учудя утре, ако видя призив в Интернет "бойкот на Мини". Няма и да е трудно да се направи, особенно, ако призива е в съчетание с видеоклипа от реката с моториста. Тук са царе на тия неща.
              Евала на Гордън! От цялата работа печели нови фенове, популярност и затвърждава мнението, че Мини е за .....френски момченца. Как да си купи после човек Мини?! Голяма антиреклама на марката!

              Дано им натрие нослетата и на оставащите етапи!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: ДАКАР 2012!!!

                Аз пьк пльтно заставам Зад ПЕДЕРхансел и още утре смянам едната кола за 2 Минита / ако почнат да ги раздават на кило де/

                Преди 3 дни се прибира жената,носи едно Мини на сина и един Хамьр полицейска окраска,че жьлти и червени има по 2.Малкия като се изцепи Педераски коли не ща.........и аз щях да се напикая от смях,жената не ми говори час след това.Мальк,но вече знае,а и като каже ПЕДЕРхансел и ми оправя настроението.

                Много ми е гот,до година ЦИЦурен да се стяга.Почва и интересно да става,щял да печели всеки етап до финала.Стискам му палци.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: ДАКАР 2012!!!

                  До сега Роби Гордън ми беше безразличен, но от сега нататък съм му фен!
                  Истински боец, мъж, състезател, ..... (не цепи басма на никой ).
                  Дакар спечели много с неговото участие, а MINI загубиха много от неговото участие!

                  ПП А защо не се произвежда ХАМЪР?
                  0887 246718

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2012!!!

                    Опа май му сте стегна л-ното на д-то на минутчията(да се чете по друг начин),това е Дакар и нищо за никои не е загубено поmня още на един Дакар как от пренатягане Педерхензъл сам се прецака и направи грешка която му костваше загубата от Алфон,а и Роби им показа тубата компресия от която сипва конете в Хъмбъгито и сега отбора на минутчиските колички Matchbox ще се чудi ще ли тая туба с компресия да е законна или да.Аз лично от доста време не съм гледал по напрегнат Дакар в почти всички класове.така че Go Robby GO!
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Марката Хамър я продадоха на Китайците лани ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        The new slogan of MINI.
                        Only for women!!!
                        Recomendet by Robby Gordon.
                        BMW F800GS

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          На мен нещо като цяло не ми харесва този Дакар. Изключвайки емоциите покрай българското участие, не се случиха много интересни неща. Хъмърите се потрошиха рано-рано, организаторите си избутаха спонсора тази година до победата. При моторите открай време само два човека си карат и толкова Скандалите и псувните в интервютата в края само урониха престижа на състезанието. При ATV-тата - никаква интрига. За камионите нямам мнение, защото не ги следих много-много. Много съкратени етапи, отложен етап

                          Вие как мислите?

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            ...Няма да се учудя утре, ако видя призив в Интернет "бойкот на Мини". Няма и да е трудно да се направи, особенно, ако призива е в съчетание с видеоклипа от реката с моториста. Тук са царе на тия неща. ....
                            Ако видиш такава тема, давай линк тук, че да се присъединяваме и ние.
                            Или направо я започни. Ама някак по-завъртяно за да не те резнат от ФейсБука.

                            Например: Не харесвам това. МиниФеърплей - МаксиПобеда и клипа.

                            Това ще е комай първия случай когато рекламната машина ще се размаже в твърдия юмрук на социалните мрежи.
                            Политическата машина вече знае вкуса му .
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Да допълня фотогалерията на izo4x4.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ce3bc2cc1679fe8e.jpg
Прегледи:1
Размер:448.5 КБ
ID:5336887
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2dacef326348bf4c.jpg
Прегледи:1
Размер:421.9 КБ
ID:5336886
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5f0207f427a1f746.jpg
Прегледи:1
Размер:376.0 КБ
ID:5336888Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b4391e524afcd862.jpg
Прегледи:1
Размер:406.4 КБ
ID:5336889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3b685e1ac8069e88.jpg
Прегледи:1
Размер:325.0 КБ
ID:5336890Натиснете снимката за да я уголемите

Име:615694c9f5e837ad.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5336891

                              Liparoti най накрая намерих нейна снимка
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:89c2c234ff35e5c6.jpg
Прегледи:1
Размер:402.4 КБ
ID:5336892Натиснете снимката за да я уголемите

Име:51f5e77f0151837c.jpg
Прегледи:1
Размер:235.1 КБ
ID:5336893
                              Последно редактирано от Валентин Исаев; 14-01-12, 10:15.
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                Ако прочетете коментарите под известният клип в седми етап, там където Насер преследваше Петерхансел по трасето с многото публика, - имаше един коментар дето оприличива Минито като" Хамстер на колела" . Аз бих добавил само, че "Hummer" се превърна в "Hammer" за хамстера на французина, благодарение на Роби Гордън, независимо от това какъв ще е крайният резултат от състезанието.
                                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                                В. Иванов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X