Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

    Малко нескромно може да прозвучи за железните мъже ,но иначе е много яко и ме кефи !

    Благодаря ти Радо ,имаме да черпим !!!
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #62
      От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Малко нескромно може да прозвучи за железните мъже ,но иначе е много яко и ме кефи !

      Благодаря ти Радо ,имаме да черпим !!!
      Малцина състезания се правят от толкова малко хора.затова няма нищо пресилено.Не умаловажавам и другите,но хурката е ядете вие.
      3
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • #63
        От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

        Имаме вече уговорен хотел.
        Това е отново "Спорт Палас" /хотелът на Данчо Лечков /.
        Цената за двойна стая е 56 лв с включена закуска.
        Телефони за резервация
        044 67 67 22
        044 67 67 33
        Казвате ,че сте за офроуд състезанието .
        Веселата част ще бъде в бистро Сити /при Емо /.
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #64
          От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

          Наближава старта на траялния шампионат ,знаете че вече имаме официални спонсори и те ще подсигуряват доста неща като награди и разходи които ще помогнат на организаторите да изкарат състезанието на ниво.Радваме се че са забелязали нашата сериозност ,организираност и перфектно провеждане на всяко едно състезание от веригата.БЛАГОДАРИМ ВИ. В този ред на мисли ние също трябва да се постараем да оправдаем тяхното доверие.Да започнем с ТЕХНИЧЕСКИЯ ПРЕГЛЕД ,както винаги тои ще е задължителен и компромиси няма да има .Има няколко промени основно в модифицирания клас ,КЛЮЧ МАСАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА И ТРЯБВА ДА ПРЕКЪСВА И АКУМУЛАТОРА И СПИРА ДВИГАТЕЛЯ, КЛЕТКИТЕ ТРЯБВА ДА СА ПЕРФЕКТНИ И НЕ ПО ТЪНКИ ОТ 30мм ПЪРВИЯ ПРЕГЛЕД ЩЕ Е СЪС ШУБЛЕР ,ПОСЛЕ ПОМНЯ,ЛОШО ИЗРАБОТЕНА КЛЕТКА СЪЩО НЯМА ДА БЪДЕ ДОПУСНАТА В ТРАСЕТО.ИМАМ ЗАБЕЛЕЖКА ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕ ЗА ДОПУСНАТА ЛОША КЛЕТКА НА ЗВЕРИНО ,ДОБРЕ ЧЕ ВСИЧКО СЕ РАЗМИНА .СПОРТНИТЕ КОЛАНИ И СПОРТНА СЕДАЛКА НА ПИЛОТА СА АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ .Така че ако тези основни точки не сте изпълнили не биите път до СЛИВЕН.ДРЕГЕРА ЩЕ СИ ОСТАНЕ КАТО ЕДНА МНОГО ДОБРА ПРАКТИКА ,ЗНАЕТЕ КОМПРОМИСИ ТУК НЯМА И ДАЖЕ ЗА АЛКОХОЛНО НАТРАВЯНЕ НЕ СИ И МИСЛЕТЕ. СЪДИИТЕ ИМАМЕ ЗАБЕЛЕЖКА ОТ СТРАНА НА СЪСТЕЗАТЕЛИ И ОРГАНИЗАТОРИ ,ИМАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ И ДРЕГЕР ЗА НАС ,МИСЛЯ ЧЕ Е КРАИНО НО НИКАКЪВ АЛКОХОЛ ПО ВРЕМЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ,ПРОВИНИЛ СЕ СЪДИЯ НЯМА ДА ВИКАМЕ ЗА ДРУГИ СЪСТЕЗАНИЯ А И ЩЕ БЪДЕ ЗАМЕНЕН НА МИГА ПО ВРЕМЕ НА САМОТО СЪСТЕЗАНИЕ.ИМАМЕ ВЕЧЕ ЯКЕТА ОФИЦИАЛНИ С ЛОГОТО НА ВЕРИГАТА ,ИМАМЕ ЕДНАКВИ СЪДИИСКИ ЖИЛЕТКИ ,ЩЕ ЗАКУПИМ И НОВИ МОЩНИ СТАНЦИИ ДА ИМАМЕ ВРЪЗКА ИЗ ЦЯЛОТО ТРАСЕ ИМА МАЛКО ПРОМЕНИ В ПРАВИЛНИКА КОИТО ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ЩЕ РАЗЯСНИ НА ПЪРВИЯ БРИФИНГ В СЛИВЕН И ТАКА СМЕ ГОТОВИ ЗА СТАРТА НА ШАМПИОНАТА И НЕКА ТАЯ ГОДИНА Е ПО УСПЕШНА И НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ С ПРОВЕЖДАНЕТО И И ВСИЧКИ СЕ ВРЪЩАМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ , УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАМЕ ТРАЯЛА.

          Коментар


          • #65
            От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

            Вальо, дефинирай "спортна седалка".
            Че май няма да мога да карам с тези хиляди изисквания...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

              Една седалка няма да те спре ,има се в предвид седалка която да те държи при страничните наклони ,и предпазва при евентуални обръщания ,наи обикновена спортна седалка ,може и тип дълбоко RECARO.И ИЗИСКВАНЯТА НЕ СА ХИЛЯДИ А ТРИ ОСНОВНИ НА КОИТО МНОГО ЩЕ ДЪРЖИМ ,КЛЕТКА ,КАСКА, КОЛАНИ ,СЕДАЛКА И КЛЮЧ МАСА ,ВСЕ НЕЩА ВАЖНИ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЕ ,ТАКА ЧЕ СЕ СТЯГАИТЕ.

              Коментар


              • #67
                От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                Добре де, с оригиналната витарска седалка съм, ще ме допуснете ли до старт?
                С тази седалка съм се обръщал 6 пъти, двата от които по-здраво, в резултат на удара имам изкривена рама, а в другия случай даже намах и клетка(втортата Трявна), и бях с оригиналните колани. Все още сме живи, явно е, щом продължавам да пиша.

                Та: с витарската седалка става ли? Не знам определението за "дълбоко рекаро"(то и за плитко не го знам), витарската седалка минава ли за такъв тип?
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                  НЕ

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                    Значи ще гледаме.
                    Жалко, защото имах намерение тази година да изкарам цялата верига(6 от 6 състезания).

                    Прекалявате с ненужни изисквания, ама както си знаете.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                      ПРОСТО СЛОЖИ СПОРТНА СЕДАЛКА И ЩЕ КАРАШ 6 ОТ 6 .

                      Коментар


                      • #71
                        От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                        Някой съдия да не продава спортни седалки?.Десетки са се обръщали с обикновени седалки и никой не е умрял от тях.Факт.
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • #72
                          От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Добре де, с оригиналната витарска седалка съм, ще ме допуснете ли до старт?
                          С тази седалка съм се обръщал 6 пъти, двата от които по-здраво, в резултат на удара имам изкривена рама, а в другия случай даже намах и клетка(втортата Трявна), и бях с оригиналните колани. Все още сме живи, явно е, щом продължавам да пиша.

                          Та: с витарската седалка става ли? Не знам определението за "дълбоко рекаро"(то и за плитко не го знам), витарската седалка минава ли за такъв тип?
                          Оригиналната Витарска става. Тя си има дълбочина да ти държи тялото да не мърда.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                            Абе тия изисквания за седалките ги има от 2 години, как Кольо е карал досега? Стегнете се малко.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                              Калин Митов / Красимир Илиевски; Vamp Витара; Прототип

                              Коментар


                              • #75
                                От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                                ПОНЕ ИЗТРИИ ОТ ПРАВИЛНИКА СПОРТНИ СЕДАЛКИ И ПИШИ КОИ КАКВОТО ИМА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X