Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    А защо не се замислите без МТ гуми за Стандарт, както си беше и по-лесни трасета.
    Нещо не ми се връзва с траяла.
    Май искате да направим мини рали зони.

    Коментар


    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      Това с клас ''Оригинал'' и клас ''Стандарт'' ми допада.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        Това с клас ''Оригинал'' и клас ''Стандарт'' ми допада.
        Да не е лошо да се помисли в тази посока!
        Ако се появи такъв клас ще привлече нови състезатели.
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          Това може да го постигнем само да забраним агресивните гуми . Имам в предвид да привлечем нови състезатели С още един клас СТАНДАРТ ще се натоварим с нов правилник ,нови 10 зони и още 6 съдии .ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ.
          Последно редактирано от valerisuper; 17-10-16, 20:48.

          Коментар


          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            И аз съм на мнението на Валери.
            Нямаме чак толкова състезатели(ето и аз май ще отпадна за следващия сезон), за да правим амнайсе класа. Дай за всеки джип да направим клас...

            Иначе добре звучи, ама реалността е друга. Това с разминаването между теория и реалност е доста добър жанр в комедиймната литература, дайте да не ставаме и ние такива.
            Просто трасетата за стандарт трябва да станат по-леки(ако машините са по сегашните правила), или да се сложи изискване за клетка, ама тогава вече няма нищо стандартно в джипа. Да де, има доста неща стандартни, но вече е доста извън идеята на конструкторите.

            На вниманието на Валери-моля те-не използвай главни букви за писане в средата на изречението. Действа гадно. Ако искаш да подчертаеш значимостта на написаното-използвай удебеления шрифт(bold), наклонения(italic), или подчертания(underline).
            Така постовете стават много по-читаеми.
            А и малко препинателни знаци ще дойдат на място
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Не виждам Коле остарехме.

              Коментар


              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                Не е от старостта Вальо...
                Научи се да пишеш на компютъра, това е.

                Извинявам се за спама.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  Има логика, обаче...
                  Последните две години много от състезателите в стандартния клас си накупиха гуми за маса пари, от доста джипове изпопадаха брони...
                  И тепърва да ги накараме , да им заприличат джиповете на оригинални, а и гумите да махнат... То ни тъй, ни инак.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    И аз съм на мнението на Валери.
                    Нямаме чак толкова състезатели(ето и аз май ще отпадна за следващия сезон), за да правим амнайсе класа. Дай за всеки джип да направим клас...

                    Иначе добре звучи, ама реалността е друга. Това с разминаването между теория и реалност е доста добър жанр в комедиймната литература, дайте да не ставаме и ние такива.
                    Просто трасетата за стандарт трябва да станат по-леки(ако машините са по сегашните правила), или да се сложи изискване за клетка, ама тогава вече няма нищо стандартно в джипа. Да де, има доста неща стандартни, но вече е доста извън идеята на конструкторите.

                    На вниманието на Валери-моля те-не използвай главни букви за писане в средата на изречението. Действа гадно. Ако искаш да подчертаеш значимостта на написаното-използвай удебеления шрифт(bold), наклонения(italic), или подчертания(underline).
                    Така постовете стават много по-читаеми.
                    А и малко препинателни знаци ще дойдат на място
                    Колйо на твое състезание си замъкнах караваната .Кара жената по трасето ви .Зоните бяха направени от Косйо доколкото си спомням. Карахме -кефихме се на състезанието -ни ни падна даже калобран ...е такъв трябва да е лекия клас СТАНДАРТ или ОРГИНАЛЕН както изкате го кръщавайте.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      За да се избегнат много промени на машините в сегашния клас стандарт и промени в правилнка се присъединявам към мнението че може да се помисли за по-лек клас. А дали си заслужава - според мен абсолютно да, това е шанс да се появат много нови участници без никаква подготовка и инвестиция. На последния Рзград спомняте ли си компанията с голфовете? Не знам дали изкараха и една зона. Такива участници предполагам ще освежат състезанието. Никой не може да предположи колко машини биха се записали в клас "Оригинал".
                      PowerWinchBulgaria
                      TOYOTA 4RUNNER
                      0899727443

                      Коментар


                      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Клас Оргинал няма нищо общо с разбиране за траял. Голфовете в Разград изобщо са нямали работа в траялно трасе, това ще се случва и със всеки паркетник които влезе в траялна зона за клас Модифициран. Решението е по леки зони за стандарт, по малко доработки и ограничения в гуми. Които не иска в детската градина има гуми , клетка повечко топки и при батковците.

                        Коментар


                        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Клас Оригинал съществува в други траялни състезания, примерна извадка от правилата (body lift - not allowed). Повечето регулации са в тази насока - стандартна стокова джипка да участва. По-важното според мен е насоката на мислене - да се разширяват ли състезанията или да се ограничават. Всеки участник може да прецени в кой клас да кара, повече класове - повече възможности.
                          PowerWinchBulgaria
                          TOYOTA 4RUNNER
                          0899727443

                          Коментар


                          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            Клас Стандарт е най-добрия клас в момента във вида в който е. Имам голямо желание да се включа догодина(то и за тази имах), ама времето и най-вече финансите ще покажат(чакам едни пари, ама едва ли). Клас Стандарт дава възможност за участие с джип който все пак може да се кара по асфалт и да мине технически преглед (ясно е, че не е съвсем така) - това пести едни пари за платформа и предполага и друго използване на МПС-то - за лов, за разходки, за тежките дни зимата, за дърпане на ремарке на вилата и друго дейности които с джип от клас Модифициран са невъзможни.
                            По-голямата част от участниците са такива които си подготвят сериозно машините за класа и искат по-сериозни трасета, не искат друсни полянки или да минават в Модифициран и машината да е само и единствено за състезания, като я дърпат всеки път с платформа.
                            За евентуалния клас "Оригинал" могат да се използват зоните за Стандарт като се избягват по-тежките и опасни врати. Също така не е необходимо да карат пълен брой зони или врати като другите класове, класа ще си е за начинаещи и "паркетници". Моето виждане е, че клас "Оригинал" може да кара в зоните за Стандарт като не карат по-тежките врати и карат съответно по 3-4 врати на зона, като за тях може да има ред на преминаване който да ги забавя или разхожда из зоната.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Лудите,Лудите да са живи."Стандарт всички карали до сега и всички които ще карат,карат по еднакви трасета.На края се разделя класирането на такива с валидна гражданска и техн. преглед и амен амен готово.Така поне аз няма да атакувам невъзможни врати и да гоня влакоустоичиви витари летящи самураи и други по дуракоустоичиви машини.Може и някои по серт врати да дават бонус за по ниският клас и пилотът сам да преценява дали да си губи времето за атака или да завърши по бързо.Така ще има време за стратегия и пресмятане а не за гонене на михаля и чупене на джипки.БЛАГОДАРЯ за ВНИМАНИЕТО.
                              Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                              И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                              Коментар


                              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                                Така поне аз няма да атакувам невъзможни врати и да гоня влакоустоичиви витари ...........
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X