Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

    ЗА тези двамата няма проблем свикнал съм им но те са един екипаж,а тук става въпрос за длъжностно лице и състезател ,и изказването и на двамата по време на самото награждаване си е леко казано ........... изявяваите се по време на самото състезание, караи супер и всички ще те забележат и ръкопляскат ОФИЦИАЛНОТО НАГРАЖДАВАНЕ НЕ Е МЯСТОТО ,ИМАМЕ СПОНСОРИ ИМА КАНДИДАТ СПОНСОРИ И С ТАКАВА ГРОЗНА КАРТИНКА НЕ ПРАВИМ СИЛНО ВПЕЧАТЛЕНИЕ.

    Коментар


    • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

      Даниелче,кой е на втората снимка?
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

        Качвам тази снимка заради човекът с телефона. Мисля, че е крайно време в зоните да не се допускат хора, които не са част от екипажа или съдия. Недопустимо е съдия да те помоли да напуснеш зоната, а ти да махнеш с ръка и да кажеш "Точно тука няма да дойде джипа" или " Като дойде насам ще се дръпна", "Какво точно ти преча", "Няма страшно" и други подобни.
        Човекът и екипажът на снимката са случайни. Просто тази снимка ми качи форума, иначе имам и други без да полагам старание да ги снимам. Дето вика Веско VESUR "Тъкмо съм се нагласил да снимам и хоп - в обектива ми нечии задни части " Ама снимките - майната им, въпросът е да не стане сакатлък и да забравим тотално за състезания. Смятам, че достатъчно добра видимост имаше и извън лентите, не е нужно да си наврян в колелетата, за да виждаш. Аз лично на много малко места влизах в зоните защото бях без жилетка - първо, да не дразня публиката, и второ, за да може съдията на зоната да има респект, а не който му скимне да се напъха вътре. Независимо дали са състезатели, приятели и т.н., ако ние не уважаваме съдиите и не се стремим да има ред - няма как да изискваме това и от Дончо, от с. Еди-кое си, който за пръв път е дошъл да гледа.

        Наскоро ходихме на автокрос. Имаше фалстарт, изчакваха машината да се ремонтира, за да стартират отново. Това в рамките на може би повече от половин час - празно трасе. Никой, ама НИКОЙ от публиката не влезе вътре, щото нямало коли в момента, не ходи да си купува бири - за по-напряко през трасето, не ходи да пикае и т.н. Всичко - зад лентите. А съдиите бяха по-малко от нашите, млади момчета. Вярно, скоростите са различни, но все пак сме на състезание.


        Друго, което изпили нервите на всички - младежите с моторите, които два дена сновяха из лагера и между зоните с бясна скорост. Това при положение, че лагера е пълен с малки деца, гледах хората как си вървят на правилното място и се чудят как да си опазят децата от моторите, след като там, където вървят би трябвало да са в безопасност, защото не са в зона.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1425.jpg
Прегледи:1
Размер:225.0 КБ
ID:5715895

        А състезанието беше перфектно, както винаги. Дано още поне 10 години да има Лазарово.
        Последно редактирано от Даниела Борисова; 23-05-16, 15:21.

        Коментар


        • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

          ДАНИ много си права ама не е и толкова лесно да контролираме 100 човека само със жълти елечета ,но при 3 съдии в зона мисля че трябва наистина да не допускаме хора а и състезатели .СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ СЪЩО ТРЯБВА ДА НИ ПОМАГАТ И ТО КАТО ПЪРВИ НАПУСНАТ ЗОНАТА СЛЕД 10 МИНУТИ ОГЛЕД,Имаше и съастезатели които не искаха да стартират докато не излезнат всички и мисля че така е правилно.А при наличие на публика просто спираме времето на състезателя в трасето и поканваме публиката да мине зад лентите ,наложи се три пъти да спирам състезанието но няма друг начин,със общинската охрана в Сливен беше лесно но не всеки организатор може да подсигури и остава ние да се справяме сами.

          Коментар


          • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

            Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
            Качвам тази снимка заради човекът с телефона. Мисля, че е крайно време в зоните да не се допускат хора, които не са част от екипажа или съдия. Недопустимо е съдия да те помоли да напуснеш зоната, а ти да махнеш с ръка и да кажеш "Точно тука няма да дойде джипа" или " Като дойде насам ще се дръпна", "Какво точно ти преча", "Няма страшно" и други подобни.

            Друго, което изпили нервите на всички - младежите с моторите, които два дена сновяха из лагера и между зоните с бясна скорост.
            Явно в Северозапада е невъзможно да са спазват елементарни правила. Аз лично почнах да се отчайвам и да се чудя дали си струва усилията. Освен тези случаи, споделени от теб, имаше и други неприятни моменти, които лично на мен ми развалиха удоволствието. Ама майната му състезанието си беше на ниво.

            Явно съдиите трябва да почнат да ходят с пищови, които да се използват по предназначение, мотористите и атв-тата да се поливат с бензин и да се палят на място, обидените екипажи, псуваши наред да не се допускат в границите на Лазарово, бодливата тел да се слага на височина 2 метра през 30 см на метални колове с Ф60 и те така и още и още ......

            Най-хубавото е, че трасетата са толкова сложни та компетентната публика не смее да влиза в зоните да тества на място преди състезателите дали сме си подредили добре вратите.
            Последно редактирано от Стоян Францов; 23-05-16, 16:58.

            Коментар


            • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Даниелче,кой е на втората снимка?
              Това е Димитър Колев, навигатора на Кольо и негов брат.

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              ....Най-хубавото е, че трасетата са толкова сложни та компетентната публика не смее да влиза в зоните да тества на място преди състезателите дали сме си подредили добре вратите.
              Аа, онзи прототип с ходове на лагерна количка тества всички зони за двата дена на Прото преди и след минаването на екипажите.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                Уговорката с него беше да кара в зоните след като са минали всички. Той не го спази, буташе колчета и така ги зарязваше и го спряхме от каране.

                Коментар


                • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_20160523_19_39_55_Saved_Picture.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5715911. За valerisuper
                  Батко ми Валери за алкохол ме мери
                  От къде алкохол на тоя тумбак гол
                  Мен ми се спи като на вол
                  Той ще мери за алкохол.
                  Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                  И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                  Коментар


                  • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                    ЕЕЕ СВЕТЛИ с вашия екипаж проблеми никакви и готини и атракция и карате за кеф ,и ВИНАГИ КОРЕКТНИ де да бяха всички като ТЕБ И БАИ ИЛИЯ.

                    Коментар


                    • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                      Ееее що бе има и други идийоти.Благодарим на всички за приятното изкарване.Благодаря и от името на Илия понеже както казва той "НЕ МОГА ДА ПИША НА ИНТЕРНЕТА".Всичко добро ви желая на съдий организатори и участници.
                      Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                      И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                      Коментар


                      • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                        Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                        Ееее що бе има и други идийоти.Благодарим на всички за приятното изкарване.Благодаря и от името на Илия понеже както казва той "НЕ МОГА ДА ПИША НА ИНТЕРНЕТА".Всичко добро ви желая на съдий организатори и участници.
                        Железни сте!
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                          Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                          Група свежи старозагоски младежи - свежи като репички и трезви като краставички. Такава снимка рядко може да се види


                          [ATTACH=CONFIG]868539[/ATTACH]
                          Вярно е.......и тримата с минерална водичка направо и намен не ми се вярва като гледам снимката
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1545.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5715943



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1539.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5715944





                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1540.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5715945

                            Коментар


                            • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май

                              Здравейте, поредното хубаво състезание от траялния шамионат. Ето няколко снимки и от нас:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3931S.jpg
Прегледи:1
Размер:200.7 КБ
ID:5715954Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3963S.jpg
Прегледи:1
Размер:234.0 КБ
ID:5715955Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4076S.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5715956Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4160.jpg
Прегледи:1
Размер:188.0 КБ
ID:5715957Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4230S.jpg
Прегледи:1
Размер:178.0 КБ
ID:5715958Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4353S.jpg
Прегледи:1
Размер:150.6 КБ
ID:5715959Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4387S.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5715960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4387S.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5715960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4432S.jpg
Прегледи:2
Размер:101.1 КБ
ID:5715961
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4511S.jpg
Прегледи:1
Размер:263.9 КБ
ID:5715962Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4521S.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:5715963Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4567S.jpg
Прегледи:1
Размер:162.6 КБ
ID:5715964Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4708S.jpg
Прегледи:1
Размер:180.7 КБ
ID:5715965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4828S.jpg
Прегледи:1
Размер:242.3 КБ
ID:5715966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4900S.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5715967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4916S.jpg
Прегледи:1
Размер:159.7 КБ
ID:5715968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4947S.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5715969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4949S.jpg
Прегледи:1
Размер:74.0 КБ
ID:5715970

                              Поздрави!
                              PowerWinchBulgaria
                              TOYOTA 4RUNNER
                              0899727443

                              Коментар


                              • От: 10-то издание на Лазарово 4х4 Екстрийм - 21-22 май























                                Последно редактирано от Нейчо Наков; 24-05-16, 18:50.
                                LZ1NBN

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X