Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

    Аз съм ЗА,контрола и изискванията по време на състезание от траялната верига !
    Всичко,което е въведено в правилника като допълнително изискване, е с цел да ПРЕДПАЗИ,СЪХРАНИ всеки един състезател.
    Тези изисквания са предпазни мерки,които са приети от контролният огран(организатор,или организация от организаторите на траялният шампионат 4х4Екстрийм).Те са за да ни предпазват от злополуки,и са написани с кръвта на предшествениците ни!
    Нека да уважаваме усилията на някой,който го е грижа за здравето на участниците и тяхният благополучен финал !
    И нека,да бъдем по-толерантни,както във форума така и на трасето !
    Поздрави !

    Коментар


    • #92
      От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      И състезател има!

      Ами кажи го кой е?
      Нека да обърнем темата в полза на автора.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #93
        От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
        Оригиналната Витарска става. Тя си има дълбочина да ти държи тялото да не мърда.
        Е те тия Витари са си направо "хомологирани" за траял . Сега ако кажете, че са легитимни и бутонките и "рибената кост" за стандарта ... може и да увеличите прогресивно броя на участниците. Не ми е ясно как ще стане с новото правило за модифициран с ключ маса, която трябва да гаси двигателя и да изключва акумулатора. Все пак Всички модифицирани имат и лебетки !!!
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #94
          От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

          Прототипите имат ключ маси от няколко години и няма драма а за модифицирания важи от тази година.Знаеш че имаше няколко запалвания във вашия клас, трябва ли да застрашим живота на екипаж или да загубим машина да ви задължим.. Предложението беше от страна на съдии и състезатели прие се единодушно и не е МОЛБА А ИЗИСКВАНЕ КОЕТО ТРЯБВА ДА ИЗПЪЛНИТЕ ЗА ДА МИНЕТЕ ТЕХНИЧЕСКИЯ ПРЕГЛЕД. А не е трудно да се направи ключ маса да фаси и мотора и спре захранването.И НЕЗНАМ ЗА КАКВО ЩЕ ТИ Е НУЖНА ЛЕБЕДКА КОГАТО СИ ПО ТАВАН ВСЕ ОЩЕ С КОЛАНИ И ВЪРХУ ТЕБ ТЕЧЕ БЕЕНЗИН, ВИЖДАЛ СЪМ ГО НЕ ДЪМ ЧВАЛ.
          Последно редактирано от valerisuper; 18-03-16, 09:16.

          Коментар


          • #95
            От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

            Ако сте забелязали това е темата за Сливен.
            Коментари свързани с шампионата и кой колко може да носи мисля,че е редно да се обсъждат тук:
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=204721

            Коментар


            • #96
              От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
              Е те тия Витари са си направо "хомологирани" за траял . Сега ако кажете, че са легитимни и бутонките и "рибената кост" за стандарта ... може и да увеличите прогресивно броя на участниците. Не ми е ясно как ще стане с новото правило за модифициран с ключ маса, която трябва да гаси двигателя и да изключва акумулатора. Все пак Всички модифицирани имат и лебетки !!!
              Става като се прекъсне + на акумулатора. Има си даже специален модел ключ-маса за това нещо.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3110c_3-562x562.jpg
Прегледи:1
Размер:28.7 КБ
ID:5706982

              Като напиша в Гугъл: "ключ маса 6 полюса"
              Първият линк, който излиза е за 30 лв. за въпросната маса, има доставки по интернет. А монтажът е много лесен, има го на картинка в опътването. Прекъсва са кабелът от ключа и бубината и се прекъсва плюса на акумулатора.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12596109_1113369485349588_1795669997_n.jpg
Прегледи:1
Размер:44.9 КБ
ID:5706983

              Сега, ако някой каже, че това е невъзможно да се сложи няма как да му повярвам.

              Коментар


              • #97
                От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                Да така е на теория, но на практика как е? Казвам го защото съм слагал ключ маса и като вържеш лебедката директно за клемите на акумулатора какво следва? А ако колата ти е дизел? Няма да мине прегледа. Това в същност мен не ме касае защото ако карам в траяла тази година ще съм стандарт, поради налична такава кола. За това ме интересува как стои въпроса с Гумите за стандартните???
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #98
                  От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                  Без тракторки и бутонки.

                  А за лебедката пак трябва да се прекъсне плюса, ако е монтирана коректно. Лебедка без ключ маса не е оферта.

                  За дизел спираш подаването на гориво, т.е. прекъсваш клапана на горивото и прекъсваш плюса.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                    Звярът -2016-та

                    Тегло 1800 кг. , 4 дискови спирачки, готов за Сливен

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160317_215947.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5706992

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160317_220738.jpg
Прегледи:1
Размер:138.0 КБ
ID:5706994

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160317_220055.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5706993

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                      Стояне,усещам наличие на някакво лансиране от твоя страна ?
                      Ако не е така,може да ме убедиш!

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                        Ами клуб Газко -уазкаджии , пък и всички /включително и ти / ще се радват да имаш достойна конкуренция .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                          Кво става с тоя " модифициран " бе ,Кольо уплаши всички ???
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Ами клуб Газко -уазкаджии , пък и всички /включително и ти / ще се радват да имаш достойна конкуренция .
                            Да, право казваш !
                            Ама ,Францов защо не казва ?

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Кво става с тоя " модифициран " бе ,Кольо уплаши всички ???
                              Има ли актуален списък,на записалите се до момента участници във всички класове?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Кво става с тоя " модифициран " бе ,Кольо уплаши всички ???
                                Те сега ги модифицират...Пък Кольо е готов!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X