Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

    Абе МИРО като ти гледам клиповете и снимките на обръщанията и доста се стресирам.АКО навигатора те беше осигурил тая снимка горе нямаше да я има .ПРОБЛЕМА е че клас стандарт залитна много към модифициран и като машини и трасета и загубихме по стандартните жипки,

    Коментар


    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

      Миро, ако това, че си със самурай ти носи толкова голямо предимство-досега всички да караха само и единствено със самурай.
      Спрете се вече с тези колани и малки джипове.
      За не знам вече кой път ви казвам-коланите не помагат нито при самурай, нито при патрол или Г класа.

      Ама сте се вторачили в коланите, и "ползата" която носят. Ами не-не носят.
      В природата на човека е да търси причините за неуспеха си в причини които не са под влиянието му, ерго-той е направил каквото може, ама техниката не позволява по-добро класиране.

      Ами ако искате да сте на челни места-вземете си и вие по един самурай, ега станете шампиони.

      А истината е, че за състезания трябва лек джип. Тежките си имат своите предимства, но не в траяла. Виж, за трофи, за експедиции-никой не може да ме накара да тръгна със самурайче, ама на траял май това е най-смислената машина.
      Изключвам прото, там е съвсем друга играта.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        Абе МИРО като ти гледам клиповете и снимките на обръщанията и доста се стресирам.АКО навигатора те беше осигурил тая снимка горе нямаше да я има .ПРОБЛЕМА е че клас стандарт залитна много към модифициран и като машини и трасета и загубихме по стандартните жипки,
        Съгласен съм тука ама никой не споменава нищо за самите зони.То тогава В СТАНДАРТ зоните трябва да са стандартни което само по себе си изкалючва обръщането като варянт в зоната,то тогава няма да има отлив на стандартни джипове.Колкото до мен аз в стандарт карам клетка с 4-точкови колани и добра седалка и повярвайми,че нямам думи за кефа и адреналина все пак е траял, и за това 2017 модифициран или дай боже прото.
        Последно редактирано от Z_I_P_O; 16-10-16, 22:35.
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

          А защо не се замислите без МТ гуми за Стандарт, както си беше и по-лесни трасета.

          Коментар


          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Миро, ако това, че си със самурай ти носи толкова голямо предимство-досега всички да караха само и единствено със самурай.
            Спрете се вече с тези колани и малки джипове.
            За не знам вече кой път ви казвам-коланите не помагат нито при самурай, нито при патрол или Г класа.

            Ама сте се вторачили в коланите, и "ползата" която носят. Ами не-не носят.
            В природата на човека е да търси причините за неуспеха си в причини които не са под влиянието му, ерго-той е направил каквото може, ама техниката не позволява по-добро класиране.

            Ами ако искате да сте на челни места-вземете си и вие по един самурай, ега станете шампиони.

            А истината е, че за състезания трябва лек джип. Тежките си имат своите предимства, но не в траяла. Виж, за трофи, за експедиции-никой не може да ме накара да тръгна със самурайче, ама на траял май това е най-смислената машина.
            Изключвам прото, там е съвсем друга играта.
            Коле,много грешиш за коланите на Разград витарата остана по корем по средата на врата нали се сещаш че с 3 лашкания с колана и излязох,при идентична ситуация но с джип с тегло различно от това на витара -тойота,нисан или нещо 1600 1700кг шанс 0% .Миналята година карах с самурай там примери 100 така че колана определено действа при тези джипове.
            ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
            0879 86 85 87
            ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

            Коментар


            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              А защо не се замислите без МТ гуми за Стандарт, както си беше и по-лесни трасета.
              Това вече може да промени нещата.Стандартни джипове АТ гуми и стандартни зони.Че сега малко не ми се вързва самурай с 33 ки Силвърстони МТ.
              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
              0879 86 85 87
              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

              Коментар


              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                АКО спрем агресивни гуми състстезателите с повече опит а доста от тях и със клетки ще преминат клас МОДИФИЦИРАН което е супер . А останалите ще си карат СТАНДАРТ и заедно с нови попълнения които естествено ще има щом могат да си участват с жипчето за МОЛ .ЗАТОВА СМЕ ТЕ ИЗБРАЛИ ДРУГАРЮ ФРАНЦОВ ЗАЩОТО СИ МЪДЪР.

                Коментар


                • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                  1+
                  Съгласен съм, че много е вдигната летвата за Стандарт. Затова всеки се стреми да си подобри колата максимално. Тука вече думата има Правилника. Време е да се помисли за класовете и изискванията. Както казва Дени, трябва да има масовост, затова е добре да могат да се разделят наистина на Стандарт - без олекотяване, без Силвърстони, гуми до 75 см, без други мотори, без заварени дифове и съответно адекватни трасета, без опасности застрашаващи сигурността. Всички други, които имат модификации - в Модифициран. И без това там има най-малко участници. Така ще се реши проблема според мен и всички помощни средства ще се таксуват еднакво - лебедка, джак, пътеки, колан и т.н. само без помощ от публика и съдии.
                  И се надявам малко да се пооживи този Шампионат, че беше започнал да става безинтересен за публика и Спонсори.
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                    1+
                    Съгласен съм, че много е вдигната летвата за Стандарт. Затова всеки се стреми да си подобри колата максимално. Тука вече думата има Правилника. Време е да се помисли за класовете и изискванията. Както казва Дени, трябва да има масовост, затова е добре да могат да се разделят наистина на Стандарт - без олекотяване, без Силвърстони, гуми до 75 см, без други мотори, без заварени дифове и съответно адекватни трасета, без опасности застрашаващи сигурността. Всички други, които имат модификации - в Модифициран. И без това там има най-малко участници. Така ще се реши проблема според мен и всички помощни средства ще се таксуват еднакво - лебедка, джак, пътеки, колан и т.н. само без помощ от публика и съдии.
                    И се надявам малко да се пооживи този Шампионат, че беше започнал да става безинтересен за публика и Спонсори.
                    Да разбирам ли че в клас СТАНДАРТ ще карат джипове както са излезли от завода производител....демек оригинални.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                      МОМЧЕТА говорим за клас СТАНДАРТ другите класове имат много опит и мислят .
                      Защо подценяваш клас Стандарт?
                      Мислиш че нямат опит?
                      Мислиш че някой го е страх, че ще се обърне?
                      Какво толкова те притеснява, че ще се обърне някой?Това е неизменна част от едно траялно състезание!
                      Ако новия правилник изиска клетка или минимум арка(като в трофи шампионата) обръщанията няма да са проблем!
                      Дори и да не се изиска,повечето състезатели сами ще си направят,защото клас Стандарт отдавна не е Стандарт а почти Модифициран!
                      Ето ние с Гошо например, след като участвахме в целия Шампионат тази година решихме, че за новия сезон ще направим цялостна външна клетка на Витарата.Сигурен съм, че и много други ще помислят в тази посока!
                      Гемакс-а е прав за колана!Който е майстор и има дупе да премине без осигуровка значи е по-добър,а който не може без колан да си го ползва, но на съответната цена!
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                        Защо така си промени мнението?
                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        затова е добре да могат да се разделят наистина на Стандарт - без олекотяване, без Силвърстони, гуми до 75 см

                        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                        И аз да споделя моето скромно мнение - За клас СТАНДАРТ = относно ограниченията за гумите - добре , за размера ОК, за шарката -защо да има ограничение, след като могат да се съберат в калниците ? Поне шарката на гумите да не се ограничава.

                        Коментар


                        • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                          Милене ти видя вашата кола на Сливен как завърши , виждаш и снимката по горе мислиш че ще се обръщатате до безкраи и нищо няма да се обърка. Няма безопасно обръщане, защо да не го предотвратим.Решете си го както искате за вас състезанието е зрелище а аз искам всички да се връщаме живи и здрави, трябва да намерим средата.

                          Коментар


                          • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                            Съгласен съм с всичко казано, има логика. Всеки е прав. Наистина.
                            Все пак идеята е да караме през по-сериозни препятствия. Който иска да кара стокова кола, няма нужда от нашия шампионат.
                            Правилникът няма нужда от промяна. Да спрем дебатите. Може би само леки корекции. На евентуална среща на съдии, състезатели и организатори може да се обсъдят нещата.
                            Не се занимавайте с празни приказки, ами търсете спонсори!!!
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                              Клас "Стандарт" си е супер. Просто вървите към клас "Оригинал" който да поеме половината от "Стандарт", че стана масов и неравен.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Мнения и предложения за новия сезон 2017 г

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                А защо не се замислите без МТ гуми за Стандарт, както си беше и по-лесни трасета.
                                Това ми хареса, ако стане така, ще има много повече състезатели в този клас.
                                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X