Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "Дакар" 2010

    Да, за съжаление... Въпреки мерките за сигурност, много хора ходят да гледат на иначе забранени места... Жалко, наистина...

    Коментар


    • #77
      До: "Дакар" 2010

      Отложиха с половин час старта на етап 2 от "Дакар" за автомобилите

      Днешният втори етап на рали "Дакар" 2010 отново бе с отделни маршрути за мотоциклети и автомобили. И докато двуколесните вече са след средата на специалната отсечка, то стартът за големите машини беше отложен с половин час заради лошо време.
      При мотоциклетите все още водач е Давид Кастьо, но следван вече от >>ОЩЕ>>

      Коментар


      • #78
        До: "Дакар" 2010

        Това е болест...това е зараза...това е краста
        Не мога да се отделя от компютъра и телевизора, вече и това сънувам
        При АТВ-та ще има изненади и раздвижвания...Махачек го няма още на 90-я километър, а разликата между първия (Патронели) и 24-я е 52 минути до там...
        Явно има повреда, но другия чех се движи втори засега между братята Патронели...
        И накрая какво ще стане ?!? Ренегадите ще размажат всички
        Тази година има и две "лепиларки" и сега разбрах причината...просто LOCTITE са спонсори

        Коментар


        • #79
          До: "Дакар" 2010

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          Aйде дайте едни прогнози кое как ще се случи пък накрая ще сверяваме, ето кви ги мислим аз пък накрая ще видим:
          1.Петерханзел
          2.Кома
          3.Кабиров.
          И тримата не са ми от любимците ама хората си карат стабилно във всеки етап по принцип.
          Фретине - все пак е с Ямаха
          Сайнц - не съм му фен ,но вече му е ред да спечели

          Коментар


          • #80
            До: "Дакар" 2010

            За какво "спъване" на 690 кубиковите мотори, спрямо 450 сс, говори коментатора по евроспорт?

            Коментар


            • #81
              До: "Дакар" 2010

              За да им изравнят силите, сложиха някакъв ограничител на входящия въздух(???) към двигателите на големите байкове...

              Коментар


              • #82
                До: "Дакар" 2010

                На мен също не ми е ясно,знам че има ограничение до 450кубика,но дали участват мотори над тази кубатура.Който е запознат да разясни.

                Коментар


                • #83
                  До: "Дакар" 2010

                  Този рестриктор би трябвало да представлява една втулка, с определен максимален вътрешен диаметър - на входа на въздуха.
                  Все едно да се опитваш да си поемеш въздух, ама някой да те стиска за гърлото и да не поемаш всъшност колкото искаш.
                  А за кубиците - КТМ и те са модел - 690 rally ....

                  Коментар


                  • #84
                    До: "Дакар" 2010

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    На мен също не ми е ясно,знам че има ограничение до 450кубика,но дали участват мотори над тази кубатура.Който е запознат да разясни.
                    В момента тече буферен период, който позволява каране на 450 куб. см и "удушени" по-големи. За 2012 г. всички мотори трябва да са максимум 450 кубика.

                    Коментар


                    • #85
                      До: "Дакар" 2010

                      Роби Гордън затри 4 минути, някъде между 50 тия и 90 тия километър. Май не съм само аз болен...
                      Точно удушени е думата.
                      Ицо - тая снимка на аватара ти е престъпна... Само Чагин липсва.

                      Коментар


                      • #86
                        До: "Дакар" 2010

                        Deltrieu gets stage victory and Gonzalez Corominas gets in the lead!

                        този французин с днешният етап повежда с повече от 2 минути испанеца Гонзалес -ямаха.
                        Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
                        Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
                        www.dakarbg.bg
                        www.rallyraid.bg

                        Коментар


                        • #87
                          До: "Дакар" 2010

                          Лошото е че Гордън май остана без втората машина.Боудуин е направил три преобръщания за деня още в началото на етапа. Жалко. Теранова и Рома също са направили по един търкалан. Шишери е направил уникално добро каране в началото на деня.Щом при двуколесните Фретиние е лидер значи и при моторите трасето е било на места спънато.Давид го бива в такъв тип отсечки.Явно и Махачек е имал проблеми.
                          Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 03-01-10, 18:03.

                          Коментар


                          • #88
                            До: "Дакар" 2010

                            Ако някой има възможност да записва предаванията по Евроспорт, и да ги качва на сървъра, ще съм му много благодарен (а предполагам - и не само аз).

                            Коментар


                            • #89
                              До: "Дакар" 2010

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Това е болест...това е зараза...това е краста
                              Не мога да се отделя от компютъра и телевизора, вече и това сънувам
                              При АТВ-та ще има изненади и раздвижвания...Махачек го няма още на 90-я километър, а разликата между първия (Патронели) и 24-я е 52 минути до там...
                              Явно има повреда, но другия чех се движи втори засега между братята Патронели...
                              И накрая какво ще стане ?!? Ренегадите ще размажат всички
                              Тази година има и две "лепиларки" и сега разбрах причината...просто LOCTITE са спонсори
                              Начаткай малко линкове, където може да се гледат някави репортажи. Нямаш ли сили да качваш и евроспорт-ските предавания?

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Да, за съжаление... Въпреки мерките за сигурност, много хора ходят да гледат на иначе забранени места... Жалко, наистина...
                              ...Било нещо като спорт, игра или предизвикателство да се приближиш до машина в състезателна скорост и да я докоснеш...
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                До: "Дакар" 2010

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Начаткай малко линкове, където може да се гледат някави репортажи. Нямаш ли сили да качваш и евроспорт-ските предавания?
                                Ето тук е на живо движението им http://tracking.dakar.com/ASO/index_us.html , а запис не мога, "Булсатком" са закодирали сигнала...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X